Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sejm przyjął rządowy projekt ustawy o abonamencie radiowo - telewizyjnym

Sejm przyjął rządowy projekt ustawy o abonamencie radiowo - telewizyjnym

Wyświetlaj:
wif / .* / 2005-03-13 17:35
Jak najbardziej zgadzam sie z poprzednikiem. Tyle tylko że jak wykopiemy obecnych to po nich przyjda jeszcze lepsi, a ich radosna twórczość będzie jeszcze ciekawsza. "...Ileż to jeszcze można spieprzyć panowie ileż jeszcze!..." Tak będze aż zmieni się ta ułomna ordynacja wyborcza, która bardziej promuje krzykaczy jak wykształcenie i specjalizację. Kto to widział, żeby podczas jednej kadencji senator czy poseł zrobili maturę, magistra i pewnie jeszcze doktorat. Ale w końcu mamy wolny rynek :) Ale do cholery czemu to wszystko za nasze pieniądze!!!
klara / .* / 2005-03-07 09:41
Płacimy za posiadanie telewizora i radia, nie za programy. Wszyscy Ci co mają komputery powinni zrezygnować z odbiornika TV i zainstalować program na kompie. Ja tak zrbię. Ja nie chcę płacić za posiadanie sprzętu - tak się tłumaczy władza. Najwyższy czas wszystkich ich wykopać na śmietnik historii. Pozdrawiam wszystkich.
X / .* / 2005-03-06 21:35
A ja nie chcę w święta oglądać reklam i za przeproszeniem Giertycha , bo mam dość tych kretyńskich debat z Lepperem i innymi pasibrzuchami , albo najdłuższy serial :"Komisja Sledcza" . Albo te powtórki w zgadywanie prowadzone przez młodego, sprzed ponad 10 lat , Piotra Gąsowskiego ? Za to już płaciliśmy.
kubaczl / .* / 2005-03-04 13:35
skąd wzrost abonamentu TV o ok20% przecież inflacja jest ok 2 -3% toz to zlodziejstwo
Anti-TVP / .* / 2005-03-04 10:29
Ja bardzo chetnie bym zaplacil x2 to co oni chca, jesli faktycznie jakosc TVP by szla w parze..... ale nie bede placil za ogladanie reklam! To daje mi polsat za darmo. To jest szczyt hamstwa aby w godzinach najwiekszej ogladalnosci wiadomosci-sport-pogoda puszczac reklamy! Oszusci! Na zbity pysk darmozjadow wyp....c!
tutturu / .* / 2005-03-04 09:30
polsat jaki jest sami widzicie - ale dlaczego np nie można płacić abonamentu na polsat zamiast na tvp? czy telewicz może sam decydować na co mają iść jego pieniądze? jak ktoś chce oglądać 100 powtórkę RAMBO to kto mu tego zabroni - niech płaci na POLSAT.może wreszcie ten komunistyczno-familijny moloch padnie.
silver / .* / 2005-03-04 09:36
Tak dla podtrzymania klimatu musiales wyslac dubla. ;) Jesli nie chcesz Rambo (ja chcialem), to musisz przeglosowac pay-per-view. Wtedy kazdy swoje groszaki wyda jak lubi.
tutturu / .* / 2005-03-04 09:05
polsat jaki jest sami widzicie - ale dlaczego np nie można płacić abonamentu na polsat zamiast na tvp? czy telewicz może sam decydować na co mają iść jego pieniądze? jak ktoś chce oglądać 100 powtórkę RAMBO to kto mu tego zabroni - niech płaci na POLSAT.może wreszcie ten komunistyczno-familijny moloch padnie.
asd / .* / 2005-03-04 08:59
zacznę płacić abonament dopiero wtedy, gdy zatrudniane tam będą osoby, które co chcą zrobić, są ambitne, mają jakiś cel i wiedzą co to znaczy misja telewizji. niestety jestem realistą - takie czasy nigdy nie nastąpią... w tej chwili telewizja to wielka rodzina (pozdrawiam rodziny Dowborów, Damięckich, Loskę i innych nie wymienionych). Płacenie abonamentu to zapewnienie zatrudnienia dla ludzi z rodziny. Czy nie ma w naszym kraju osób zdolnienjszych niż dzieci aktorów, prezenterów i polityków. Obowiązkowa danina jest po prostu wspieraniem marnot które już tam pracują i żadną siłą nie można ich stamtąd wygnać...
