Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA__do BIDNYMANIEK

SIEROTA__do BIDNYMANIEK

sierota marycha / 2009-05-30 00:46
Maiek...tak se mysle, ze pozwolimy ropie jeszcze troche podskoczyc, dawaj na $75, a pozniej spuscimy na $55....e....malo.....dawaj na $25

a zieloney niech jeszcze troche odpocznie, bo ma przed soba kawal roboty do wykonania....:)
Wyświetlaj:
wujo_bankier / 2009-05-30 02:59 / Bywalec forum
Panowie bez szaleństw Jolcia tego nie wytrzyma!!! dajcie dziewczynie żyć! :)

a tak na marginesie nie było mnie przez tydzien dzisiaj wielkie come back ;)
tara / 2009-05-30 09:13 / Tysiącznik na forum
Wujo_bankier dzieki za wsparcie ja juz sprzedałam dolary z mała strata i teraz boje sie znowu wchodzic gdyz jak widzisz wszyscy zaczynaja krecic mi w głowie a na wykresach sie nie znam.
tara / 2009-05-30 09:20 / Tysiącznik na forum
Własnie Irons ,wy sledzicie rynek cały czas ,analizujecie wszystkie wiadomosci a ja czasami nie mam czasu ogladnac dziennika a o wykresach .to zapomnij to dla mnie za trudne aby opanowac w pare miesiecy .pozdrawiam
irons45 / 2009-05-30 14:38 / BAKSIK ZIELONYCH
mnie sie wydaje ze znajac kierunek a kierunek znasz , wystarczy opanowac kilka zasad ktore kilka razy bax pisal , niektorzy juz z nudow znaja je na pamiec skoro bys je stosowala nie bylo by problemu w czwartek by kurs 3.25 w piatek od 3.20 spadl do 3.15 przy twym spredzie kupilabys po 3.165 i liczylabys na sprzedaz w poniedziale k albo sprzedalabys przed 17 do banku bo kurs byl 3.19 trzeba tylko chciec zarabiac a nie ogladac sie na wszystkich
kara z bankiera / 2009-05-30 15:03 / Bywalec forum
Część Iron ,

Masz dużo cierpliwości podobnie jak Bax ;) i Tara zobacz jak rynek jest rozchwiany i ale idzie narazie w jednym kierunku - włącz sobie wykres 6 mcy lub 1 roczny. i zalogój się na jakiejś platformie forex oczywiście demo i zobaczysz jak to "chodzi " inaczej "umarł w butach"

pozdr
irons45 / 2009-05-30 18:22 / BAKSIK ZIELONYCH


2009-05-30 15:03:18 | kara z bankiera
Część Iron ,

Masz dużo cierpliwości podobnie

Ucze sie od ciebie to przeciez ty uczysz dziewczynki w spodnicach w kratke i im grasz na instrumencie --- prezencie ha ha ha ha
irons45 / 2009-05-30 08:52 / BAKSIK ZIELONYCH
jola jest na zlotowce takze wytrzyma wszystko teraz tylko musi tanio wejsc a to wieczny problem--------------- witaj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy