Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sejm zmienił zasady wypłacania becikowego

Sejm zmienił zasady wypłacania becikowego

Money.pl / 2010-03-05 10:57
Komentarze do wiadomości: Sejm zmienił zasady wypłacania becikowego.
Wyświetlaj:
szklarek / 2010-03-05 10:57
Napiszę to już drugi raz w ciągu dwu dni, bo temat wraca.
Zamiast zmieniać te zasady należałoby moim zdaniem "becikowe" zlikwidować, bo są to pieniądze niczego nie rozwiązujące, niemające tak naprawdę prorodzinnego wpływu. Trudno nazwać to rozwiązaniem systemowym i jeśli mamy pieniądze na ten cel-powinno to być uwzględnione w podatkowej uldze prorodzinnej.
Mama 2 dzieci / 89.174.127.* / 2010-03-05 21:56
Popieram... choc zawsze sa to jakies pieniadze... pokrywajace powiedzmy wydatek na wozek czy lozeczko. Dla mniej zamoznych rodzin to zawsze pieniadze na plus. Ja to widze jednak inaczej - wezcie lepiej podniescie te smieszne pieniadze rodzinnego niz dofiansowujcie kolejnego czlonka ludnosci zmniejszajacego niz demograficzny. To wlasnie te smieszne pieniadze pozniej powoduja, ze tak malo osob ma dzieci. Co zrobiz z malenstwem gdzie na srodki higieniczne, mleko idzie 500zl miesiecznie a dostajesz 68, lub dzieckiem w szkole gdzie bonusik przy tak drogich wyprawkach to 100 zl na rok. A 91 zl/miesiac to starczy na spodnie i kolejne rzeczy do szkoly a przy tak drastycznych problemach z praca przy posiadaniu dzieci chorowitych i ogromnych zwiazanych z tym wydatkow i zerowej tak naprawde pomocy panstwa jestesmy zmuszone egzystowac na pieniadzach meza... jesli oczywiscie ten pracuje. Zycie w Polsce jest chore i nie oczekujmy ze Polki zdecyduja sie na rodzenie dieci w warunhkach braku przedszkoli, zlobkow wysokich wydatkach na nianie i wiecznym problem czy dziecko chore znow ma isc do przedszkola bo przeciez zaraz mnie zwolnia. No coz mozemy zawsze zwiekszac becikowe ale lepiej zabezpieczmy interesy mam i dzieci te ktore sa

Najnowsze wpisy