Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sawicki: Beger chciała wstapić do PSL-u

Sawicki: Beger chciała wstapić do PSL-u

Money.pl / 2006-10-05 12:06
Komentarze do wiadomości: Sawicki: Beger chciała wstapić do PSL-u.
Wyświetlaj:
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-05 14:54
Mam nadzieję, że marsz będzie pokojowy i nie zakończy się wspólnym przekonywaniem siłowym o "wyższości" swoich przekonań nad przekonaniami politycznymi innych partii?
prze....PIS / 2006-10-05 12:06 / Bywalec forum
Podobno PiS ma protestować przeciwko działaniom rządu i prezydenta :-)
eltaoo / 2007-12-19 18:50
Artykuł 18 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej:

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Artykuł 8 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej:

1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.

-----------


Na podstawie Osiemnastego Artykułu Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej i pozostałych przepisów tej Ustawy należy zdaniem autora tego tekstu uznać, że promowanie seksu innego niż opisany w tych przepisach a więc prowadzącego do rozmnażania życia jest sprzeczne z prawem i rozumem pouczającym do czego służą części ciała kobiety i mężczyzny a więc jeśli ktoś pragnie używać swoje części ciała do czynienia czegoś co jest sprzeczne z prawem i rozumem to wspomaganie takiej osoby jest bezprawiem więc dyskusja o tym czego będą uczone nasze dzieci powinna skończyć się w miejscu gdzie prawo i rozum nakazują ją zakończyć a w jej miejsce należy rozpocząć dyskusję czego uczyć dzieci by wiedziały do czego służy jaka część ciała i znały prawo.
Jeśli ktoś chce uprawiać seks inny niż opisany w Konstytucji Rzeczposoplitej Polskiej to może to robić w miejscu gdzie będzie to mógł czynić w komfortowych dla siebie warunkach bez ekshibicjonizmu i narzucania innym osobom by przyglądały się ich pieszczotom a szczególnie dzieciom, które należy chronić przed wmawianiem im, że seks homoseksualny jest właściwym sposobem zaspokojania swoich potrzeb.
Od wieków okaleczony fizycznie mężczyzna był nazywany eunuchem a okaleczony psychicznie powinien być nazywany ofiarą fałszywych teorii.
Zdaniem autora tego tekstu należy pozwalać wypowiedzieć się każdej osobie także w formie publicznych spotkań typu Parady Równości choćby dlatego, że zabranianie spycha ludzi do ukrycia a więc i przestępczości a ludzi o skłonnościach homoseksualnych należy traktować jak pozostałe osoby społeczeństwa na naszej Planecie pamiętając by właściwe czynności nazywać po imieniu.

Najnowsze wpisy