Forum Forum finansoweInne

Santander wezwał do sprzedaży akcji BZ WBK

Santander wezwał do sprzedaży akcji BZ WBK

Money.pl / 2011-02-07 09:43
Komentarze do wiadomości: Santander wezwał do sprzedaży akcji BZ WBK.
Wyświetlaj:
Marek123r / 87.105.201.* / 2011-02-07 13:38
Jak na pierwszą ofertę to marnie płacą myślę że kolejne wezwanie do zakupu będzie po dużo wyższej cenie za BZWBK
regulus / 83.31.235.* / 2011-02-07 12:18
Zamierza przejąć 100% akcji i równocześnie utrzymać akcje w obrocie na GPW??? Będzie handlował sam ze sobą?
zajączek1 / 77.65.57.* / 2011-02-07 10:30
Jestem pracownikiem BZ WBK, to co dzieje się w tej firmie woła o pomstę do nieba! Każdy kierownik i menadżer robi w spodnie bo co to będzie jak przyjdzie pan w czerwonym garniturze? Już widać efekty, min chcą zwiększyć wartość udzielanego kredytu gotówkowego dla ludności. Czyli chcą zostać bankiem który na siłę będzie wciskać każdemu klientowi kredyt, kartę kredytową i limit w koncie osobistym. Będzie to ostateczny gwóźdź do trumny. Z banku który był przyjazny dla klientów stanie się bankiem agresywnym nastawionym przede wszystkim na sprzedaż a nie zadowolenie swoich klientów z posiadanych produktów.
Bodek_ / 2011-02-07 09:43 / Bywalec forum
A jak można to zrobić - to znaczy odpowiedzieć na wezwanie? Mam rachunek w mBanku. Co muszę wyklikać?
Bodek_ / 2011-02-07 09:52 / Bywalec forum
Przy poprzednich wezwaniach było niestety przez mLinię - nic się nie zmieniło???

Procedura odpowiedzi na wezwanie: aby odpowiedzieć na wezwanie w eMAKLERZE, należy złożyć przez mLinię DYSPOZYCJĘ BLOKADY AKCJI oraz NIEODWOŁALNE ZLECENIE SPRZEDAŻY zawierające:

•numer rachunku w DI BRE,
•liczbę akcji jaką inwestor zamierza sprzedać w wezwaniu,
•adres, na jaki ma zostać wysłane świadectwo depozytowe.
Z uwagi na to, że świadectwa depozytowe będą wysyłane pocztą, prosimy o składanie dyspozycji odpowiednio wcześniej. Ze świadectwem depozytowym należy się udać do jednego z POK-ów xxxxxxxx., aby złożyć zapis. Przypominamy, że przedmiotem odpowiedzi na wezwanie mogą być akcje rozliczone w KDPW. Za sprzedaż akcji w odpowiedzi na wezwanie naliczana jest prowizja maklerska zgodnie z Taryfą Prowizji i Opłat DI BRE Banku SA.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: