Sesja 17.X

strokuś / 2006-10-17 09:53
otworzyłem długą po 3173 (i kupiłem handlowy)
Wyświetlaj:
strokuś / 2006-10-18 10:23 / Uznany Bywalec forum i giełdy
a dzisiaj groclin i zts erg
gabrik / 2006-10-18 17:03 / portfel / Wierny Forumowicz
a powiedz mi gdzie mogę wykresy z USA sobie porysować???
gabrik / 2006-10-18 17:03 / portfel / Wierny Forumowicz
kupuje ten patent STROKUŚ ;-) od jutra
gabrik / 2006-10-17 15:02 / portfel / Wierny Forumowicz
no to trzymam kciuki ;-)
strokuś / 2006-10-17 19:14 / Uznany Bywalec forum i giełdy
na razie cienko to wygląda :-) z handlowym lepiej, zysk co prawda na razie żaden, ale obroty dają nadzieję
KANE niezal. / 83.30.29.* / 2006-10-17 19:38
otworzyłem krótką 2150 :-) też na dzień dzisiejszy cienko wygląda ;-)

Ale przegladając wiadomości, komentarze analityków na różnych portalach, itp. dochodze do wniosku, że nagle ostro się promuje głęboką korektę. Nagle się pojawia mnóstwo powodów, żeby te ostatnie wzrosty były mało znaczace w ogólnej ocenie rynku. To troche podejrzane ;) Więc do tej krótkiej nie będe się przywiązywał - jak wiadomości z rynku zaczną być optymistyczne, to pomyśle o czymś krótkim na poważnie. Krótka - na krótko (chyba, ze coś się zdarzy, np. megazwałka)

gabrik - odrobiłeś te plecy z maja? ja mam trochę do odrabiania i się zastanawiam, czy strata pozytywnie wpływa na podejmowane decyzje? :)
gabrik / 2006-10-17 23:03 / portfel / Wierny Forumowicz
KANE to co nauczyła mnie "strata" i generalnie gra na giełdzie to żadna szkoła by mi tego nie dała.Ja w maju wyszedłem z akcji (poza borkiem) z zyskiem ,ugotowałem się dopiero przy poziomie 2560 i tylko dlatego że nie wiedziałem jednej prozaicznie prostej rzeczy (jak dziś o tym myślę to aż sam nie mogę w to dać wiary że się przytrafiło)Co do samego odrabiania wszystko na bardzo dobrej drodze tylko niestety mam kłopoty zdrowotne ze swoją córką ale jak Bóg pozwoli do końca roku będzie ok.
P.S. co do waszych pozycji ja jak wiecie generalnie staram się zamykać tego samego dnia (no chyba że sie trafia spory zapas) wczoraj S od 23 do 10 i od 17 do 183 a dziś S od 203 do 160
chris / 2006-10-17 23:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
co to za prozaiczna rzecz tak dała ci się we znaki?
Jezeli gabrik można wiedzieć
gabrik / 2006-10-18 09:55 / portfel / Wierny Forumowicz
to przed czym sam wszystkich przestrzegałem nie znałem do końca wszystkich możliwości aplikacji do składania zleceń a do tego doszło jeszcze kilka niefortunnych zdażeń
chris / 2006-10-18 19:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
życzę Tobie możliwie szybkiego odrobienia strat w kapitale lub utraconego wcześniej wypracowanego zysku
jest ku temu cały czas okazja ... o ile jest się po właściwej stronie
powodzenia i do zobaczenia na zjeździe
gabrik / 2006-10-18 20:13 / portfel / Wierny Forumowicz
zaproponowałem aby taki zjazd zrobić na wiosnę a wtedy..........jak wszystko pójdzie dobrze to ja i ktoś jeszcze przyjedzie na zjazd furką z pieniędzy giełdowych ;-)
chris / 2006-10-18 20:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Furką przyjadę ale służbową ;) a pieniążki zarobione chcę przeznaczyć w części na potomnych a w części na ... zakup działki i budowę domku ... ech wolę pogadać niż Storkiego miejsce na forum osobistymi zapiskami (nie giełdowymi) zajmować ;))
wiosna jest piękna bo lubię ciepło a wiosenka to zapowiada
gabrik / 2006-10-18 21:16 / portfel / Wierny Forumowicz
żarty żartami ale teraz już wiem dlaczego ktoś wymyslił przysłowie "co nas nie zabije to nas wzmocni" potrzebny jest tylko cel,umiejętność wyciągania wniosków i........własny osąd sytuacji
chris / 2006-10-18 21:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
... i odrobina (mniejsza/większa) samokrytyki (wyciąganie konstruktywnych wniosków ... bezcenne) ... bo jakby zebrać to wszystko wyżej do kupu ... to brzmi to jak "mini recepta na sukces" ... niekoniecznie na giełdzie :)) ... po prostu w istnieniu ;)
Oby do wiosny!!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy