Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Sesja w poniedziałek, 27 listopada - przewidywania

Sesja w poniedziałek, 27 listopada - przewidywania

Redakcja forum / 2006-11-25 14:22
Zapraszamy do wymiany prognoz.
Wyświetlaj:
gabrik / 2006-11-26 22:11 / portfel / Wierny Forumowicz
teoretycznie z AT obroniony dołek ,odbicie a teraz mała korekta więc dalej wzrosty jednak jednocześnie wiele wskażników przy dalszym ruchu w dół da sygnał S.
Ekonomicznego języka to ja ładnie nie używam więc o powiązaniach USD ,surowce i akcje np. dość jasno napisali "parkieciarze" i raczej optymistycznie więc "starogiełdowym" zwyczajem będę mocno sceptyczny :-)
Morfeusz / 2006-11-26 21:32 / Tysiącznik na forum
Nastrój niepewności w związku z oczekiwaniem na dane PKB w środę będzie wstrzymywać rynki przed jakimiś wyraźnymi ruchami. Jutrzejsza sesja będzie przebiegać raczej w takt ruchów na kontraktach w USA. Obstawiłem na otwarcie longa więc z definicji muszę być optymistą. Liczę po cichu na odbicie na Węgrzech bo w Piątek był u nich największy dół a w PAP-ie była dla nich dobra rekomendacja.
Akcjonariusz GPW / 62.69.200.* / 2006-11-26 21:25
Kazimierz MArcinkiewicz nieoficjalnie prezesem PKN ORLEN w grudniu.
futurek_LOGO / 2006-11-26 19:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Stroki pisze o ruchach na walutach i oslabieniu USD co niewatpliwie ma tez wplyw na to co bedzie u nas - co ciekawe W20 w ujeciu USD rosnie nawet jak w PLN i EUR spada i w zwiazku z tym mam pytanie czy ktos ma dostep do danych jaki jest stosunek procentowy inwestycji w USD EUR i PLN na naszej gieldzie a zwlaszcza spolek W20. Niewatpliwie spadek USD wzmacnia PLN ale tez surowce (USD) co widac po miedzi (abstrachujac od stanu zapasow i popytu z Chin) i to moze sie przelozyc na wzrosty na GPW
slaw / 2006-11-26 18:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Uważam że obudzimy sie w zupełnie inym świecie. Stany od środy praktycznie zamrożone z to całe 4 dni i reakcja bardzo trudna do przewidzenia. mysle że do 15 raczej konsolidacja
strokuś / 2006-11-26 15:55 / Uznany Bywalec forum i giełdy
a może by tak stworzyć wskaźnik optymizmu forumowiczów money, coś a la wigometr?
prosta ankieta: wzrośnie czy spadnie
najlepiej w dwóch wersjach: tygodniowej jak wigometr i dziennej
do tego wykresik jak przeszłe prognozy miały się do faktycznych ruchów na rynku
co szanowna Redakcja na to?
valjean / 2006-11-26 23:58 / Galernik
mało kto zdaje sobie sprawę ale fora naprawdę są uważnie czytane przez chłopaków z funduszy i tych z pękatymi portfelami (wiem co mówię). po co ułatwiać im robotę i tak mają przewagę.
p.s.
początek myśle że wyznaczyła technika od środy, a co potem - podtrzymuję zdanie, podążamy za resztą świata z przewagą usa i surowców
strokuś / 2006-11-27 00:17 / Uznany Bywalec forum i giełdy
najlepiej więc w ogóle skasować forum i portfele publiczne forumowiczów ;-)
mam nadzieję, że redakcja money.pl potraktuje jednak tę propozycję jako możliwość zwiększenia funkcjonalności a tym samym popularności swojego serwisu
im więcej danych dostępnych dla wszystkich, im większa przejrzystość tym lepiej
w mbanku taki wskaźnik jest, a w bankierze jest wskaźnik ilości długich i krótkich pozycji w portefelach użytkowników
money.pl aktualnie jest nieco do tyłu pod tym względem
radzioch666 / 2006-11-26 18:33
KGHM leci w góre... ceny miedzi już poszły o 3,5% , wolumen kupna wysoki , obstawiam pod koniec tygodnia granice 110zł
warren buffet / 2006-11-26 13:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie do końca...
łosek1 / 62.179.61.* / 2006-11-26 21:28
wedle świec duży up!!!!!!!!!!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy