Forum TechnologieHi-Tech

Samsung Galaxy S II Plus [TEST]

Samsung Galaxy S II Plus [TEST]

Money.pl / 2013-02-05 09:24
Komentarze do wiadomości: Samsung Galaxy S II Plus [TEST].
Wyświetlaj:
krisskross / 2013-02-15 09:21
Cena troszkę wysoka, ale wydajność lepiej niż wystarczająca.Wielkość wyświetlacza akurat,przydałaby się lepsza rozdzielczość (jak w SGS III)aczkolwiek przy tej nie jest źle. Wbudowana pamięć 16gb spokojnie wystarcza dla przeciętnego użytkownika (ewentualnie można ją rozszerzyć o dodatkowe 32Gb kartą microSD).Polecam wszystkim ten telefon.
gucia19 / 2013-02-07 12:02
ja mam s3 jest rewelacyjny taki dosc spory jest, ale naprawde jest swietny, maly komputer:)
irkass / 2013-02-06 11:26
s 2 jest swietny, mam go od paru dni:)
hiteh / 2013-02-05 09:24
Telefon znakomity, wyświetlacz pięknie i czysto oddaje kolory i dobrze się na niego patrzy w słoneczny dzień. Poza tym telefon działa szybko, wiec chyba dla każdego fana gadżetów będzie ok. Klawiatura ekranowa jest czytelna i bardzo wygodna w pisaniu - klawisze są szeroko rozmieszczone , są odpowiednio oddzielone oraz jest też fabrycznie wgrany program swype ( umożliwia bardzo szybkie pisanie ). dużym plusem tego telefonu jest aparat fotograficzny . Chyba jedynym minusem tego telefonu jest niezbyt dobra bateria. W normalnym użytkowaniu wystarcza ona na ok. 4 do 5 godzin przeglądania internetu , robienia zdjęć czy używania aplikacji. Ogólnie wszystkim bardzo polecam ten telefon :)

Najnowsze wpisy