Forum Polityka, aktualnościPolityka

Seksafera - premier nie będzie czekał na werdykt sądu

Seksafera - premier nie będzie czekał na werdykt sądu

Wyświetlaj:
amor / 153.19.47.* / 2006-12-06 07:24
Nabieram przekonania, graniczącego z pewnością, że jeśli ktoś powie do mnie "ty pośle" będę go skarżył za obrazę godności osobistej
Wapniak / 83.28.116.* / 2006-12-11 22:05
Wrażliwy? Trzeba pierw nauczyć się nim zostać...
MacGyver / 213.158.197.* / 2006-12-05 18:45
Spała z nimi, czy nie spała? -oto jest pytanie.
wacek / 62.111.158.* / 2006-12-09 23:08
JAK SUKA NIE DA TO PIES NIE WEŹMIE....
chciała to miała.... nie chciałaby to by nie miała....
achta biedna skrzywdzona kobieta... może jeszcze dziewictwo straciła?
Podatnik / 83.21.254.* / 2006-12-05 17:48
Patrzcie, jak nisko może upaść człowiek! Czy ta Aneta musiała z tak obleśnymi ludźmi kopulować? Przecież chyba nie robiła tego dla chleba, a co najwyżej, na dodatkową porcję tortu. Jak można położyć się z tak obleśnymi ludźmi do łóżka? określenie Leppera i tego Łyżwińskiego knurami, to obraza świń. Przecież każdy knur ma bardziej sympatyczny ryj niż oni obaj. A czy słyszeliśćie, aby jakiś knur obrażał swoją partnerkę od kopulacji? Pewnie nie, ponieważ tylko takie chamy, jak oni obaj , są w stanie źle mówić, publicznie, o kobiecie z którą spali. Patrzcie kogo my wybieramy do tego sejmu? Nie tak dawno mieliśmy sprawę z Panią Anastazją, która twierdziła, że kilkunastu posłow korzystało z jej usług i wówczas ogarniała mnie wstrętem informacja,
że figlowała z Niesiołowskim, który wg mnie niewiele różni się od tych dzisiejszych, inny europoseł i problemy z prostytutką, że tak powiem, unijną. Ależ mamy sejm złozony z samych kanalii. Kalisz co prawda nie narozrabiał jeszcze, ale tez jak go widzę rzygać się chce. Moja zdecydowana rada, która uzdrowi sejm, w którym pozostaną ludzie - społecznicy, i którzy nie będą mieli łajdackich ciągot, kiedy zmniejszymy uposażenie tych rozpłodowców. Poseł nie powinien zarabiać więcej,. niż to co zarabiał przed posłowaniem. Słuchałem wywiadu z człowiekiem, na którego patrzeć nie mogę i o którym myślę,
że jest defraudantem niewiele różniącym się od złodzieja z pruszkowskiego gangu, to ten człowiek, który bez najmniejszego wstydu przyznaje, że przegadał z komórki sto siedemdziesiąt tysięcy złotych. Kiedy dziennikarz powiedział mu, że miesięcznie ma limit 600 złotych i nie wykorzystuje limitu, wówczas ten złodziej stwierdził, ale pan nie prowadzi polityki zgranicznej. Chce przypomnieć Komorowskiemu boż on ci to był, że od polityki zaqgranicznej to my mamy stosone resorty i nie jego to sprawa. W tym naszyn\m sejmie zatrudnini są sami łajdacy, którzy poszli tam po pieniądze bo tam łatwiej kraść niż napadać na banki. Komorowski twierdzi, że tak wydaje każdy poseł. Ludzie zastanówcie się czy nam, najbiedniejszemu krajowi w Unii, jest to potrzebne.
460 posłów plus 100 sentorów razy 170000 złotych to w sumie 95 milionów 200 tysięcy złotych, a my nie mamy na szkoły, na szpitale i mamy przymieraj acych głodem emerytów. WSTYDŹCIE SIE POSŁOWIE.
Korytko / 83.30.63.* / 2006-12-05 22:33
Stara prawda, jest pełne koryto, to i wieprze się zaraz znajdą.
bliżniak / 83.28.213.* / 2006-12-05 17:37
to że premier nie lubi kobiet , nie oznacza , że Andrzej nie może, jest za a nawet przeciw
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-12-05 11:05
Kolejna "ważna sprawa", którą zajmuje się rząd PiSu.
marcysia / 157.25.157.* / 2006-12-05 08:51
Najwyzej Łyzwinskiemu pogrozi sie palcem. Przeciez Jareczek nie wyrzuci Andrzejka, bo za tydzien okaże sie potrzebny w koalicji naprawy i odnowy moralnej i znow Leszek bedzie musial wreczac nominacje Andrzejkowi, a Leszkowi tak sie nie chce niczego robic...
łysy / 86.63.100.* / 2006-12-11 08:51
Podmienili materiał genetyczny dziecka i można badać wszystkich speców od seksu, nie ma z czym porównać. Tak się działą, jak się jest "na górze",

Najnowsze wpisy