Forum Polityka, aktualnościKraj

Sikorski: Komorowski postąpił wobec mnie nie fair

Sikorski: Komorowski postąpił wobec mnie nie fair

Wyświetlaj:
Halla_65 / 83.31.185.* / 2010-03-16 16:51
Chłopcy robia sobie psikusy. Polska = piaskownica?
i-an / 89.76.9.* / 2010-03-16 14:36
Uważam go za znacznie leprzego kandydata na Prezydenta od obu wyżej wymienionych.
joungmilton / 2010-03-16 19:13 / Bywalec forum
Weź nie rozśmieszaj ludzi tą kryptoreklemą, tego mochera.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-03-16 14:41
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
polak2 / 87.207.116.* / 2010-03-16 12:28
SIKORSKI OBYWATELSTWA I PARTIE ZMIENIA ,I WSZYSTKO DLA KARIERY.NIE LUBIE TAKICH LUDZI A WY?
waren stec / 188.33.55.* / 2010-03-16 12:01
NIC NOWEGO.
Cały system polityczno-gospodarczy w tzw „wolnej” Polsce po 90-tym r. nazwany dla niepoznaki (czyli tzw. ściemy) „demokracją” (!!!) powstał na bazie komunistycznych służb i po raz kolejny widać, że także sądy, prokuratura, a nawet Trybunał Konstytucyjny, to dla nich mały pikuś. W zasadzie cała elita biznesu, władzy i kultury w Polsce to ludzie powiązani z dawnym układem służb specjalnych z rodzinno-towarzyskimi odpryskami wzajemnych powiązań i haków. Ta mafia podporządkowała cały obecny system społeczo-gospodarczo-polityczny. I zrobią absolutnie wszystko aby tak pozostało. Tam gdzie kasa, tam władza. Tak REALNIE wygląda Polska. Samouwłaszczona czerwona szlachta od gnoju (już w kolejnym pokoleniu) i Ty szary polaczku przemielony ich wzajemnymi rozgrywkami, nadający się tylko na niewolniczą siłę roboczą, oddającą swój głos w wyborach – np. do tzw. „sejmu” - dla podtrzymania tej tragicznej groteski pt. „demokracja”.
Andre7 / 2010-03-16 13:15 / Tysiącznik na forum
To znaczy który jest ten szary człowieczek Komorowski czy Sikorski ?
A moze komentarz nie na temat ?
rYcio / 83.10.37.* / 2010-03-16 11:57
Jak to możliwe w partii o tak wysokich standartach? Chciałbym w ramach "telenoweli TVN24" wysłuchać wyjaśnień Pitery, Niesiołowskiego i np Karpiniuka - godzina z życia zmarnowana...
Piotr wysoki / 217.158.31.* / 2010-03-16 11:55
Czy ktoś może mi przypomnieć dlaczego D. Tusk zrezygnował z kandydowania na urząd Prezydenta RP i naznaczył tych dwóch, hm, panów? Czas już jakiś minął od tej wiekopomnej decyzji, cóż pamięć już nie ta co kiedyś i nie teraz pamiętam jak pan Premier wyjaśnił swoja decyzji. Obecnie nie mogę zauważyć żadnej zmiany w aktywności pana Premiera (czy to jej wzrostu czy kierunków) w porównaniu do okresu "sprzed". Czym to On (pan Premier znaczy) miał się zająć w czasie "niekandydowania"? Poproszę o poważne odpowiedzi.
konserwa / 2010-03-16 11:37 / Tysiącznik na forum
Ot przykład dla wszystkich miłośników jaśnie nam panującej Platformy Obywatelskiej w jaki sposób swoje stanowiska wykorzystuje się do niecnych celów. Komorowski i Sikorski zrzekają się swoich funkcji i wtedy mogą nawet w błocie lub galaretce truskawkowej walczyć, może w klubie Pana Sobiesiaka, ale won w sejmu Najjaśniejszej Rzeczpospolitej.

Najnowsze wpisy