Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Sankcje wobec Iranu. "Nic nam nie zrobicie"

Sankcje wobec Iranu. "Nic nam nie zrobicie"

Money.pl / 2011-11-22 10:10
Komentarze do wiadomości: Sankcje wobec Iranu. "Nic nam nie zrobicie".
Wyświetlaj:
Jacqb / 2011-11-22 10:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
potezna przepasc jest miedzy decyzyjnoscia USA, Kanady a nawet UK, a strukturami unijnymi. Beda radzic, glosowac, projektowac, planowac, spisywac, odwolywac... Nie wazna juz materia ale chodzi o same procedury. Co za zmutowany twor.
ja nie Jak-ubek / 188.33.115.* / 2011-11-22 11:23
Masz rację Jak-UB. Gdzie im tam do sprawności UB po wojnie, kiedy mordowano członków AK, walczących z kolejnym okupantem. I preteksty i sprawcy znajdowali się błyskawicznie:
Z forum Money:
"Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego Warszawa
8 VIII/1233/172
4.XII.1945 r.
Ścisle tajne!
Do Wojewódzkich Urzędów Bezpieczeństwa i placówek UB
W ostatnich tygodniach na terenie całego kraju wzmaga się działalność band reakcyjnych i konspiracyjna działalność antypaństwowa. Jesteśmy w posiadaniu dokumentów stwierdzających, że akcja ta jest popierana przez legalne stronnictwa opozycyjne, które z tą akcją sympatyzują. Szereg poufnych wystąpień tych stronnictw miało charakter wybitnie wrogi dla rządu i demokratycznego ustroju. Stronnictwa te usiłują rozbić jednolity blok stronnictw demokratycznych.
W związku z tym, polecam Kierownikom placówek UB, aby w największej tajemnicy przygotowali akcję mającą na celu likwidowanie działaczy tych stronnictw, przy czym musi być ona upozorowana, jakoby robiły to bandy reakcyjne.
Do akcji wskazane jest użyć specjalnych bojówek stworzonych latem ub. roku. Akcji tej ma towarzyszyć kampania prasowa skierowana przeciwko bandom terrorystycznym, na które spadnie odpowiedzialność za te czyny.
Szczegóły wykonania powierza się kierownikom placówek UB pod surową karną odpowiedzialnością osobistą.
(-) Radkiewicz"
Jacqb / 2011-11-24 09:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
co ty w ogole do mnie mowisz pajacu? Skad ci sie ten kontekst wyrwal? W realu nie skonczylbys zdania oskarzajac mnie mnie o ubeckie poglady. Kly bys z ziemi podnosil szmaciarzu..
amelie2 / 41.86.145.* / 2011-11-22 17:46
Pochodzenie pana Radkiewicza, Światły i innych członków kierownictwa MBP??

Najnowsze wpisy