Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Senior-WIGOR. Rusza program dla osób starszych

Senior-WIGOR. Rusza program dla osób starszych

Wyświetlaj:
taki tam / 78.10.87.* / 2015-06-09 00:10
Żaden program na razie nie rusza i nie ruszy. Co za idiotyczny tytuł artykułu. Ciamciaramcia tylko podejmuje decyzje, ale skąd mają na to znaleźć się pieniądze tego nie wie i nic ja to nie obchodzi, bo Ciamciaramcia wie, że rządzić będzie tylko do jesieni. nawet nie chce się o tym pisać - wszystko jest jasne.
taki tam / 78.10.87.* / 2015-06-09 00:04
Mina z opóźnionym zapłonem. Wybuch nastąpi jak PO odejdzie od władz. Nie ona będzie płacić ale puki ma czas podejmuje najbardziej idiotyczne decyzje, rozwalające budżet. Już wie, że PO przy władzy po wyborach się nie utrzyma, dlatego teraz może spokojnie podejmować najbardziej nieodpowiedzialne decyzje. Ciamciaramcia jak jest nawet koń widzi.
B.K. / 89.71.202.* / 2015-06-09 09:48
Mam 71 lat i chcę mieć dostęp do wszystkich obszarów życia społeczno-gospodarczego jak każdy obywatel tego kraju i nie chcę być zamykana w gettcie dla staruszków. Ale, żeby korzystać z tego co chcę (wg kryterium zainteresowań a nie wieku)potrzebna mi jest większa emerytura. A może "bony" - kto zechce wykorzysta je w ogólnej ofercie a inny zrealizuje w domach czy projektach dla 60,70.80+
Wiki5 / 89.67.185.* / 2015-06-08 23:49
Kobieto, Ty wyjedż już gdzieś na wakacje. Daj spokój z ustawami i ustawianiem wszystkich.
Podpowiem : TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU !!!!!
fdsa@foo.pl / 78.8.3.* / 2015-06-08 23:41
Peło szmaci się na potęgę.
Wasz czas zwyczajnie minął.
Na wiosną było strzyżenie trawy a na jesieni będzie wyrywanie chwastów. Wy możecie się jedynie starać by to wyrywanie nie było zakończone paleniem.
Przypomnę tylko:
Skok na OFE,
Próba zastawienia lasów pod kolejny kredyt,
Zadłużenie państwa i próba zmiany konstytucji tak by się zadłużyć jeszcze bardziej,
Brak waloryzacji płac w budżetówce od 8 lat,
Za to, że jak rząd do czegoś dopłaca to korzystają na tym banki,
Najdroższe stadiony w Europie,
Najdroższe autostrady w Europie,
Płatne drogi zbudowane za pieniądze podatników na których komercyjne firmy robią swoje interesy.
Pendolino którego przejazd wstrzymuje normalny ruch kolejowy bo brakuje zwyczajnie energii dla prądożernej maszyny.
Za to, że kaprys ministra Zegarka zagroził płynności polskiego producenta pociągów.
Dwie spółki atomowe w których kolesie zarabiają >100.000 /m-c,
Nakaz łupienia przez US'y każdego kontrolowanego po minimum 1.000 zł. (instrukcja ministra Kapicy),
Patologiczne prawo podatkowe które pozwala na to by skala wyłudzeń podatku VAT była określana (przez ten rząd) na ponad 40.000.000.000 zł.,
Bagatelizowanie tego faktu przez posła PO Szejnfelda (bo w innych krajach podobno też tak jest),
Przemycanie chorych ideologii pod pozorem walki z przemocą,
Wina i ośmiorniczki na koszt podatnika płacone służbową kartą,
Za wyniosłe słowa Bieńkowskiej o każdym zarabiającym 6.000 zł.,
Za to, że rząd wziął się "ostro do roboty" (na 5 miesięcy przed wyborami),
Za to, że PO zainteresowało się zwykłym obywatelem dopiero po przegranej Komorowskiego,
Za pomysł, że mam płacić abonament RTV nawet jak nie posiadam radia i telewizora,
Za pomysł sprowadzenia do polski Afrykanów gdy tylu Polaków zza wschodniej granicy chciałoby wrócić do swojej ojczyzny.
nikiol / 89.230.8.* / 2015-06-08 23:22
ewka!!!rozliczymy cie i donka pinokio co kraj zniszczył
piesio / 178.42.133.* / 2015-06-08 23:19
ona już nie wie gdzie są granice rozsądku- a kłamstwo to jej tak lekko przechodzi przez usta.. więc kto jeszcze przy zdrowych zmysłach w te bajki uwierzy -taki premier ale dla nas obciach , a może więcej..
jaś / 148.81.193.* / 2015-06-08 23:10
Rząd PO już "zatroszczył" się o seniorów podnosząc wiek emerytalny. Mam 46 lat i 10 m-cy pracy fizycznej, same składkowe, a do pełnej emerytury muszę tyrać jeszcze prawie 3 lata. Tylko dlatego, że pracuję od 17-go roku życia i miałem na tyle szczęścia, że ominęło mnie bezrobocie. Świństwo i nic więcej !!!
em231 / 37.24.148.* / 2015-06-08 23:10
hahahahahaha znowu obietnice a moze za lata pracy podwyzka emerytow ,na pania juz nie zaglosuje za te 26zl podwyzki teraz obietnice potem ma pani wszystko w d.... to pokazala pani dajac 26zl dziekuje pani
Magda196 / 178.36.105.* / 2015-06-08 23:07
Mam 59 lat i 35 lat pracy(pracę zaczęłam tuż po maturze). Teraz jestem bezrobotna już bez prawa do zasiłku. Na emeryturę muszę jeszcze poczekać około 2 lat .Gdzie pani Premier może mnie zatrudnić, skoro przedłużyła wiek emerytalny? nikt nie potrzebuje do pracy ludzi w moim wieku kiedy mają do wyboru ludzi młodych -wszyscy przecież nie wyjadą z kraju mam nadzieję. Kobieto, czy Ty myślisz , że masz głupszych od siebie i damy się nabrać na pozorowane idiotyczne pomysły. To takie proste:Praca i godna płaca dla młodych, władza też dla nich a starzy na zasłużoną emeryturę, mieliście na to 8 długich lat.Te lata wykorzystaliście na okradanie narodu i wygnanie z kraju młodych, zdolnych wykształconych ludzi, jakim prawem? Teraz rzucasz starym jakiś ochłap, tak jest nas dużo bo młodych wygnaliście, ale stary to nie znaczy zaraz głupi .
Greg601 / 87.205.79.* / 2015-06-09 09:41
Przecież w/g większości z was rząd nic nie robi. Teraz chcą pomóc seniorom źle, tworzą dodatkowe miejsca pracy źle, podnoszą minimalną płace źle. Większość z was żyje w minionej epoce, stąd mrzonki o państwowych zakładach czy bankach. Już widzę te pełne lotniska powracających z emigracji bo przecież w końcu będziemy mieli wolność, utopia do kwadratu.
Lech333 / 83.9.192.* / 2015-06-08 23:06
A oni dalej swoje. Programy, rozdawnictwo wg własnego (głupiego) rozeznania, marnowanie kasy (naszej) na szkolenia, tzw projekty unijne itp, zamiast np podnieść kwotę wolną od podatku. Wtedy byłoby to naprawdę "coś" dla emerytów. Oni dobrze o tym wiedzą ale jak zwykle chcą emerytów oszukać myśląc, że mają do czynienia z głupkami.
michał8955 / 91.192.122.* / 2015-06-08 23:01
LUDZIE O CZYM TA KOBIETA WGLE GADA??
Przecież ludzie do 67 roku życia muszą jeszcze ciężko pracować całe dnie... to kiedy mają odpoczywać w tym czymś (Senior-WIGOR jakie to europejskie i światowe)? Chyba że robicie to tylko dla grup uprzywilejowanych, które pracują krócej. Bo normalni szarzy seniorzy to sobie popatrzą na te domy w telewizji jedynie, bo po ciężkiej pracy do 67lat to nie będą mieli siły zjeść samemu a co dopiero wypoczywać w jakimś tam Senior Wigor
gośćććć / 31.183.140.* / 2015-06-08 22:59
Jak ja jej nie lubię czy władze PO tego nie widzą że poparcie im spada odkąd ONA jest.
130 mld zł powariowali.
gościnnie zawiedziona PO / 31.183.140.* / 2015-06-08 22:52
Minę to Pani Premier nie ma zadowolonej, raczej smutna. Bo w takim domu seniora Vipowca trzeba będzie gotować a polityki nie da się uprawiać. Widać jednak PO myśli o odejściu od władzy skoro sobie zajęcia na 8 godz dziennie organizuje.
Nino660 / 5.174.235.* / 2015-06-08 22:42
Tupet to to babsko ma , ale honoru żadnego.Za matactwa tylko kryminał a nie koryto.Tylko fałszerstwa ich utrzymywały przy żłobach.
gościnnie pracująca 50 tka / 31.183.140.* / 2015-06-08 22:40
Pani premier próbuje odebrać elektorat TV Trwam.
Znów marnowanie pieniędzy. Pomocy to potrzebują osoby po 70-75 czy nawet po 80 roku życia brak miejsc w DPS-ach. Przecież my będziemy pracować do 67 roku życia to 8 godzin dziennie spędzimy w pracy a jeszcze 2 godziny w korkach.

Najnowsze wpisy