Forum Forum prawneBudowlane

sasiad- częste kontrole

sasiad- częste kontrole

gabi1111 / 2009-10-18 13:44
Sąsiad nasyła na mnie częste kontrole. na razie były 4- z powiatowego nadzoru budowlanego X2, z wojewodzkiego i z gminy. wszystkie orzekly, ze w zadnej sprawie sasiedzi moi nie maja racji i nie ponosze winy. prosze mi podpowiedziec, jak ukrocic te najazdy, bo jest to dla mnie uciazliwe. mam male dzieci i nie mam czasu ani ochoty wykrzykiwac i przekomarzac sie z sasiadami. czy moge ich pozwac do sadu? czy moge nie przyjmowac juz komisji? co mi za to grozi?
Wyświetlaj:
gabi1111 / 2009-10-21 10:47
no kontrola juz byla, postanowilam , ze ostatnia, na ktora sie godze. w koncu mam wszelkie odbiory budynku,plany, kierownikow budowy, nawet podjazd jest w planach a o to sie martwilam- i jest w planach i dodatkowo zglosilam w urzedzie, ze bedzie to podjazd utwardzony o czym zapomnialam.
eellaa / 193.111.166.* / 2012-10-26 11:32
Wspólczuję. Ja jeszcze się nie wprowadziłam, a życzliwi sąsiedzi buntują mi ekipy budujące dom (straszą, że nie płacę), a dom jest już prawie wykończony, więc chyba płaciłam skoro doprowadziłam do końcowego etapu. Najciekawsze jest to, że to ja kupiłam pierwszą działkę wystawioną na sprzedaż, a buduję ostatnia w tej części wsi. Chyba najbardziej atrakcyjny jest ten mój kawałek ziemi i może tego mi zazdroszczą? Nie wiem. Niestety wiele osób nie lubi "nowych". Skąd się to bierze ?

Najnowsze wpisy