x / .* / 2005-03-04 08:39
Gdyby pozwalniać połowę ludzi pracujących (jeżeli można powiedzieć że pracują) w TVP to starczyłoby pieniędzy na realizację misji z opłat za reklamy. Druga rzecz, że nie wypełniają misji chyba że za taką można uznać gloryfikowanie SLD, bo tym zajmowała się TVP przez ostatnie lata pod rządem (nierządem) Kwiatkowskiego.
Marianna / .* / 2005-03-04 07:43
I tak większość ludzi nie ogląda publicznej telewizji, bo to miernota i powtórki. Za to zarabiają niezłe pieniądze na reklamach, którymi nas katują, np. po pół godziny po dzienniku. Nie wiem za co mam płacić abonament, skoro i tak tego nie oglądam. To po prostu państwowy haracz.
Krzysztof / .* / 2005-03-04 07:29
Czytam wasze komentarze i mi się niedobrze robi. Wiecie, ile kosztuje zrobienie jakiejkolwiek produkcji, chociażby newsa do wiadomości? Właśnie dlatego, że ludzie nie płacą nie ma pieniędzy na dobrą telewizję
klara / .* / 2005-03-07 09:44
Panie Krzysztofie chyba ma Pan nie wierzy sam w to co pisze. Pozdrawiam
Tadeusz / .* / 2005-03-04 20:21
To dlaczego nie zakodować TV publicznej skoro większość nie płaci abonamentu. Wtedy kto będzie chciał oglądać to "pranie mózgu" to sobie wykupi abonament, dokoder zapewne otrzyma za symboliczną złotówkę, bo to przecież nadawcom chodzi o wpływanie na psychikę społeczeństwa. Po co zmuszać społeczeństwo ustawami do płacenia abonamentu skoro większość i tak nie będzie płacić.Niby mamy wolność a w rzeczywistości jest reźim.!!!
fredek / .* / 2005-03-12 11:15
Popietam. Zakodowanie TV tzw. publicznej dopiero by wykazało, jakie jest naprawdę zainteresowanie ich, pożal się Boże, produkcją.
GaGa chwała bohaterom / .* / 2005-03-04 08:16
A wiesz mój drogi, kiedy puszczają w telewizji reżimowej tzw. "doberą produkcję" - w godzinach najmniejszej oglądalności - tak koło lub grubo po północy - kto ma to oglądać? Bezrobotni? Niepracujące matki na wychowawczym?Dlaczego ja, jako muszący wstawać skoro świt do pracy mam być skazany na jakieś głupawe seriale, teleturnieje etc. Za swoje pieniądze chcę mieć to co chcę oglądać !!!
Tadeusz / .* / 2005-03-04 16:27
Zgadzam się że za pranie mózgu telewidzowie nie powinni płacić, a jeśli chcą pobierać opłaty to niech zakodują TV publiczną. Kto będzie chciał oglądać to kupi sobie dekoder i wykupi abonament. Wtedy nie będą nas zmuszać ustawami do płacenia abonamentu. Do "diabła" chyba powinna w końcu być wolność w naszym kraju, a nie żeby zmuszać społeczeństwo do czegoś czego nie chce.Za czasów Wójta, Pana i Plebana wystarczyła "dziesięcina" na utrzymanie budżetu, teraz że każdy płaci min.19% podatku oraz VAT w kupownych artykułach, A BUDŻET WCIĄŻ PUSTY. Widać brak gospodarza w naszym kraju co by podchodził po gospodarsku do problemów jakie napotyka nasz kraj. Chyba że taki jest cel rządzących naszym krajem. ??? i "świty"
Andrzej / .* / 2005-03-03 23:53
Jak okreslic najbiedniejszego. Jest on bezrobotny? Czy pracuje i zarabia. Ile trzeba zarobic, aby byc najbiedniejszym. W koncu wiekszosc w Polsce jest najbiedniejsza, bo tak oswiadczy, ja tez.
Wiesek / .* / 2005-03-03 20:44
Pomysleli by napjpierw aby stworzyc chociaz jeden kanal TV, ktory bylby wolny od reklam. Niech sie ugryza... nie bede placil za ogladanie reklam!

Najnowsze wpisy