Forum Polityka, aktualnościKraj

Sejmowi prawnicy dają sprzeczne opinie o komisji

Sejmowi prawnicy dają sprzeczne opinie o komisji

Wyświetlaj:
historyk / 80.50.180.* / 2009-12-30 18:27
Tusk nie wie co się dzieje w komisji ci cyrkowcy z PO robia co chcą czyli wynika z tego ze Sekuła to watażka działa na własną rękę, bez porozumienia z pryncypałem Tusk to moze powiedzieć mocherowcom a nie obserwatorom życia politycznego wierze w to jak w cud
historyk / 80.50.180.* / 2009-12-30 18:22
opinie na zamówienie taka jest moralność ŁZEELIT
cozaczasy / 213.158.197.* / 2009-12-30 16:27
Platforma rozpaczliwie próbuje się wyłgać - walczą o przetrwanie- o immunityte i łatwe pieniążki - ONI JESZCZE NIE WIEDZĄ ŻE TAK CZY TAK- SĄ POLITYCZNIE MARTWI
Za przeciek w aferze hazasdowej Słońce Pery czeka odsiadla w ponurym pierrdlu, a to oznacza KONIEC PełO
niewierzacy ateusz / 83.22.132.* / 2009-12-30 12:04
że ZBYCHU sPOtykający się z RYCHEM na cmentarzu to był Zbigniew Wassermann
zatroskany / 188.47.44.* / 2009-12-30 11:25
mnie jeszcze jedno bulwersuje P.Marszałek Stefaniuk twierdzi że nie wiedział o głosowaniu o wykluczeniu owych posłów z komisji . to jak się ma do tego regulamin sejmu który przewiduje cytuję " O terminie i porządku dziennym posiedzenia komisji zawiadamia się członków komisji, Prezydium Sejmu, Najwyższą Izbę Kontroli, Komitet Integracji Europejskiej oraz zainteresowane organy państwowe. Zawiadomienie członków komisji powinno nastąpić co najmniej na 3 dni przed posiedzeniem komisji, na zasadach i w trybie określonych przez Prezydium Sejmu, chyba że posiedzenie zwołane zostało w wyniku decyzji podjętych na posiedzeniu Sejmu." albo była ściema
lolekstały / 78.159.87.* / 2009-12-30 10:51
Nie od dzisiaj wiadomo że prawnicy to czubek góry lodowej zła w naszym kraju.A tak szczerze czyz oni nie powinni odpowiadac za swoje analizy?Wyobraźcie sobie adwokata który ponosi odpowiedzialność karną za interpretację przepisów nie mogliby opowiadać bzdur w sądzie i jak często sie zdarza robić winowajce z ofiar przestępstw....marzenia .....nierealne.Oni musza byc bezkarni bo tylko oni gwaratują że My społeczeństwo będziemy się żreć między soba o nieistotne oczywiste sprawy.
zatroskany / 188.47.44.* / 2009-12-30 10:33
tak panie Przewodniczący gdyby było "świadkiem w sprawie" to zgoda ale brzmi ten paragraf inaczej i to mnie utwierdza w matactwie!
zatroskany / 188.47.44.* / 2009-12-30 10:24
mało tego cytuję "świadkiem czynu" i mam pytanie czy jak wyprodukowałem nóż który stał się narzędziem przestępstwa to jestem świadkiem czynu czy nie ABSURD
janiszek72 / 2009-12-30 10:18 / Tysiącznik na forum
Sejmowi prawnicy to funkcjonariusze chodzący na pasku Donalda Tuska i Bronka Komorowskiego. Wydają opinie skrajnie odmienne i wzajemnie siebie wykluczające. Falandyzacja prawa to pikuś w odniesieniu do tego co Ci ludzie wyprawiają. Polska nie będzie praworządnym krajem jeżeli biuro prawne przy organie ustawodawczym dowolnie to prawo interpretuje. Fundamenty naszego państwa za rządów Platformy Antyobywatelskiej rozsypują się jak domek z kart. Według Tuska państwo to Słońce Peru, a prawo musi być zawsze i bezwzględnie po stronie jego formacji. Donek nie zdaje sobie tylko sprawy, że wcześniej czy później przestanie byc premierem i odpowie za wszystkie kwestie związane z łamaniem prawa. Może za kratkami perspektywa spojrzenia na rzeczywistość powróci ślicznemu chłopcu z telewizji do normy? I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
pajac / 188.47.124.* / 2009-12-30 10:14
mam pytanie do BAS czy ta komisja wydaje wyroki chyba nie, to jest komisja sledcza więc analiza która powołuje się na wymieniony artykuł jest z sufitu wzięta. chyba prawdą jest że opinie robicie na zamówienie
jalud / 83.17.191.* / 2009-12-30 08:32
Są dwie możliwosci:
1. Ktoś chce zrobić z kogoś durnia.
2. Ktoś na polityczne potrzeby i nie za darmo oczywiście stworzy opinie na życzenie, nawet sprzeczne.
Podobnie sytuacja wygląda z zyczeniowymi sondażami popracia dla PO.
Osobiście stawiałbym na dwójkę. Naczelnicy i szefowie z BAS nie dostrzegają sprzeczności tam gdzie zauważy je nastoletnie dziecko. Szkoda słów.
tade / 83.2.33.* / 2009-12-30 08:24
POPIS, POPIS jak w majestacie prawa zablokować postępowanie wyjaśniające. POPIS- ujcie się dalej mości panowie???. Powiedzenie roku. Pan Wassermann: Ta komisja niczego nie wyjaśni. Przecież już przed powołaniem Komisji Hazardowej wiedziały to przedszkolaki.
arch / 2009-12-30 09:59 / Tysiącznik na forum
No ale po przesłuchaniu pana Wasermana doiewdzieła się gawiedź , że był koordynatorem (!) ,
POmiędzy Sobiesiakiem a Chlebowski .
liberał z PO / 88.199.162.* / 2009-12-30 10:08
nie bardzo rozumiem egzekucja miała być zaraz po przesłuchaniu ;-(
m53 / 83.24.15.* / 2009-12-30 12:08
Przesłuchanie się przeciągnęło. c.d. kabaretu w styczniu. Tym razem kombinatorzy się zabezpieczyli i przesłuchanie będzie "niejawne".

A swoją drogą coś mi tu nie gra z tymi opiniami.
Rozumiem, że np. Rysio lub Zbysio (przyczyna powstania komisji) nie mogą w niej zasiadać. Ale Kempa lub Wasserman opiniujący ustawę sprzed kilku lat w toku jawnej procedury legislacyjnej?
Samo powołanie na świadka (a można każdego) nie czyni go stroną postępowania.


To nielogiczne i sprzeczne z porządkiem prawnym. Przykład:

Otóż od lat ciągnie się sprawa grupy pokrzywdzonych przeciw naciągaczowi.
W tej sprawie jestem pokrzywdzonym, ale
JEDNOCZEŚNIE ŚWIADKIEM I OSKARŻYCIELEM POSIŁKOWYM.

Czyżby funkcjonowały dwa systemy? Jeden prawny a drugi POprawny???
arch / 2009-12-30 11:58 / Tysiącznik na forum
Od razu egzekucja ? już od drugiego półrocza bieżącego roku niektóre polskie placówki zdrowia zostaną wyposażone w specjalistyczne zestawy do eutanazji. ....., śmiercionośny zakup
został już przetestowany na pacjentach jednego z polskich szpitali.

„Na sto zastosowań, dziewięćdziesiąt dziewięć zadziałało natychmiast”,....-„Tylko w jednym przypadku trzeba było pacjentkę troszkę przydusić poduszką”.
jak informuje http://netbird.pl/a/969/32131,1

Najnowsze wpisy