Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Security Analysis - może coś innego ?

Security Analysis - może coś innego ?

Kossy / 2007-07-18 21:40
Przeczytałem komentarze, że jest to jedna z podstawowych pozycji, niestety nie widzę aby była ona przetłumaczona na język polski. W związku z tym czy istnieje inna pozycja, równie godna polecenia ?
Znam język angielski na poziomie FCE, ale obawiam się o język techniczny i to że zaznajamianie się z terminologią specjalistyczną zajmie za dużo czasu. Proszę o opinie
Wyświetlaj:
Kossy / 2007-07-20 00:25 / "Greenhorn"
Naprawdę nikt nie zaczynał swojej przygody od tej lub zbliżonej pozycji i nie umie doradzić ?
534534535 / 164.126.163.* / 2013-09-05 22:15
Inteligentny Inwestor - Grahama. Jest po polsku, ciekawa, ale do łatwych też nie należy :)
in.in / 83.144.126.* / 2007-07-22 22:45
Chyba jednak zaczalbym od od tzw "bibii" inwestowania w wartosc czyli "The inteligent investor". No i jest przetlumaczona na polski.
Inne ciekawe pozycje dla osob kieryjacych sie wartoscia to np:
"Portfel Warrena Buffeta", "Inwestowanie w wartosc".

Poza tym
"Sztuka wyboru akcji", "Kiedy sprzedawac akcje" (tez w pl)

Kup jedna ksiazke a zwykle na koncu bedziesz mial spis innyc pozycji godnych polecenia badz z ktorych autor korzystal w swojej ksiazce.

PS> Wszystko zalezy oczyciwscie jak chcesz iwnestowac: czy fundamenty czy technika. Ja pominalem pozycje traktujace ten 2-gi wybor....

Powodzenia
in.in
Kossy / 2007-07-23 12:35 / "Greenhorn"
Nie mam nerwów ani tyle czasu na śledzenie kursów przez całe sesje. Wolę mniejszą stopę zwrotu, a przy okazji stosunkowo pewną ( na tyle na ile możemy o niej mówić w przypadku akcji )
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy