Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sikorski: Albo ja, albo Macierewicz

Sikorski: Albo ja, albo Macierewicz

Money.pl / 2007-02-05 08:27
Komentarze do wiadomości: Sikorski: Albo ja, albo Macierewicz.
Wyświetlaj:
pytajnik / 80.54.90.* / 2007-02-05 14:01
Moim zdaniem Macierewicz zabezpieczył się na taką ewentualność już parę lat tamu. Teraz trzyma np. w zaciszu domowym teczki, które nie ujrzały światła dziennego albo jeśli już je pokazano, to były w stanie szcząkowym.
Jak choćby teczka premiera.
Niestety, w związku z powyższym bliźniaki nie ujmą się za Sikorskim i ten przestanie być ministrem ON.
Ale ja mam pomysł na tę sytuację!
Może by ministrem ON został Lepper?
Wszak cieszy się on u braci niesamowitym poważaniem a i jak trzeba to zawsze pod ręką ma należyty argument. Hasło "żywią i bronią" byłoby jak najbardziej na miejscu!
Czyż w ostatnich wywiadach Lepper nie wspominał o czwartym resorcie należnym jego ugrupowaniu?
KAP / 62.148.86.* / 2007-02-05 11:28
jest najtrwalsza spoina obecnego palacu preezydenta i premiera. Podwyzszona ochrona, spisek elit, szara siec, zagrozenie ze strony Niemiec (ciekawe zed ze strony Rosji jakby bylo mniejsze nieco...), chec panowania i kontroli wszystkiego i wszystkich, wybuch zlosci i szczucie jednych ba drugich oraz brak zaufania do ludzi niezaleznych i spoza waskiej kanapy PC nadaja sie raczej na material dla studiów psychologicznych. NIestety tak sie zlozylo za sprawa NAS, wyborców, ze to co winno byc leczonym jest uwladzy.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2007-02-05 09:59
W tym zakichanym rządzie widziałem tylko jednego ministra, któremu najmniej można by zarzucić. No to sobie już nie popatrze.
Wrr / 157.25.157.* / 2007-02-05 09:55
...obywatel Macierewicz to postać po prostu śmieszna i kompromitująca i tak już słabiutki rząd. Obawiam się niestety, że blizniaki są uzależnione od Macierewicza i nic dobego z tego wyniknąć nie może.
Nikt , kto poważnie myśli o Polsce, a nie o swoich wlasnych lub partyjnych korzysciach, nie postawiłby na Macierewicza. Zobaczymy co zrobią blizniaki.
Sabre / 2007-02-05 08:27 / Tysiącznik na forum
Mamy tu do czynienia z zasadami entropii (co opisał już Kopernik – później niesłusznie nazwano to prawem Greshama), wyrównywania do najniższego. Tak jak zły pieniądz wypiera dobry, tak kiepski polityk wypiera lepszego.
Tę samą zasadę nakręcania chaosu stosuje się w tym rządzie dość powszechnie – przykład nowego prezesa NBP, usunięcie Chalupca czy „uniwersalność” Marcinkiewicza. W konflikcie całkiem przyzwoitego ministra z człowiekiem, który wymaga leczenia farmakologicznego, wygrywa ten ostatni.
Macierewicz powinien trafić do pokoju bez klamek, ale może właśnie z tego powodu jego polityczna kariera rozkwita.
rozwado / 2007-02-05 12:11 / Tysiącznik na forum
Usuwa sie ludzi niezaleznych, zastepuje przez posluznych fagasow i psychopatow. Co gorzej, ten system sie rozkreca, bo jeden fagas mianuje drugiego, i tak Marcinkiewicz zamiast wrocic do szkoly wejdzie do rady EBOiR decyzja Skrzypka.
myślący trzeżwo / 83.22.77.* / 2007-02-05 11:59
Ten "człowiek" powiniem zniknąć raz na zawsze nie tylko z polityki ale i z naszej planety, on nie powinien się wogóle urodzić.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-02-05 10:00
Ostatnio Macierewicz wypowiada się w mediach w sposób dość rozsądny i stonowany. Poczekajmy do opublikowania raportu z likwidacji WSI, zamiast ględzić po próżnicy.
jerycho89 / 2007-02-05 12:43 / portfel
Słuchaj, pracowałem w tej instytucji, rozwiązanej przeaz Antka. Takiego bałaganu jak teraz to nigdy nie było. Za to powinien trafić pod sąd. Jestem młody nie skażony, mam chęci do pracy a przyjmuje się ludzi z układu. NIe ważne że h** byle że swój. CAły świat ma agenture wśród dziennikarzy a tylko my o tym mówimy
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-02-05 13:14
ale nie cały świat ma agenturę przeniesioną praktycznie wprost z PRLu. Sowiecką agenturę - bo niby jaka była w PRLu.
rozwado / 2007-02-05 12:14 / Tysiącznik na forum
Zaczal zaywac tabletki?
KAP / 62.148.86.* / 2007-02-05 10:22
rozpieprzyl wywiad wojskowy wiec moze mu nieco glupio
jak nic nie znalazl.

Najnowsze wpisy