Forum Polityka, aktualnościKraj

Senat mówi "nie" prezydentowi. Referendum nie będzie

Senat mówi "nie" prezydentowi. Referendum nie będzie

Wyświetlaj:
historyk / 80.50.180.* / 2008-10-29 19:07
zadziwiajace że w zdominowanym przez jedną partie Senacie było aż 38 senatorów za referendum, czyli 40% senatorów wierzy w mądrość obywateli i liczy sie z ich zdaniem
a320 / 80.68.235.* / 2008-10-29 09:37
która może doprowadzić do rozkwitu pornografii?

Czy wyrażasz zgodę na sprowadzanie używanych samochodów z Niemiec,
Która może doprowadzić do wzrostu liczby ofiar wypadków?

Czy wyrażasz zgodę na sprzedaż alkoholu osobom słabo wykształconym,
która może doprowadzić do przemocy w rodzinie?
obserwator / 2008-10-29 09:00 / Tysiącznik na forum
Sprawa jest wyjatkowo wstydliwa. Wypowiedzi polityków rządzącej partii to fotomorgana ktora ma za zadanie uspić wyprowadzić na manowce, dać mozliwosć lizania cukierka przez szybę. Marszalek Senatu nie budzi zaufania, to zaczyna juz przenikać do podświadomości wyborców. Wszelkie zapowiedzi wprowadzenia kas fiskalnych , czy rejestrujących u lekarzy i prawników nie powiodły sie. Dyscyplina fiskalna wymusza prawidlowe działania na jednostkach, lekarzach, adwokatach. W przypadku fiskalneo rejestrowania obrotu, pacjenci zyskaliby mozliwość kontrolowania wydatków na służbę zdrowia, na lekarstwa czy s zgodne ze standartami. Wszelkie odstępstwa mogłyby być natychmiast wychwytywane i proces naprawczy by powodowa że sużba zdrowia byłaby zdrowa a nie robaczywa, jak często teraz się dzieje. Partia rzadząca spycha nas na wyboista drogę, zamiast wybrac mniej dokuczliwa dla pacjentów, podatnikow. W perspektywie wszystkie szpitale zostana sprywatyzowane, ale pewności nie ma że to słuszna droga, ja nie wierzę w dobre intencje lekarzy, bo za duzo złych doświadczeń w rodzinie było, aby uznać lekarzy za niewiniatka. Szczególnie emeryci winni być ostrozni, wiedząc że senat jest ważny, to nalezy wybierać z głową bo inaczej głowę się straci. Eutanazja , to słowo które zyskuje na znaczeniu i wszelkie inne deformacje które są nagłaśniane, powoduj że można się bać skomercjonalizowanej , prywatnej służby zdrowia. Powinna powstać biała księga procesów przekształcania, bo dzisiaj posłowie i senatorowie partii rzadzącej argumentująże nic nowego nie wprowdzają ustawami, że proces przekształceń w spółki prawa handlowego ju od lat trwa. To oni chcą nakazać przekształcanie z mocy ustawy, bez mozliwości wyboru. To świadczy o słabości państwa, że składka ubezpieczeniowa zdrowotna jest źle zarządzana, bo satanowione prawo jest nieudolne.
historyk / 80.50.180.* / 2008-10-29 19:17
najlepsze jest to ze wszyscy wiedzą że chodzi o prywatyzację ale rządzacy twierdzą, że o restrukturyzacje i denerwują sie że inni myslą inaczej Tak czy siak za oddanie majątku społecznego w ręce prywatne po dopłacie z podatków pod hasłem oddłuzenia tym razem odpowiedza samorzady.
A za opieka zdrowotną pracodawcy i pracownicy bedą płacić składki zus i opłaty za leczenie czyli podwójnie a i jeszcze te składki niedługo wzrosną,
Astro / 82.177.46.* / 2008-10-29 08:36
Mądra decyzja senatu. Za referendum musielibysmy zapłaci MY, a nie prezydent , a i tak by nic to nie dało. Z referendym politycy zrobili by sobie tylko igrzyska i to za nasze pieniądze.
historyk / 80.50.180.* / 2008-10-29 19:21
a kto zapłaci za referendum w sprawie euro

Najnowsze wpisy