Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Sigmapro7 MLM dla Ciebie

Sigmapro7 MLM dla Ciebie

dystrybutor sp7 / 87.205.210.* / 2010-01-10 13:52
cześć. W moim poście nie chce nikomu wciskać kitu czy reklamowych sloganów. Mimo iż moim celem jest zareklamowanie firmy w której sam pracuje ale robie to dla tego bo wierze w słuszność tego co napisze (sam w końcu to sprawdziłem).
Celem jest też pomoc ludziom którzy pragna zarabiać w internecie a jedyne na co natrafiają to spamy z prześcigającymi sie ofertami w sensie kto da więcej. Sam przez to przechodziłem, ale miałem na tyle szczęścia że spotkałem dobrych ludzi na swojej drodze.
Nie chce też wam obiecywać ile zarobicie, jakei auto sobie kupicie po ... miesiącu pracy? To wzystko bzdury (jak wiadomo). Ale jak ktoś chce sobie dorobić lub przy wiekszym nakładzie pracy swojej najnormalniej w świecię się czegos dorobić - to polecam MLM.
Należy też znaleść dobra firmę która działa w tej branży. (Ale zróbcie to po tym jak się dowiecie co to MLM). Firm jest dużo lecz tylko niektóre sa godne uwagi :
Ja chciałbym wam przedstawić Sigmępro7 - nową ale szybko rozwijającą się firmę, która nie jest kolejnym oszustwem na dowód daję linka z artykułem o niej - www.networkmagazyn.pl/Latest/nowa-polska-firma-mlm (...)
Widzicie że to żadna ściema nie jest, tylko normalny biznes, prawdziwa firma w której ludzie najzwyczajniej w świcie pracują.
Nie chce też w tym poście wdawać się w szczegóły - ZAPRASZAM na ta strone http://www.s7team.com/?page_id=382 lub www.sigmapro7.com - tam wszystko po kolei jest wytłumaczone, odnośniki pokazuja nawet dane aspekty w formie graficznej.
Jeśli chcecie zarabiac w internecie to jako jednostka nic nie osiągniecie, a więc zastanówcie się na tymna spokojnie. Pozdrawiam
Wyświetlaj:
dawidu / 89.69.156.* / 2012-01-16 20:47
lepiej zabrać się za coś co przynosi dodatkowe dochody, a nie trzeba siedzieć cały czas przed ekranem komputera czy też nagabywać ludzi n akupno czegoś, lepiej raz wpłacić 15zł i zarabiać na tym przez długi, długi czas. jak to zrobić? trzeba tylko wejść na stronę Mega Pensji( http://megapensja.pl/?user=woodz ) i postępować zgodnie z tym co jest napisane, może nie w przeciągu kilku ale w kilkanaście dni można naprawdę nieźle zarobić. Zapraszam! http://megapensja.pl/?user=woodz
kret. / 178.36.201.* / 2012-01-10 20:24
Oj ludzie ludzie..

Bez wątpienia "coś tam" każdy sprzeda, na takim czy innym MLM ale na tym "coś tam" dorobi się tylko góra, która właśnie robi obrót na takim "coś tam". Pytanie czy to co zarobisz pozwoli Ci zaspokoić potrzeby finansowe.

To jest w ogóle źle zadawane pytanie przez ludzi. Pytają czy zrobią biznes z taką czy inną firmą. To jest błąd. Pytanie powinno brzmieć; gdzie się nauczę takich narzędzi, które pozwolą mi naprawdę zarabiać pieniądze w necie BEZ WZGLĘDU NA TO Z JAKĄ FIRMĄ ZDECYDUJĘ SIĘ WSPÓŁPRACOWAĆ.

Jeżeli potrafię korzzystać z takich narzędzi, to potrafię dotrzeć do KAŻDEJ grupy docelowej i nieważne czy sprzedaję korale z bursztynu czy końskie łajno pod nawóz tulipanów.

Jak się ktoś zabiera za biznes od dupy strony to tego biznesu nie zrobi. Biznesu nie zrobi, popłacze się i potem będzie wygadywał, że firma bebe.

chcemy zarabiać w domu. Wygodnie, na swoim, tyle czasu ile uważamy za stosowne i na dodatek chcemy na tym zarabiać przyzwoite pieniądze; najchętniej takie, jakie byśmy zarabiali na przeciętnym etacie.

Podpisujemy umowy, łykamy jak gęsi każdą bzdurę, byle ładnie opakowaną, a potem zgrzytamy uzębieniem.

Chcemy łatwo, miło i przyjemnie ale uczyć się to już nie bardzo. Podać, nakarmić i jeszcze podetrzeć. Z takimi oczekiwaniami to nie dziwota, że nie mamy kasy z tych netowych biznesów..

zainteresowany? - wiesz jak docierać do grupy docelowej? Jakich narzędzi używać aby każdego dnia Twoją stronę odwiedzało co najmniej 1000 osób dziennie?

Jeżeli tego nie potrafisz,a jest to elementarna umiejętność, to poszukaj darmowych kursów online w necie (zatrzęsienie), które tego uczą. Wówczas będzie Ci wszystko jedno co będziesz sprzedawał. 3 tyg intensywnej nauki, Twojej ciężkiej pracy aby opanować wiedzę i obsługę narzędzi, a nie będziesz pytał o taką czy inną firmę. GWARANTUJĘ Ci to!!! Poszukaj i się przekonaj.

Do biznesu używa się głowy. Czego wszystkim rodakom serdecznie życzę.
Anna Kaluza / 2015-04-10 22:38
Zgadzam sie z toba choc nie calkowicie w mlm tak jak i kazdym innym biznesie trzeba wkonac pwena prace wiele sie nauczyc nabrac doswiadczenia i stale sierozwijac,i bardzo przdatne sa oczywiscie odpowiednie narzedzia ktore beda cie trzymac stale widocznym na pierwszych stronach.
Jednak dla mnie i pewnie wielu innych osob wybor firmy ktora ma swietny plan marketingowy i dobre produkty w ktorch dzialanie wierzysz jest ci je znacznie latwiej rekomendowac gdy sam sie w tym odnajdujesz bo niestety nie kazdy potrafi zarekomendowac czy sprzedac cos w co sam osobiscie nie wierzy.
a wtedy najleprze narzedzia nie pomogoa jesli ludzie nie zobacza ze sam jestes do tego przekonany ani emocii widocznych w twoich slowach czy nagraniach
mitsy / 213.17.138.* / 2010-02-15 10:12
http://puzz.info.pl/?p=9EvRAx2IuVr8

Pieniądze w zasięgu Twojej ręki. Umiesz układać puzzle? Więc kasa jest Twoja!
pajo333 / 195.117.124.* / 2010-01-10 17:57
Witam na tym co oferujesz nie da się zarobić większych kwot wiem bo sprawdzałem ale proponuję ci coś nowego ja już zarabiam i to nie mało spójrz:

Zarabiaj w Internecie,, NOWOŚĆ” – totalna nowość na rynku, tego jeszcze nie było, nieograniczone możliwości zarobkowania na zasadzie pionowej progresji, zarabiasz nie tylko ty ale również inne osoby pracują na twoją pensje, jeżeli brakuje ci gotówki, masz marzenia które ze względu na brak pieniędzy są poza twoim zasięgiem wejdź na poniższy link :

www.gogo20poland.com/grzegorz

i zarabiaj naprawdę duże pieniądze. To nie jest kolejna oferta jakich pełno w Internecie to naprawdę zupełna NOWOŚĆ. Ja zarobiłem już pierwszego dnia !!!!
Tworzymy tobie własną stronę do promocji i zarabiania pieniędzy.
dystrybutor sp7 / 77.255.74.* / 2010-01-25 21:04
"to nie oferta jakich pełno w internecie" ??!! Sam sobie zaprzeczasz bo trzeba byc slepym zeby nie zauwazyc ze napisałes post z automatu.

Powiem tylko że jeśli ktoś szuka pracy w MLM a nie chce trafić na ludzi z postu powyżej ktorzy obicuja zarobek pierwszego dnia i miliony na koncie (haha)
-to lepiej wybrac pewny biznes np. Sigmepro7 lub inne prawdziwe! fimry MLM
Januar / 80.53.244.* / 2010-02-10 12:08
Również polecam Sigmę. Jestem w kilku MLM ale z Sigmy mam największe dochody. A gdybym poswiecał się jej całkowicie tooo kto wiee:D Polecam szczegołnie nowym ludziom w branży bo Sigma oferuje duzo pomocy.
delta / 78.9.3.* / 2011-09-08 22:02
Sigmapro7 jest do d..y naciągają ludzi na głupie pakiety medyczne.Normalny człowiek sam może sobie te pieniądze które ma dać na pakiety oszczędzać na koncie i stać go nawet na prywatne kliniki.Już nie powiem o darmowym dwudziestodniowym okresie próbnym za który trzeba zapłacić minimum 295pln (6 miesięcy pakiet 40pln plus 55pln aktywacja).
Anna D / 83.26.123.* / 2011-11-14 11:29
Głupi to...

Tak samo możesz oszczędzać na koncie na mieszkanie, na samochód... na wszystko.

Kupisz je w wieku 60 czy 70 lat? Leczyć się będziesz za 4 lata jak nazbierasz?

To jest leczenie już, teraz a nie za 5 miesięcy. Więcej tu: www.opiekamedycznasignum.pl/pobierz/Opieka_Medyczna_SIGNUM_dla_Ciebie_z_pl.pdf

Pomyśl czasami nad tym co piszesz.
mdew / 89.228.159.* / 2011-10-12 23:44
nie musisz tego placic!!!!!!!

Najnowsze wpisy