Forum Forum emerytalneInne

Sejm obciął emerytury esbekom i członkom WRON

Sejm obciął emerytury esbekom i członkom WRON

Wyświetlaj:
MAM / 157.25.31.* / 2009-01-28 16:40
Nadal Państwo bezprawia i tyle. O ile znam historię to Państwa zachodnie oddały nas pod rosyjską kuratelę-strefe wpływów. Polskam ówczesna była legalnym uznanym na forum międzynarodowym państwem. Nie było innej alternatywy służby krajowi jak te które sa tematem postu.Jesli ktoś przekroczył ówczesne legalne działania to trzeba mu wytoczyć proces i tyle a nie głupiomadry poseł jednej czy drugiej partii będzie na emerytach robił sobie PR....
oljo / 2009-01-23 17:20
niedawno SLD wymyśliło, że muszą podkreślać swoje zasługi w obaleniu komunizmu. widać właśnie ich zasługi... tyle, że w bronieniu wszystkiego co za komuny powstało, albo ludzi, którzy wtedy występowali przeciwko współobywatelom.
lolek000 / 2009-01-23 16:18 / portfel / Tysiącznik na forum
PO doskonale wie, że TK negatywnie oceni taką ustawę i nie dość, że SB (dlaczego nie WSW) dostaną swoje stare emerytury to jeszcze dostaną odszkodowania od państwa.
W zasadzie to ukłon w stronę SLD i Jaruzela&co.
Pajchiwo / 2009-01-24 08:05 / Tysiącznik na forum
Nie sądzę - raczej argument przetargowy w handlu o ustawę medialną z SLD...
PrawdaKtoraBoli / 217.147.104.* / 2009-01-23 15:18
A tu prosze.
Jestescie tu pisowcy. Mozecie odpowiedziec na moje pytanie?
lolek000 / 2009-01-23 16:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Czytaj powyżej @bolesnaprawdo.
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-23 21:37
Pozyjemy zobaczymy. Ale jak to przejdzie przez TK to ladnie odszczekasz na forum to co napisales. O ile masz honor.

A jezeli sie nie uda to PO przynajmniej sprobowala. pisobolszewia chroniaca swoich nawet tego nie sprobowala.
wektor / 2009-01-23 15:29 / portfel / Bywalec forum
Lepiej póżno niż wcale bencwale.
PrawdaKtoraBoli / 217.147.104.* / 2009-01-23 15:31
Umiesz cos wiecej niz obrazac?
Natter / 2009-01-23 16:28 / Tysiącznik na forum
Nie trzeba było mieć Kuklinowskiego w Sztabie i bylismy pewni że Rząd Jaruzelskiego musi wprowadzić Stan Wyjątkowy [ pojęcie Stanu Wojennego nie znaliśmy\. Co do emerytur SB nie wypowiadam się ale co do WRONu mam wątpliwosci.Zima była jeszcze wtedy normalna -15 do -20 a w elektrociepłowniach reszti węgla no i wszędzie strajki.Nie potrzeba było wkroczenia Armii Soj.bo gorszy kataklizm nastąpiłby wtedy .gdyby zamarzły sieci cieplne np. dla os.Ursynów..Wiadomo że lód rozsadza rury. Naprawan tego wszustkiego trwałaby bardzo długo. Kto te czasy już nie pamięta raczej nie powinnien zabierac głosu.
lolek000 / 2009-01-23 16:48 / portfel / Tysiącznik na forum
No cóż, ja pamiętam te czasy i pamiętam doskonale, że rury ciepłownicze czy też ciepło w domu naprawdę nie były istotnym problemem tych czasów.
Komuchy bały się, że faktycznie będą musiały oddać władze komuś innemu - spoza PZPR, a nie chcieli tego robić bez przygotowania.
Do tego, żeby zmontować okrągły stół trzeba było czasu i Wałęsy a żeby później utrzymać władzę i się uwłaszczyć musieli mieć Balcerowicza na listek figowy oraz Michnika żeby robił za Goebelsa.
Fredek / 150.254.156.* / 2009-01-24 13:27
Interesuje mnie tylko jedno, jak wygląda zasada konstytucyjna dotyczaca równości i nie dyskryminowania (art.32). Przepis powinien być dla wszystkich jednakowy. Błędem w Polsce jest niestałość prawa i ciągłe zmiany. Tak samo cierpią teraz emery ci starego portfela. ZUS wymaga aby wszystko wiedzieli i pisali wnioski, a skąd oni wiedzą, nie są madrzejsi od oracowników ZUS.
Jeśli chodzi o władzę, to nikt jej nie chce oddać. Partie ciągle o nią walczą, walczą o konfitury, o limuzyny, o profity, o darmowe telefony komórkowe, o limit kilometrów, o latanie samolotami po świecie, o stałe hotele w W-wie, o układy itd.. Zobaczcie jek teraz Kaczyńscy prą do władzy, bo juz popróbowali tych konfitur.
Natter / 2009-01-23 17:29 / Tysiącznik na forum
Dobrze że miałeś jeszcze ciepełko w domu u nas prawie było wszystko na styk. Po drugie . Patrzę na komentarz jak na wrota woł - co ma do tego Balcerowicz , Michnik i Okrągły stół? POzdrawiam
lolek000 / 2009-01-23 17:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Czytając twojego posta odniosłem wrażenie, że usprawiedliwiasz w jakimś stopniu stan wojenny (wątek o rurach, które mogło rozsadzić).
W tym konekście piszę o stanie wojennym, który stał się przygrywką do tego o czym w moim poście.
Pozdrawiam również.
ps.
A zimą ciepełka było zazwyczaj na poziomie 16-18 st. C.
beakama / 86.159.178.* / 2009-02-06 16:04
kocham kogos kto jest lolkiem000 , bo jak czytam fredka , mam i innych , to wiem, ze nie ma sensu wracac z emigracji do Polski, juz nic nie jest czarne i biale, wszystko jest szare , niejasne i da sie wytlumaczyc na KORZYSC kata, zdrajcy narodu i bandyty , jakim jest Jaruzelski oraz bandy mordercow i zbirow, jakimi sa byli ubecy,
kocham


kocham kogos kto jest lolkiem000 , bo jak czytam fredka , mam i innych , to wiem, ze nie ma sensu wracac z emigracji do Polski, juz nic nie jest czarne i biale, wszystko jest szare , niejasne i da sie wytlumaczyc na KORZYSC kata, zdrajcy narodu i bandyty , jakim jest Jaruzelski oraz bandy mordercow i zbirow, jakimi sa byli ubecy,
kocham

Najnowsze wpisy