Forum Forum finansoweKredyty

Santander Consumer Bank-co sądzicie?

Santander Consumer Bank-co sądzicie?

zeliko / 213.25.189.* / 2012-06-27 13:38
mam tam kredty hipoteczny od 4 lat w pln, i od 4 lat stoje w miejscu, splacam same odsetki, ca pol roku przysylaja mi nowy harmonogram z nowymi wiekszymi ratami!!!
Wyświetlaj:
Sylwia_991 / 79.186.132.* / 2016-03-09 11:08
Zgadzam ,oszusci i złodzieje, z bankiem podpisałam ugodę bo straciłam pracę,że będę po 200 zł spłacać,wydluzyl mi okres kredytowania i muszę drugi raz kredyt spłacać,więc z zadłużenie 2200 do spłaty mam jeszcze 3900,gdzie w ciągu roku już zapłaciłam 2400
lol111 / 83.7.138.* / 2016-02-26 19:27
santander to oszuści i złodzieje wziołem przez ten bank zakupy w media markcie 50 rat po 83zł i tak mam na umowie a przysłali mi do zapłacenia 187 1 rata i 120złdruga rata a pracownicy tegoż banku tłumaczą się że komputer tak sobie naliczyl i straszą mnie komornikiem omijajcie ten bank szerokim łukiem jeśli nie chcecie mieć problemów. Ja polecam alior bank i credit agricole są solidni wypróbowałem na własnej skórze
fffff / 31.174.102.* / 2015-10-16 11:47
Tez uważam ze to oszuści.Księguja 13- każdego miesiąca a pismo wysyłają wcześniej ze człowiek musi zapłacić odsetki.
Beata319 / 79.197.201.* / 2016-01-21 19:32
Zarabiaja na wszystkim,nawet na monitach ,wysylaja je nawet jesli nie powinni,ogolnie masakra !!!-siedze w kredycie frankowym juz od wielu lat i na dzien dzisiejszy mam do splacenia wiele,wiele wiecej ,niz wzielam-to straszne co z nami zrobili...:(
ssdaa / 31.179.76.* / 2016-02-01 10:42
od takich spraw jest rzecznik praw konsumenta
Niezadowolona185 / 79.124.98.* / 2015-11-30 17:44
W lutym tego roku mąż kupił synowi Ps-4 mimo że regularnie spłacamy raty ,nawet przed terminem , zostaliśmy powiadomieni o rzekomym zadłużeniu ,naj lepsze jest to że raty spłacam przekazem pocztowym, gdzie jest wyraźna pieczątka z datą co miesiąc loguje się na adres osobistej strony i mam wzgląd we wszystko,i tak np jeśli rata wypływa 15 dnia miesiąca , to tydzień później powinno być zrobione nowe zestawienie i co wchodzę np 22 nie ma 23 niema no i w końcu cud jakiś matoł wystawił zestawienie i od razu naliczył zaległość której niema , a inny matoł wysłał nam pisemko dopiskiem pilne i to po tym jak mąż dzwonił do oddziału by wyjaśnić sprawę i osobnik po drugiej stronie słuchawki zapewniał nas że jest wszystko o.k i tłumaczył się że wszystko się zgadza, jak pomyślę o tych oszustach to krew się we mnie gotuje , jak się do banku nie nadają to niech idą krowy wypasać .Anie za ich brak kompetencji i głupotę ludzie mają nie przyjemności ,SERDECZNIE NIE POLECAM TYCH NACIĄGACZY ,ANI ŻADNYCH INNYCH TYPÓW IM PODOBNYCH.
Romn S KOŚCIAN / 88.199.160.* / 2015-10-15 15:29
Mieszkam w KOŚCIANIE, byłem solidnym klientem tego banku. Miałem zlecenie spłaty kredytu w PKO. Zamknąłem zlecenie spłaty ostatniej raty na sobotę - omyłkowo. Udałem się do oddziału banku SANTANDER by wyjaśnić sprawę, a zamiast uprzejmości z strony oddziału w KOŚCIANIE usłyszałem o odsetkach ostatniej raty Zamiast zapłacić obniżoną 50 zł zapłaciłem 90. NIE POLECAM TEGO BANKU !!!!!
sebastian s / 83.29.166.* / 2015-07-17 16:01
Witam wszystkich czytelników
UWAGA na BANK SANTANDER bez odsetek zero procent to bujda.
zakupiłem telefon komorkowy w MEDIA MARKT opole bez odsetek za 876zł pierwsza rate wpłaciłem 500zł dwie ostatnie normalnie.
wyobraźcie sobie ze dzis 16.07.2015r otrzymałem pismo ze mam zaległosc z karty na 39zł dzwonie a tam 69.87 koszty manipulacyjne odsetki 3.90 dziennie za nieobsługiwanie karty i mało tego zrezygnowałem z karty jeszcze mam dzwonic czy odsetek nie ma. dziady i złodzieje nie dajcie nabrac sie na santander
1234Prezydent / 2015-06-17 20:37
Zdecydowanie odradzam tych oszustów i złodziei. Skumali się z Saturnem i zamiast normalnych rat oferują kartę na zakup produktów, tylko po spłacie rat nawet wcześniejszej nadal naliczają sobie za prowadzenie konta i trzy razy tyle za ubezpieczenie. Banda oszustów. Gdybym nie zalogował się na konto to zamiast spłaconego kredytu i to wcześniej miałbym kilkaset złotych długu do spłacenia. TO LICHWA CAŁĄ GĘBĄ. Już lepiej w gó..no wdepnąć niż tym santanderem mieć coś wspólnego. Po 28 czerwca muszę złożyć wniosek o całkowite usunięcie moich danych z tej pseudo firmy. ODRADZAM ZDECYDOWANIE. LICHWIARZE I ZŁODZIEJE. Zgłosiłem że rezygnuję z tej karty, ale to nie takie proste, muszą jeszcze raz potrącić sobie opłatę za prowadzenie rachunku i ubezpieczenie. Czy to nie jest KUR...STWO? Każdemu z czystym sercem i sumieniem ODRADZAM.
Ania518 / 83.28.110.* / 2015-04-15 18:58
ODRADZAM WSZYSTKIM BRANIE POŻYCZKI W TYM BANKU. Obsługa fatalna, odsetki powalające, naliczanie olbrzymich kosztów własnych.Jeżeli macie kredyt u nich, postarajcie się o pożyczkę w innym banku i spłaćcie tych wyzyskiwaczy.Nie zapomnijcie o zwrocie ubezpieczenia i rozliczenia kredytu na piśmie.Oczywiście zapłaćcie tylko kapitał,nowy bank wam to wyliczy na podstawie umowy.Ja tak zrobiłam i ten sposób mam spokój.Niewiele Sandanter różni się od Prowidenta.
suzka / 78.8.41.* / 2015-06-09 22:13
No właśnie... Inny bank wyliczył kwotę? I jak znam życie to niepoprawną, bo nie zna odsetek dziennych.
suzii / 193.22.252.* / 2015-05-10 17:56
co za bzdury. Zapłaćcie tylko kapitał ? A odsetki za okres kredytowany ? Doradca głupoty
Monika8 / 95.49.51.* / 2015-03-16 20:36
Ktoś wziął na mnie kredyt w tym banku w wysokości kilkunastu tysięcy złotych. I pomimo, że sprawa wyglądowała na policji, dane na umowie i podpis się nie zgadzały (zgadzało się tylko moje nazwisko i adres), to bank nie dość, że nie chce mi pomóc wyjaśnić tej sprawy, to jeszcze w korespondencji przysyła mi ile rzekomo mam do spłaty. NIE MIEJCIE NIC WSPÓLNEGO Z TYM BANKIEM, OMIJAJCIE GO SZEROKIM ŁUKIEM, BO TO OSZUŚCI I ZŁODZIEJE!!! Mają Wasze dane i sprzedają je innym złodziejom.
Lola80 / 37.152.18.* / 2015-06-17 21:17
Dziś dostałam wezwanie do zapłaty 10 rat po kredytu którego nigdy nie brałam.Pismo przyszło na mój adres ale nazwisko i imię nie jest moje. Na pismie jest tylko nr umowy ale żadnych danych osobowych kobiety która wzięła pożyczkę(tylko imię i nazwiko) Gdy poszłam wyjaśnic sprawę bardzo niemiła pani w banku powiedziała że to Wrocław wysyła pisma i ona nie może mi pomóc. Chory bank pełen niekompetentnych pracowników. miał ktos podobna sytuację, proszę o podpowiedź jak to wyjaśnić
poszkodowana104 / 93.176.226.* / 2015-02-22 17:47
szukam osób które zawarły kredyt hipoteczny w Santander Consumer Bank w latach 2006-2013. Szczególnie interesuje mnie oddział gliwicki. Czy u kogoś tez byl problem że podsunięto im do podpisania umowę o kredyt z wcześniej wpisaną datą. Data była wcześniejsza niż faktyczna data zawarcia umowy. Sprawa w sądzie o sfałszowanie umowy przez Bank. Szukam osób potraktowanych w ten sam sposób przez Bank. Oczywiście jeszcze inne nieprawidłowości przy umowie. Prosze o kontakt wence@wp.pl
marci 3406 / 5.172.232.* / 2016-12-17 00:21
trzeba na samym początku powiedzieć że nie chcemy żadnych ubezpieczeń kredytu i żadnych kart, wtedy pewnie pracownik banku jest niezadowolony i staje się niemiły bo pewnie traci jakieś profity. ale nie robi łaski i musi zrobić jak chce klient.
yeneffer / 77.254.125.* / 2014-11-18 19:27
Bank oszustów. NIGDY nie bieżcie w tym baknu czegokolwiek. UIkryte koszty kredytów, przemilczenia, niedopowiedzienia. Raty kredytu miały być w tej samej wysokości, otrzymałąm harmonorgam spłat,potem okazało się, że raty zmianiają się co miesiąc, nikt mnie o tym nie informuje a na koniec mam "zadłużenie" ponad 200 zł ponieważ nie wpłącałam rat w pełnej wysokości + koszty bankowe! Na infolinii każdy z pracowników podaje inną kwotę do spłaty, niekompetencja, brak wiedzy! NIE POLECAM.
wkurzona 1425 / 77.255.48.* / 2014-10-17 18:49
Ja też mam negatywną opinię i to bardzo. Wzięłam na raty meble poprzez SANTANDER, cały okres spłacalam nawet przed terminem. jeden raz jednak zdarzyła się sytaucja, że nie poszedł mi przelew- powstała jakaś blokada w koncie i rzeczywiście miałam kilka dni opóźnienia. jak się okazało doliczyli mi ok 30 zł kosztów za: kilka dni zwłoki, za wysłanie listu do mnie 13zł i za to, że jeden raz do mnie zadzwonili. Doliczyc koszty za wykonanie telefonu do klienta to już szczyt chamstwa. oni zerują na tych dodatkowych kosztach... Naprawdę nigdy nic tam nie bierzcie to straszni OSZUŚCI!!!!!!1
Niemocna / 78.9.153.* / 2015-07-01 20:11
Szukam osób, którym udało się wyplątać z kredytu w Santander. Mam kredyt 9 tys a kosztów 5 tyś. Nie bardzo wiem, jak wybrnąć z sytuacji. Bedę wdzięczna za kontakt adres e mail niemocni@onet.pl
Dziękuję
malutka914 / 193.22.252.* / 2014-10-17 21:55
Trzeba było od kogoś pożyczyć te pare złotych na ratę. Ja też brałam raty i jestem zadowolona. Podpisując umowę zostały mi wskazane opłaty w razie nieterminowej spłaty. W innych bankach są wyższe. Oczywiście nie miałam podknięć i na czas spłacałam. Nierozumiem tu oszustwa, jeśli przy umowie są informacje o konsekwencjach
spóźniony / 83.22.252.* / 2014-11-03 19:30
w którym oddziale pracujesz? Mi naliczono odsetki (drobiazgi + ponad 100 krotny koszt tych odsetek zwany kosztami)kilka miesięcy po małym potknięciu(niecały tydzień) spowodowanym wyjazdem urlopowym i około dwa miesiące po przedwczesnym też jakieś dwa miesiące spłaceniu całości kredytu. Ja się nie upomniałem o częściowy zwrot kosztów kredytu. Lichwiarz z opisem bank w szyldzie. Nie polecę nikomu i nie zachowam tylko dla siebie.
Milotta / 193.22.252.* / 2014-11-04 21:37
spóźniony; nie ma kosztów odsetek, miałes pewno naliczone odsetki karne+ monity. O których w umowach jest mowa.
kapuś / 89.67.43.* / 2016-11-21 19:03
Milota,pewnie jestes tym co te kredyty żeni,oszuście...
maja układ z kancelariami i na drugi dzień po wymagalności bąbarduja telefonami
Suzii / 193.22.252.* / 2014-11-04 18:41
No cóż, w umowie raczej nie było informacji, że wyjeżdźając na urlop raty można płacić po powrocie. A co do wczesniejszej spłaty też w każdej umowie kredytowej czy ratalnej, w tym czy innym banku jest informacja co do wcześniejszych spłaty.
Marti80 / 212.109.163.* / 2014-07-30 18:23
Uciekajcie od tych oszustów 3 razy dzwoniłem w sprawie zbyt dużej raty i miało być wyjaśnienie a dziś windykator zadzwonił. paranoja omijajcie ten bank z daleka
antysantander / 213.25.189.* / 2012-11-12 14:06
tez mam tam kredyt hipoteczny od 4 lat i stoje w miejscu i te harmonogramy co 6 miesięcy z wiekszymi ratami, nie mam zamiaru dluzej tam zostac, przenosze kredyt do innego banku.
kyniu(gorzow wlkp.) / 83.20.118.* / 2012-11-05 12:20
to sa hieny nie proponuje nikomu zakladania tam konta czy brania pozyczek mialem 8 tysi tam splacilem 6 stracilem prace nim znalazlem nowa juz mi komornika i windykacjie dali no coz wiadomo ich kasa to walcza minely 3 lata od zamkniecia kredytu wystosowalem im pismo z prosba ze juz jest wszystko ok tyle lat to niech mnie z bik wyczyszcza bo ozenilem sie chcialem wziasc kredyt hipoteczny wysmiali mnie i ciagle robia pod gorke dodam ze podobny fakt mialem w eurobanku i zalatwili mi to w 3 tygodnie i jeszcze kredyt zaproponowali :)
Grzegorz Mosycz / 83.27.225.* / 2013-10-28 13:19
witam moje nazwisko nie będę się ukrywał Msycz grzegorz nie powiem że spłacałem kredyt bo tak nie jest ale bank wzioń samochód który był zastawem ok ale rzeczoznawca który wycenił auto tak zaniżył cenę że szkoda gadać to nie wszystko zdając auto ja zdałem sprawnie technicznie natomiast zostało wystawione jako uszkodzone napisałem że odam ban do prokuratury i oskarżę ih o oszustwo jeżeli ktoś podziela moją opinię proszę o kontakt być może ktoś się przyłączy domnie
klekleklekleklekle / 89.77.84.* / 2012-11-05 18:27
Ja polecam Santander. Miałem u nich jeden kredyt i wszystko ładnie i sprawnie udało się spłacić. A co do BIK'a Kynia... to chyba każdy wie, że zła historia w BIK jest czyszczona w bankach dopiero po 5 latach od spłacenia zobowiązania. Banki również muszą się bronić i każdy z nas wyraża na to zgodę, podpisując umowę kredytową... zawsze można kredyt ubezpieczyć.
77Aleksandra / 178.42.99.* / 2015-01-09 23:34
A przed kim miały by się bronić,przepraszam,to bank zawsze górą, ma sztab prawników, windykatorów, sadów? A zwykły Kowalski na hasło sąd zawału dostaje. Ale ludzie sami sobie winni,trzeba się nie bać i iść z nimi na wojnę.Miałam takom podobna sytuację z telewizją N , naliczali według ich widzi mi się,prawnik twierdził że nie mam szans, N-ka miała prawnika w sądzie a ja nie. Wygrałam, trzeba czytać ustawy, a do tego sądy rozpatrują stan faktyczny rzeczy. Pozdrawiam
jz123 / 91.240.31.* / 2016-01-14 00:28
Przestrzegam przed korzystaniem z usług podobnie jak poprzednicy.Za przejrzenie polisy ubezpieczeniowej samochodu ktory wzięlam w leasing w tym banku opłata 123 zl . Ciągłe monity o nie zapłacone raty , choc wszystko płace w terminie Lichwa i brak profesjonmalizmu
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: