Forum Polityka, aktualnościKraj

Samoobrona wystartuje w wyborach. "Nikt nie zastąpi Leppera"

Samoobrona wystartuje w wyborach. "Nikt nie zastąpi Leppera"

Wyświetlaj:
dgen / 2011-08-11 07:16 / Tysiącznik na forum
kiedyś mówili, że lepper to populista bo chciał się dobrać do rezerw NBP...
to jak nazwać rostowskiego i tuska, którzy nie dość, że uszczuplili rezerwy NBP to jeszcze okradli fundusz rezerwy demograficznej i zamienili naszą gotówkę w OFE na "zapis księgowy" w zus ?
zawisza** / 31.60.101.* / 2011-08-10 21:40
Wykańczali go psychicznie przez kilkanaście lat. Ziobro musi ponieść odpowiedzialność karną za szycie procesów politycznych i wykańczanie ludzi za czasów rządów Kaczyńskiego.
PiS = Prowokacja i Szczucie
Doradca Donka / 46.126.152.* / 2011-08-11 02:51
Wykanczanie i naciski polityczne, to metody SBecko-stalinowskie rodem z PO. To co zarucaja innym sami praktykuja. A obecnie mysleli, ze bez Leppera SO sie zalamie. Pozaluja jeszcze takich zapatrywan.
zby79 / 2011-08-10 23:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Podważasz opinię komisji sejmowej pod przewodnictwem PO?
marynarz098 / 2011-08-11 01:17 / Tysiącznik na forum
- Z pańskiego raportu wynika, że za rządów PiS nacisków na policję, służby i prokuraturę nie było. Do premiera Jarosława Kaczyńskiego nie można mieć zastrzeżeń. Ani minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro ani szef CBA Mariusz Kamiński nie podejmowali bezprawnych działań - zaczęła Dominika Wielowieyska.


Raport komisji: Nie było nacisków PiS na służby >>>

Były naciski, ale nie te, o które chodziło...

Andrzej Czuma zaoponował: - Ktoś panią oszukał, pani redaktor. Napisałem w moim raporcie, że były naciski. Tylko nie powiedziałem, że wszystkie przypuszczenia - których rozwiązanie powierzył nam Sejm - się potwierdzały.

- Czyli były naciski, ale nie konkretnie w tych sprawach, które komisja miała za zadanie przeanalizować? - To dlaczego pana raport ma ogólne przesłanie: nacisków nie było - dopytywała dziennikarka. - Dlatego, że w 800 tomach dokumentów z prokuratur, sądów, urzędów i przesłuchań świadków - bo na nich się opraliśmy, a nie na plotach i nie na artykułach - nie ma dowodów na to, żeby premier czy ministrowie wywierali nielegalnie nacisk na swoich podwładnych we wszystkich sprawach z uchwały Sejmu z 11 stycznia - powiedział Czuma.

"Wytknąłem głupotę i ignorancję. Nie wytrzymałem!"

- To dlaczego nie napisał pan, że nie znalazł dowodów w tych sprawach, ale pewne standardy były za czasów PiS łamane? - Mnóstwo standardów było łamanych! Ale komisja nie była powołana do zbadania tego, czy pan Kaczyński i pan Ziobro, dobrze rządzili czy źle, czy łamali standardy oraz czy szkodzili Rzeczypospolitej - tłumaczył Andrzej Czuma.
tesa1959 / 2011-08-10 22:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Co Ty mówisz? To Tusk nie jest winien? Przecież nawet winien jest plam na słońcu!
marynarz098 / 2011-08-11 01:15 / Tysiącznik na forum
........tak tusk jest winien cenie franka........niedorozwiniety jestes???
Wapniak / 2011-08-10 19:05 / Tysiącznik na forum
Hmmm...ze źródeł nieoficjalnych wiem /plotek/, że kazano im zamilknąć. Zmiana warty?
tesa1959 / 2011-08-10 21:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wychodzisz z założenia, że w każdej plotce jest coś z prawdy? A podobno plotki to domena kobiet!
tesa1959 / 2011-08-10 18:08 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10097372,Lyzwinska___PiS_zeruje_na_smierci_Leppera__Jak_Ziobro.html
asdfadsfadfs / 94.75.114.* / 2011-08-10 18:04
JEST NIM KACZOR ZE SWOIMI GENIALNYMI POMYSŁAMI JAK ZADOWOLIĆ KOTA
marynarz098 / 2011-08-11 01:19 / Tysiącznik na forum
Smyranie pod brzuszkiem. I kot szczesliwy........z przepisow na zycie JK, i jak uczynic kota szczesliwym.

Najnowsze wpisy