Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Sesja pod znakiem spadków

Sesja pod znakiem spadków

lolek / .* / 2005-08-11 20:52
Komentarze do wiadomości: Sesja pod znakiem spadków.
Wyświetlaj:
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-12 07:01
pytanie za 100 pktów, czy ktokolwiek oritnuje się kiedy ma być dzień ustalenia dywidendy za ten rok ? dla pekao ?
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-12 06:55
pakuję się pod dywidendę w pko bp, hmm do przyszłego piątku wytrzymam :DDrozd poszedł mój i dobrze nie miałem nerwów.
strokuś / .* / 2005-08-11 23:44
nie sądzicie że już czas na nową galę?
jujo / .* / 2005-08-12 08:44
to chyba telepatia bo wlasnie wczoraj dokonywalem analizy tego papieru i uwazam ze aktualna cena jest bardzo atrakcyjna, z drugiej strony to co rzekl Orzel, ze papier w trendzie spadkowym bardzo ciezko sie z niego wydostaje i to jest fakt ale szczerze to rozwazam jego nabycie
strokuś / .* / 2005-08-11 23:18
ropa po 66$ - kwiatki i robactwo jutro do góry :)a na orlen też przyjdzie pora - we wtorek powinno się wiele wyjaśnić
strokuś / .* / 2005-08-11 23:11
Jujo, mam nadzieję, że nie puściłeś drozda? jakby co to jutro chyba dobry dzień na kupno tego ptaszka w okolicach 2.4a o naszą almę się nie martwię - myślę, że odbije nawet szybciej niż by się wydawałopozostaje żal po zakupie w niewłaściwym momencie, ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku, że to na własne życzenie - otwarcie nowych obiektów nie było żadną tajemnicą i można było się spodziewać zwiększonych kosztów - zbyt pochopnie podjąłem decyzję
jujo / .* / 2005-08-12 08:47
wiesz Stroke, trudno mowic o zlym momencie bo z AT wygladalo to doskonale odbicie od dolu kanalu, takze mozna bylo oczekiwac ruchu w gore conajmniej do 26,3; a wczorajsze zachowianie akurat wypadlo w sesje podazowa i wynik mamy jaki mielismy
jujo / .* / 2005-08-12 08:41
poszedl po 2,56 wiec dzis czas aby odkupic
strokuś / .* / 2005-08-11 23:41
ps. alma sprzedaje nieruchomość za 11 mln
dziad / .* / 2005-08-12 07:37
a czy to nie ta na której mieli budować od listopada supermarket czy może mieli 2 w Dębicy?? w każydm razie z 10mnl zysku i 2zł na akcje będzie - 8% do góry !!!
strokuś / .* / 2005-08-11 23:26
i jeszcze o € - na osłabienie złotego po wyborach nie ma co liczyćwybór POPiSu jest już zaakceptowany, a dzisiejsze dane o bilansie płatniczym potwierdzają silne fundamenty - obawiam się, że zbyt wiele na € się nie ugra... na forexie to jeszcze może tak, ale na funduszach przy czasie realizacji zleceń rzędu 1-2 dni to trudno będzie osiągnąć sensowny wynik
jujo / .* / 2005-08-12 08:49
zatem jak uwazasz - jaki poziom docelowy moze osiagnac EUR/PLN? Czy Twoim zdaniem mozliwe jest zejscie ponizej ostatnie minimum?
strokuś / .* / 2005-08-12 09:23
do wyborów 6 tygodni - nie zdziwiłbym się bardzo gdybyśmy zeszli na np. 3.95 w drugiej połowie września, z kolei myślę, że ew. słabnięcie nie wyjdzie poza 4.15 co daje 5% ew. zysku jeżeli dobrze trafisz, co przy funduszach jest trudnez drugiej strony ryzyko znacznego wzmocnienia złotówki jest małe, a ryzyko osłabnięcia spore (nigdy nie wiadomo co się wydarzy) - więc może jednak warto, a nóż widelec się coś stanie ;)przyszły poniedziałek jest w Polsce wolny od pracy - pewnie PLN będzie się ciekawie zachowywał
lolek / .* / 2005-08-11 21:10
PKN kosztuje mnie ostatnio sporo nerwów, ale po wynkiach mam nadzieje że podskoczy, czy jestem osamotniony w swoich rozmyslaniach, czy ktoś tak jeczcze mysli ?
lolek / .* / 2005-08-11 20:52
co myślicie o kredyt banku, moze tak z rana wejść, ale ta ko...... mnie niepokoi :(
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy