Sigmapro7 zaprasza

Nowatorski / 83.30.81.* / 2009-06-21 01:05
MLM - innaczej marketing sieciowy - biznes który świetnie radzi sobie w czasi kryzysu na całym świecie - bardzo popularny na zachodzie teraz zdobywa fanów również i w Polsce. Nie musisz kończyć żadnych szkół, mieć szczególnego talentu marketingowego - musisz się tym zainteresować - jak ja kiedyś.

Na początek zapraszam do przeczytania artykułu na stronie branżowego magazynu - Network Magazyn - www.networkmagazyn.pl/Latest/nowa-polska-firma-mlm (...)

Artykuł dotyczy nowej firmy MLM, świeży biznes który według ekspertów ma przed soba przyszłość.
Sigmapro7 :


* ma proste zasady - raz polecasz produkt (tak jak dobry film czy książkę), a potem firma sprzedaje go za Ciebie),

* starter kosztuje 50 zł (najniższa opłata na rynku) i nie musisz zakładać działalności gospodarczej,

* odpowiada za niego ogromna korporacja z 70-letnim stażem,

* nie musisz hurtowo kupować produktów, gromadzić ich, płacić z góry za towar,

* za świetną pracę dostajesz ekstra bonusy, nagrody i gratyfikacje,

* łatwo możesz zostać liderem.

* składka miesięczna tylko 30 zł


Firma jest w czasie rozwoju więc to najlepszy czas aby dołączyć i brać udział w jej wzroście.

Dlaczego warto wybrać Sigmepro7 - unikalne produkty ! Inne firmy zajmuja się sprzedażą rzeczy strikte wyjetych z TVshopów...lecz Sigma to MLM nowego typu.

Produkty - są to świadczenia Assistance dwóch wielkich korporacji - Amplico Aig Life oraz Mondial Assistance Sp. z o.o.
Gdy ktoś chciał mogę przedstawić produkty bardziej szczegółowo.

Naprawdę warto się tym zainteresować, to nie jest kolejna utopijna oferta która mówi o wielkiej kasie za nic - oferujemy Ci pracę w prawdziwym biznesie, zarabianie realnych pieniędzy, sam bedziesz dla siebie szefem i sam zadecydujesz jak twoja praca będzie wyglądała.

SPRÓBUJ - nic nie stracisz a możesz wiele zyskać wejdź- www.s7team.com
Wyświetlaj:
Jacek Bubicz / 83.7.73.* / 2009-10-03 13:08
Osobiście polecam i zapraszam do współpracy, piszcie: jbubicz@gmail.com
Mariusz-Haf / 83.30.79.* / 2009-10-26 01:26
Witam. Ja jestem uczestnikiem tego MLM. Mogę powiedzieć, że jest to najlepszy MLM w jakim byłem dotychczas, a było ich kilka. W tej firmie można bez przeszkód się rozwijać i zarabiać niezłą kasę. Teraz wprowadziliśmy zmiany dzięki czemu oferta Sigmy znacznie się polepszyła a koszty które ponosi uczestnik dalej są na niskim poziomie.
A jakie zmiany?
- produkt- stał sie teraz bardziej konkurencyjny, opisywany jest nawet na największych portalach w Polsce
-gratyfikacje - są na wyższym poziomie i jest ich więcej - będą przysługiwać Ci gratyfikacje - osobista, nadrzędna i specjalna - 3 razy większa szansa na zarobienie upragnionych pieniędzy
- pakiety - zupełna nowość... wybierasz pakiet z którego chcesz korzystać jako uczestnik. Jeśli np. nie jesteś pewien systemu możesz skorzystać z pakietu minimum który kosztuje tylko 40 zł
- szybka i łatwa rejestracja - liderzy Sigmy pomogą Ci w wszystkich procedurach, które stały się bardziej przejrzyste
- profesjonalne szkolenia - szkolenia na coraz wyższym poziomie i w różnych formach - pozwolą Ci posiąść wiedzę doświadczonych MLM-owców dzięki czemu efektywniejsza stanie się twoja praca

Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie na stronie - http://www.s7team.com/?page_id=382

Szczerze - MLM to dziś najlepiej rozwijająca się branża w internecie ...dlaczego więc nie wybrać najlepiej rozwijającej się firmy ? Tylko Sigmapro7 !

Najnowsze wpisy