Forum Polityka, aktualnościKraj

Senat: Ustawa żłobkowa wejdzie szybciej

Senat: Ustawa żłobkowa wejdzie szybciej

Money.pl / 2011-01-21 14:33
Komentarze do wiadomości: Senat: Ustawa żłobkowa wejdzie szybciej.
Wyświetlaj:
bixx / 77.89.116.* / 2011-02-17 17:59
Dlaczego niania ma być dofinansowana z budżetu państwa, a jej opieka nad dzieckiem traktowana jest jako praca, podczas gdy matka opiekuje się dzieckiem i prowadzi dom. Czy trud matki to nie praca? Dlaczego matka nie może z tytułu opieki nad dzieckiem i prowadzenia domu dostawać pensji, chociażby najniższej krajowej?
opiekunka ze żlobka / 46.112.247.* / 2011-03-25 21:13
Ja przepraszam bardzo ale rodzinę to sie zaklada nie po to żeby brać za to pensję. Skoro wychowywanie dziecka w domu jest problemem to proponuje oddać dzieci do domu dziecka i problem sam się rozwiąże. Krew mnie zalewa jak czytam takie durne wypowiedzi. A różnica między niania a matka w domu jest taka, że niania zajmuje się dzieckiem!!!!!!!!!!!!!!!. Pracuję w żłobku i widze na codzień jak "MATKI" zajmuja się dziećmi. Ich pociechy chodzą cały tydzień w tych samych ubraniach, dzieci brudne, zaniedbane, chore!!!!!!!!!!! Napalcach u ręki można policzyć te matki które naprawde dbają o swoje dzieci a takich jest coraz mnie z każdym rokiem. I niech i nikt ciemnoty nie wciska, że tak nie jest.
Stanisław Andrzej / 83.27.100.* / 2011-02-06 13:24
Nasi decydenci doszli do wniosku, że najlepszym afrodyzjakiem będzie żłobek. Gdy młodym Polakom zapewni się dostęp do żłobka, będą się rozmnażać jak króliki, albo lepiej, jak Albańczycy. Jeszcze niedawno uważano, że rolę afrodyzjaku spełni becikowe, wydłużony urlop macierzyński, albo ubezpieczenie pomocy domowej. Najlepszy pomysł na ten temat usłyszałem wczoraj w radiu. Jest tak genialny, że zasługuje na szczególną uwagę...
Więcej na: http://ulotnerefleksje.blogspot.com/
Paweł Sosnowski / 89.72.52.* / 2011-01-27 19:04
Panowie senatorowie nie wiedzą chyba co to jest centralizacja jeśli chcą tworzenia zespołów tak jak jest to w Warszawie i Łodzi dodatkowi biurokraci do pobierania państwowych pieniędzy a nie polepszania warunków pobytu dzieci, gdzie decydują dyrektorzy zespołów zza biurka nie mający wiedzy co tak naprawdę potrzebne jest placówkom. / a koszty są większe a nie mniejsze/
minipa / 94.75.80.* / 2011-01-25 16:40
jeśli dzieci w żłobku będą do wieku 4 lat, to przyblokują miejsca tym nowym najmłodszym, i tylko pogorszy się sytuacja a nie polepszy :(
annaela / 2011-01-21 14:33
senator Rulewski chyba nie wie o czym mówi, zwiększenie ilości dzieci na jednego opiekuna to zły pomysł, chciał zaistnieć czy co?

Najnowsze wpisy