Forum Polityka, aktualnościKraj

Sejm odrzucił wniosek o odwołanie marszałka

Sejm odrzucił wniosek o odwołanie marszałka

Wyświetlaj:
KORKORAN / 83.238.103.* / 2008-12-06 11:30
Szkoda że ten który obraził pamięć ofiar rzezi wołyńskiej - 150 tyś polskich ofiar - bo zablokował uchwałę sejmu w tej sprawie , dalej się panoszy . A można było tego honorowego UPOwca wyrzucić .
WSTYDZCIE SIę TłUMOKI POPIERAJąCE PO i SLD
zbynek2 / 89.228.254.* / 2008-12-05 17:25
Tuski, Palikoty , Niesioł, Pitera ...... z drugiej strony Jarek.
Nie ma w czym wybierać.
voodoo30 / 83.6.205.* / 2008-12-05 11:48
Szlag mnie trafia jak czytam wypowiedzi j***..go Kaczora. Jak można być tak obłudnym?!
Cyt: "Jarosław Kaczyński powiedział też, że osoba piastująca tak ważną funkcję w państwie powinna być poza wszelkimi podejrzeniam...." i że Komorowski ".... powinien zrezygnować dobrowolnie z pełnienia funkcji".
A wasz prezydent jest poza wszelkimi podejrzeniami, że nie wspiera partii brata??? NIE!!!!
W takim razie też niech zrezygnuje z pełnionej funkcji!
Jaką miarką mierzysz innych ludzi taka mierz i siebie Kaczorku!!
Pozdro
dareg / 87.207.175.* / 2008-12-05 09:43
Czy ktoś zna poglądy pana Niesiołowskiego na sprawę podatków, politykę zagraniczną, reformę zdrowia czy choćby aborcję ?
Nie ?
A może ktoś wymieni jakąś inicjatywę ustawodawczą tego wieloletniego posła lub choćby jakiś kluczowy pomysł ?
Też nie ?

Okazuje się, że jedyną racją istnienia tego człowieka na scenie politycznej jest wieczna zadyma.
bodiniusz0 / 2008-12-05 09:39

jaka wizyta, taki zamach


To jeden z lepszych tekstów jaki się pojawił w ostatnim czasie.
A swoją drogą to, co wygadywał wczoraj JKaczyński to jakaś paranoja.
Ale nie wiem, czy mieliście okazję oglądać informacje w publicznej? Ja oglądałem panoramę i przynajmniej 3 rzeczy zaciemnili/przemilczeli/odwrócili...

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy