Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Schroeder: Putin prowadzi Rosję ku demokracji

Schroeder: Putin prowadzi Rosję ku demokracji

Wyświetlaj:
rybka / 2006-10-24 20:42 / Tysiącznik na forum
Co on pali? Jakieś nowe "ziele" na rynku?
Jakub Wędrowycz / 2006-10-25 10:50 / Giełdowy egzorcysta amator
To nie jest kwestia co on pali ,ale KTO ZA TE "ZIELSKO" PŁACI !
Sunflower / 80.53.193.* / 2006-10-24 23:53
On? Nieeee.....
Ale my wszyscy już szybko będziemy palili cos takiego zamiast gazu, kiedy nasz szanowny kaczor nie wstrzyma swojej walki o prawa biednych czeczenów i bardzo demokratycznych gruzynów. Ratownik honoru zas#@ny.
Jakub Wędrowycz / 2006-10-25 10:44 / Giełdowy egzorcysta amator
Powiedziałby ,że pieprzysz , ale nie wypada używać takiego języka osobie kulturalnej , za którą się uważam. Powiem ci tylko jedną rzecz, gaz Rosja odcięła swojemu największemu pochlebcy Łukaszence . Tak więc lizanie odbytnicy Panu Putinowi nie jest gwarantem CZEGOKOLWIEK !
Sunflower / 83.16.97.* / 2006-10-25 11:07
Mie można tego porownować. Lukaszenka pragnie wladzy, i dla tego zrobi wszystko. Natomiast Kaczor - wraz z całą Polską- jest ofiarą ambicji i kompleksów.
Jakub Wędrowycz / 2006-10-25 16:52 / Giełdowy egzorcysta amator
Wybacz ,ale znowu muszę użyć innych słów niż te ,które cisną mi się na usta . PRZEDSTAW mi polityka ,który nie chce władzy ! A tak na marginesie , kogo ambicji i kogo komplesków Polska jest niby ofiarą ?
Sunflower / 80.53.193.* / 2006-10-25 18:44
Kogo kompleksów? Nie badź aż smieszny. Własnych kompleksów wobec rosji. Od tych licznych potrzebowań rozliczeń historycznych juz robi się mi niedobrze. Mocny kraj i mądre polityki tak nie robią, tylko idą do celu bez zbędnego hałasu i emocji, żeby pózniej zostać tryumatem mimo wszystko. A Polska ciagle hałasue i krzyczy prawie od 20 lat. Naprawdę, nawet UE już ma dosyć tej niepotrzebnej histerii. Mocny i pewny sebie nie histeruje.
A co do władzy - ty nie rozumiesz. Łukaszenka chce władzy nazawsze, nigdy je nie odda. Jest człowiekiem bez żadnych pryncypów, I dla tego on będzie równie skutecznie lizał d.... Putinowi, jak i rozwiązywał wojnę z Rosją, aby tylko zachowac władzę. Dlatego jest unikatem. Przynajmniej w Europie.
Jakub Wędrowycz / 2006-10-26 14:29 / Giełdowy egzorcysta amator
Najbardziej hałasował Kwaśniewski z Millerem ! Oni takiego hałasu narobili , że hej ! A tak przy okazji nie odpowiedziałeś na pytanie tyczące sie polityka ,który nie chce władzy !
Sunflower / 83.16.97.* / 2006-10-27 10:33
Właśnie odpowiedziałem. O Łukaszence....
Jakub Wędrowycz / 2006-10-27 21:03 / Giełdowy egzorcysta amator
"(...)ty nie rozumiesz. Łukaszenka chce władzy nazawsze (...) - zdecyduj chce władzy , czy też nie !

Najnowsze wpisy