Sawicka na wolności

Money.pl / 2007-11-08 07:58
Komentarze do wiadomości: Sawicka na wolności.
Wyświetlaj:
KAP / 2007-11-08 10:43 / Tysiącznik na forum
demonstracyjne ponowne aresztowanie osoby, która wlasnie miala sie udac sama do prokuratury bylo niczym innym jak - miejmy nadzieje - ostatnim piarowskim projektem spolki Ziobro&Kaminski. Pragne zauwazyc, iz sad NIE podwazyl zadnych dowodów ani winy p. Sawickiej. Wykazal jedynie posrednio, iz organy panstwowe nie sluza w swej funkcj robieniu medialnego show, co przez ostanie 2 lata kampanii wyborczej stosowane bylo permanentnie.
Micho / 80.55.41.* / 2007-11-19 16:56
głupi jesteś, jeżeli wierzysz temu co miówi ktoś taki jak Sawicka
będzielepiejnabank! / 83.24.222.* / 2007-11-08 21:44
ależ, to jasne, że ostatnim "projektem", bowiem na stanowisko prokuratora szykuje się już facet konkretny, o aparycji Kuby Rozpruwacza, przez przyjaciół zwany pieszczotliwie Ćwiąkalski. Facet bystry - obrońca Krauzego i Stokłosy, który oczywiście, po objęciu fuchy, przeistoczy się w zupełnie obiektywnego obserwatora pracy prokuratorów, badających chociażby sprawy wyżej wymienionych. W ten też, jakże prosty, sposób zapewnione zostanie oczyszczenie atmosfery z podejrzeń wszelakich - mordo ty moja. Twoje nadzieje nie są zatem takie płonne, jakby się jakiemuś kretynowi wydawało.
wtorek / 79.187.37.* / 2007-11-08 10:35
K a s a o d d a n a j u ż !
referatzdrowia / 79.187.37.* / 2007-11-08 10:33
"zwycięswo normalnosci"
dobre !
Skoro sie zajmuje 61 pozycje w światowych rankiongach korupcji i jest sie na przedostatnim miejscu w UE to rzeczywiście oznaqcza, że KORUPCJA w Polsce osiągnęla poziom >normalności< !!
Idzie dobre !
+/- / 193.138.110.* / 2007-11-08 10:29
po rozprawie Sawicka do sędziego : "mordo ty moja.."
maa / 2007-11-08 11:08 / Tysiącznik na forum
Nie narzekaj na sędiów. Może dzieki prawu i właśnie sędziom przeżyjesz, gdy np. przejedziesz gówniarza, który wbiegł nagle na drogę? Bo tobie podobni zapewne powiesili by cię na najbliższej gałęzi obok trupa twojej ofiary...
ojteofiarycotowogólejest? / 83.24.222.* / 2007-11-08 20:37
a bo to tylko tej przejechanej, a gdyby tej wykopanej z dołu zasypanego swego czasu skruplatnie wapnem, to dopiero byłby brak normalności i przyzwoitości.
referatzdrowia / 79.187.37.* / 2007-11-08 10:27
a główna "maherka i jej trójka" co ustanawia prawo są juz znane ?

czekamy z niecierpliwością !
Kupowanie wyroków / 83.21.4.* / 2007-11-08 10:19
Czy partyjna koleżanka Tuska oddała juz te 50 000 złotych łapóweczki czy też je zatrzyma aby "żyło sie lepiej".
Beata była i prawdopodobnie jest bardzo blisko Donalda.
Smiem twierdzic ze polskie "sądy" są najbardziej skorumpowane w świecie.
Ktoś temidzie ukradł wage - polska Temida jest kompletnie ślepa i zidiociała.
Mam nadzieje ze Aferałowie z PO niedlugo porządzą.
Gopodarka bardzo szybko padnie kiedy zaczną kraść.
raqq / 2007-11-08 13:01 / Bywalec forum
Śmiem zauważyć że temida powinna być ślepa:):) No może nie tyle ślepa co z zasłoniętymi oczami.
nonieręcewiązać! / 83.24.222.* / 2007-11-08 20:40
a ręce ma mieć związane?, czy też może je jednak wyciągać do adwokatów, pośredników, w przekazywaniu tzw. datków na jej dalszy rozwój. Chodzi oczywiście o realizację planu, aby się żyło lepiej - wszystkim.
raqq / 2007-11-08 20:52 / Bywalec forum
Nie, chodzi o wizerunek Temidy:) Zresztą ręce Temida ma zajęte:)
NadSBoy / 84.234.0.* / 2007-11-08 09:22
Ziobro i Kaczory zapomnieli, że w tym kraju są ludzie nietykalni. W latach 90-dziesiatych trup ścielił się gęsto (Pańko i inni). Co to za sztuka kaczkę czy Ziobro rozjechać. Raz, niedawno Ziobre już rozjechali na niby aby wiedział kto tu rządzi. Na szczęście dało się ogłupić polskie barany i mamy władzę, którą umiemy się posłużyć jak będzie trzeba.
maa / 2007-11-08 09:34 / Tysiącznik na forum
Raczej zapomnieli, że PRL dawno się skończyło i że nie można używać metod z czasów realnego socjalizmu.


Odnosi się to oczywiście do Kaczyńskich, Ziobro w tym czasie był ledwie dostatecznym, z wielkim trudem zaliczającym kolejne egzaminy i ćwiczenia studentem prawa.
Gdyby był lepszym prawnikiem, nie montował by spraw w których posiedzi nie tylko biorący, ale i dający łapówkę (podżeganie do przestępstwa i to w sposów, na który nie daje rozgrzeszenia ustawa służbach specjalnych). Być może i on sam, jako prowodyr też posiedzi
gestgestemale! / 83.24.222.* / 2007-11-08 20:44
widzisz NadSBoy, nie można tych metod już stosować. Nie masz chyba wątpliwośći, że mają gest. Już nie będą zabijać, ani wyrywać paznokci. Będą się natomiast rozwijać medialnie, w przyjaznej im WSI-24. No chyba, że coś się znowu popsuje, a wtedy, któż to wie.
maa / 2007-11-08 09:04 / Tysiącznik na forum
Obawiam się, że to dopiero początek.

Kaczyści maja więcej takich spraw na sumieniu. Celem byli ludzie, którzy wpadli w dołek, a zajmowali interesujące z punktu propagandy i konferencji w TVPiS stanowiska.

Przykład:
Sędzia, którą opuścił mąż (wymiana żony na nowszy model), druga, której mąż po prostu zmarł. Schemat ten sam - młody, wydawałoby się dobrze ustawiony człowiek i...

Niestety ludzie-ziobro za wysoko mierzyli. Te baby nie były aż tak, jak Sawicka, głupie. Na nieszczęście dla kaczystów nie każdą kobietę da się prąciem i pieniędzmi załatwić.

A swoją drogą, żebym ja swoimi pieniędzmi z PIT-y finansował pisowski burdel a la STASI pod szyldem CBA...
Nawet SB nieczęsto posuwała sie do tego typu metod.
srututuu / 83.24.222.* / 2007-11-08 20:48
no tak, na temat metod stosowanych przez SB, to rzeczywiście z tą wiedzą, co ją posiadasz w tym zakresie, nikt nie ma nawet zamiaru konkurować. Odrębną jest natomiast kwestią, że w to co tu wypisują (co poniektórzy) nawet dziecko by nie uwierzyło. Tak nachalny to jest pic i fotomontaż.
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-11-08 10:10
Nasz kolega MAA pisze o zasadzkach na nieszczęśliwe panie, które wpadły w dołek. Niezły dołek z dziesiątkami tysięcy łapówki w dyplomatce. Pani Sawicka udowodniła, że jest osobą kompetentną i jak coś obieca, to potrafi załatwić - np. zmiana regulaminu przetargu na helskie grunty. Jej adwokat, po wypuszczeniu z swojej klientki z paki, stwierdził że zwyciężyła NORMALONŚĆ. No i miał w jakiś sposób rację. Zwyciężyła POLSKA NORMALNOŚĆ. Pan mecenas Pociej to dobry adwokat. Ale jak się ma takie dochody, to i stać na dobrego adwokata.
maa / 2007-11-08 10:54 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum
obserwator / 2007-11-08 15:41 / Tysiącznik na forum
maa bzdury piszesz, przestań, szkoda czasu i energii, lubisz dokladać Kaczyńskim i jego pretorianom, to widac jak na dłoni, nienawiść to złe oblicze. Sądy w Polsce sa chore, nie ma na to lekarstwa > tymczasem. Imunitet to rak który pożera żywą tkanke sprawiedliwości, zostaja sie wyroki, bez sprawiedliwości. To przykra prawda, każdy to wie, tylko udaje że jest inaczej.
Handel wyrokami / 83.21.4.* / 2007-11-08 09:00
MYŚlE ZE MAMY NAJBARDZIEJ SKORUMPOWANE SĄDY ŚWIATA.
maa / 2007-11-08 09:05 / Tysiącznik na forum
Współczuję ci. Idź do CBA, tam cię pocieszą...
achgdzieteczasy! / 83.24.222.* / 2007-11-08 20:52
to chyba taki nawyk, to kierowanie do CBA, w podobnej kwestii. Rozumiem, rozumiem - swego czasu się chodziło do SB i jakim ogromnym pocieszeniem było to, że donos, kogoś konkretnie, bez fuszerki, załatwiał na amen.
z centrum / 83.10.113.* / 2007-11-08 08:43
Jakie sądy taki kraj
dziadek yankesa / 83.10.113.* / 2007-11-08 08:41
Temida jest ślepa,dosłownie
keyser soze / 84.10.91.* / 2007-11-08 08:00
becia chciała piórko z brylancikiem, a tu taki klops. znajdzie się becia kij na twój pazerny r..j
A... / 2007-11-08 07:58 / Bywalec forum
...siepacze Ziobry po raz kolejny wykazali się znaną już i przysłowiową niefachowością i nieudolnością...
będziedobrze! / 83.24.222.* / 2007-11-08 20:56
tak jest towarzyszu, ale jak się beszczelnie zrywa z przeszłością i opluwa jedynie fachową siłę PRL-u, czyli SB i WSI, to takie właśnie są skutki. To wersja dla publiki, a tak między nami Sawicka na wolności - mordo ty moja, będzie normalnie, jak git. Aj waj - adw. niejaki Pociej (jego mać) to ogłosił w telewizorni i jest OK.
A... / 2007-11-09 08:23 / Bywalec forum
...a ja głosowałem na PiS bo liczyłem szanowny kolego, że rozliczy się złodziejskie prywatyzacje, stworzy mechanizmy zapobiegające korupcji a nie będzie tylko szeryfem, doprowadzi do skazania UB-ków, którzy mojego ojca współpracownika Mikołajczyka tylko za przynależność do PSL na 6 lat do p****** wsadzili, SB-ków, którzy mnie pytali dlaczego nie chodzę na pochody 1 majowe i nie poszedłem na wybory...,

...a tymczasem agenci CBA szukali haków na opozycje namawiając ich na branie łapówek...
...a ZDEJMIJ CHłOPIE KLAPY Z OCZU !!!
I ZOBACZ żE CI CO WALCZYLI Z UBECJA TAK DOBRZE PRZYJżELI SIę ICH METODą żE SAMI JE PRZEJELI I PRZYJELI W SWOIM DZIAłANIU !!!
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-11-12 10:37
No i wydzisz jak Wielcy Bracia Cię wykolegowali:)
tara 1978 / 212.76.37.* / 2007-11-19 18:13
Jedyną osobą jaką znam w polityce i coś dzięki niej otrzymałem to Ziobro . Na ulicach jest bezpieczniej bo psiary chodzą jak za sukami, taksy notarialne50 % w dół a akurat mam akt do podpisania i działania antykorupcyjne . Najlepszym sposobem na korupcję jest prowokacja . Każdy kto widział prowokację zastanowi się czy warto brać i dawać łapówki . A ryba psuje się od głowy, dlatego politycy tacy jak Sawicka poszli na pierwszy ogień lufy Ziobro.
Zobaczymy jak z korupcją walczy PO pewnie jak z podatkami . Miał być liniowy i ch... .znowu kiełbasa wyborcza .

Najnowsze wpisy