Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sikorski: Fotel szefa NATO to korzystne dla Polski spekulacje

Sikorski: Fotel szefa NATO to korzystne dla Polski spekulacje

Wyświetlaj:
sarragossa / 213.77.116.* / 2008-12-30 18:05
To ten, który przywoził z Wlk. Brytanii Orwelowski "Folwark zwierzęcy", by Polacy mogli poznać właściwą literaturę (wg wywiadu w Angorze). Nie wiedział biedak, że w komunizmie kilkakrotnie wydano tę książkę. Ale plama! Rokossowki polskiego kapitalimu!
edek345345 / 85.221.185.* / 2008-12-30 22:16
Radku Appelbaum, a czy teściu i żona dały ci zgodę na kandydowanie ?
Tornado / 79.163.72.* / 2008-12-30 18:44
To ten sam facet, co nie miał ochoty podpisywać razem ze Słońcem Peru umowy z USA w sprawie instalacji elementów tarczy antyrakietowej w Polsce. Dopiero jak dostał kopa w d.... od Waszczykowskiego i wszystko wyszło na jaw, zmuszony był do podpisania tej tak ważnej dla bezpieczeństwa Polski umowy. Czyżby GRU miało haka na niego, lub jego szefa?
henry 2 / 83.21.88.* / 2008-12-30 21:27
Żenujące komentarze tego samego bubka zawiedzionego,że jego idola jarka nawet na odzwiernego w NATO nie proponują
cerawi / 2009-01-01 23:38 / Bywalec forum
Ta kandydatura nie dla Polski wierz mi
Tornado / 79.163.72.* / 2008-12-31 02:34
Tylko tyle dupku masz do powiedzenia. Bo ja mogę dodać konkrety do życiorysu twojego idola. Tego karierowicza powinni trzymać jak najdalej od kwatery głównej NATO. Może zaprzeczysz, że ten typek o mocno podejrzanym życiorysie nie zatrudnił w randze wiceministra niejakiego Przemysława Grudzinskiego – esbeckiego kapusia o pseudonimie TW „Trojanowski”. A jak prawda wyszła na jaw, to nawet go nie zdymisjonował. Może zaprzeczysz, że to żałosne indywiduum o sekretarzu Stanu USA -Condoleezzie Rice wyraził się cytuje: (...)”to nie partner do rozmów, bo za chwilę zajmie się wykładami” Czy mam pisać o jego kłamliwych wypowiedziach po zakończeniu przedostatniego szczytu przywódców UE?
Ps. I przestań chamie obrażać polskiego patriotę, bo mu do pięt nie sięgasz.

Najnowsze wpisy