Forum Forum dla firmDotacje

Saryusz-Wolski: Polska zyska na pakcie fiskalnym

Saryusz-Wolski: Polska zyska na pakcie fiskalnym

Wyświetlaj:
luzak / 94.251.145.* / 2012-01-16 18:27
Następny sługus UE po otumanionym geniuszu Sikorskim.Apanaże,które biora pozwolą im i ich maluczkim żyć w puchu, natomiast reszta będzie zdychać.UE to trup!!!
Mohber / 109.197.168.* / 2011-12-15 09:22
Jaki kryzys ! Kto go widział ? Może też widział Yeti! PO prostu jest zły zarząd i tyle !!! Kowal zawinił a cygana POwiesili ! Znacie to?
Coins / 109.173.143.* / 2011-12-15 08:59
Dlaczego opozycja UE sie nie wypowiada ?? Zawsze pokazuja cos z jednego punktu widzenia zeby omamic ludzi slepo ufajacym wladzy. DO UE tak samo przekonywali. Do traktatu z Lizbony rowniez chociac go nie czytali. Glupota Polakow mnie przeraza.... Ja za grosz nie wierze politykom i chcialbym zeby moje dzieci nie musialy zyc w tym bagnie europejskim jak my... Cedzi populizmem koles jaki terroryzm (moze o niezbadany Smolensk chodzi?) dowody !! Dlaczego deficyt co wina UE ?? Oczywiscie i co jeszcze sankcje moze podpiszecie?? My jeszcze bedziemy placic za bledy politykow?? No nie osmieszaj sie P. Eurodeputowany. Dosc juz zaplacilismy zreszta zobaczcie jak marnuja pieniadze jest milion przykladow no chociazby stadiony . Ktos beknal za nieodpowiedzialnosc ??
misia rysia 21 / 212.14.47.* / 2011-12-15 08:38
Wieprz utuczony na żołdzie wypłacanym przez Brukselę od 10 lat dla tej świni. Będzie bronić swoich platników do upadłego. Świnia która kasuje po 60.000 zł miesięcznie z Brukseli reprezentuje interesy Berlina i Paryża. Kanalia !!

Najnowsze wpisy