Forum Forum dla firmZakładanie firmy

serwisowanie telefonów firmowych

serwisowanie telefonów firmowych

Alicja Woźniak / 83.31.224.* / 2013-12-06 00:22
Dobry wieczór, z góry proszę o wybaczenie, jeżeli piszę w złym dziale - nie mogę się połapać. Chciałabym poprosić o podanie jakichś sprawdzonych firm, które zajmują się serwisowaniem telefonów. Na pewno większość z Państwa, która prowadzi własną działalność gospodarczą ma do czynienia z serwisami komórek. Ja szukam jakiegoś naprawdę poleconego. Firma, w której pracuję się rozwija i będziemy potrzebowali stałego kontaktu z serwisem. Nie mam zbyt wiele doświadczenia na tym polu także proszę o jakieś rady i sprawdzone firmy. Główne biuro mamy w Warszawie - i najlepiej jakby tam też znajdował się serwis. Spokojnej nocy!
Alicja Woźniak
Wyświetlaj:
szklarek / 2013-12-06 12:07
Raczej ten dział forum:

http://www.money.pl/forum/grupa,89,0,0,40,0,it;i;telekomunikacja.html

albo

http://www.money.pl/forum/grupa,72,0,0,40,0,komputery;i;nowe;technologie.html
Alicja Woźniak / 83.31.219.* / 2013-12-12 22:21
Dzięki i przepraszam, już się tam ulokowuję.
ULKA551 / 109.241.131.* / 2020-07-24 14:14
Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl oferują umeblowane już gabinety z klimatyzacją, podstawowym sprzętem biurowym i szerokopasmowym Internetem. Cała przestrzeń biurowa zaprojektowana jest tak, aby nasi klienci mieli w niej idealne warunki do rozwoju firmy i efektywnej pracy. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl posiadają wykwalifikowany personel, który profesjonalnie zarządza pocztą, odbiera ja, skanuje, systematyzuje , przechowuje i dostarcza na czas, dzieki czemu nic pilnego nei zostanie przeoczone. Biura serwioswane Warszawa www.optioffice.pl udostępniają kuchnię z nielimitowanym dostępem do wody, kawy i herbaty. Można też odgrzać sobie w niej posiłek, zjeść lunch oraz poznać osoby z innej branży, które też mają u nas siedzibę. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl oddają do dyspozycji prestiżowy adres wieżowca nowej generacji zlokalizowanego w centrum miasta skąd blisko do urzędów, restaruracji, sklepów i w każde dowolne miejsce w mieście. Na ten adres można zarejestrować spółkę . Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl posiadają pokój relaksacyjny i umożliwiają coworking i networking.Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl pomagamy wypełniać i składać wnioski do KRS,US,ZUS. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl stanowią szansę na zbudowanie solidnej marki własnej i pozyskanie coraz to większej grupy nowych klientów. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl są synonimem komfortu i przyjaznej atmosfery.Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl zapraszają każdego przedsiębiorcę do współpracy. Dysponujemy salami konferencyjnymi zawsze przygotowanymi do spotkań biznesowych i odpowiednio wyposażonymi. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl gwarantują niskie ceny i elastyczne umowy.

Najnowsze wpisy