Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Sesja pod dyktando PKO BP

Sesja pod dyktando PKO BP

orzeł / .* / 2004-11-10 19:16
Komentarze do wiadomości: Sesja pod dyktando PKO BP.
Wyświetlaj:
Raczek / .* / 2004-11-15 12:56
Siedzę po uszy w Ampli.To b.dobry deal.Hit min do końca 2004.6-7 zł jak nic za niedługo.
ORZEŁ RADOSNY / .* / 2004-11-13 18:17
demaskuję się co nieco macie mojego maila BEZPŁATNIE
orzeł / .* / 2004-11-12 14:34
jest godzina 14.33 kupujcie Tima bo za chwilkę mi się skończy po 8 zł i będę sprzedawał po 9 :)Uwaga na Getin:)
dropshot co wciąż uczy się na błędach... / .* / 2004-11-12 21:35
witam Cię Orzełku.Jak dalej widzisz Ampli??? Kiedy choć małe schłodzenie??? Ja chyba popełniłem największy błąd swego życia sprzedając je dzisiaj...(ale miałem być prawdomówny więc jestem... choć mam nadzieję że na Ampli świat się nie skończy :-))) ) pozdrawiam serdecznie :-))) i oczywiście jeszcze się do Ciebie odezwę :-)))
luomo / .* / 2004-11-12 23:50
przed korekta nie da sie uciec i pewnie w pn, wt Ampli bedzie chcialo zlapac oddeche bo ostatnie sesje daly imponujacy wzrost, miejmy nadzieje, ze to bedzie koekta rzedu 6-7% :) i znow bedzie czas na maksymalizacje zyskow, pozdrowka
orzeł co gniazdka swego strzeże / .* / 2004-11-12 08:35
NIe udostępniam swoich danych sorki ale muszę chronić swą rodzinę:) mam dwie córy i super żoncię!Niechby nie daj bóg któs nie sprzedał tego co pisałem iż atrakcyjnym jest a potem zaczęło spadać a czapa gotowa.Raczku jeśli jeszcze się lepiej zaprzyjaźnimy i napiszesz mi kiedy sprzedajesz TIma to może dla Ciebie zrobię wyjątek:)
orzeł / .* / 2004-11-10 19:16
sesja pod dyktando Ampli i Tima tak to widzę !pko tez kupiłem żeby nie było niedomówień:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy