Forum Polityka, aktualnościPolityka

Samoobrona wspiera ukraińskich antysemitów

Samoobrona wspiera ukraińskich antysemitów

skomentuj
Wyświetlaj:
Obserwator / 217.153.99.* / 2006-04-28 14:50
Zawiodło straszenie większym bezrobociem, ucieczką zagranicznego kapitału, hiperinflancją i innymi bibilijnymi plagami. Jako przedostatnia deska ratunku dla propagandy strachu został Andrzej Lepper i Samoobrona. Prawdziwe nieszczęście dla propagandzistów z PO zacznie się wtedy, gdy ów "potwór" okaże się sprawnym administratorem. W odwodzie zostanie tylko "imperium zła" ojca Rydzyka - ale to może być za mało na mącenie w głowach elektoratu. Proponuję powołać na tą okoliczność sztab kryzysowy.
George / 83.25.248.* / 2006-04-27 15:02
Czy jak ktoś nie lubi Murzynów, Eskimosów albo Żydów to nie ma prawa chodzić po tej ziemi? Gdy ktoś nie lubi Polaków i się z tym publicznie obnosi to jest OK, ot taka fanaberia, ale gdy nie lubi Żydów, to popełnia zbrodnię najohydniejszą, która musi być publicznie napiętnowana i ukarana. Cos tu jest nie tak.
rozbawiony... / 83.15.162.* / 2006-04-27 22:40
Co to znaczy że jest "uznawana za kuźnie antysemityzmu"? Czy to oznacza, że wykłady tam wyglądają podobnie jak kazania Jankowskiego w Brygidzie? Czy może raczej krytykuje się tam USA za prowadzenie polityki sprzyjającej faszystowskiemu rządowi Izraela?
Poza tym co oznacza termin antyżydowskie wydawnictwo? Czy to takie które za cel postawiło sobie doprowadzenie do eksterminacji wszystkich ludzi spokrewnionych z mężczyznami o okaleczonych genitalich, czy może takie, które wskazuje na zbytnią koncentrację instytucji finansowych w rękach ludzi pochodzenia żydowskiego?

Bo jak dla mnie, to te info śmierdzi manipulacją na kilometr.
roman / 84.10.6.* / 2006-04-28 02:22
Zgadzam się Gerge i "rozbawiony". Właściwie mnie również intryguje ta sprawa. Od dawna zresztą. A może temat "nie modny" to i ruszać nie trzeba ?
skomentuj

Najnowsze wpisy