Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sikorski o Kaczyńskim: To strategia bobasa

Sikorski o Kaczyńskim: To strategia bobasa

Money.pl / 2008-09-12 10:09
Komentarze do wiadomości: Sikorski o Kaczyńskim: To strategia bobasa.
Wyświetlaj:
antyPiSior / 213.192.87.* / 2008-09-18 16:30
Kaczyński chyba postradał rozum, wystarczy go posłuchać to sam nie wie o czym mówi, za jego rządów gospodarka pędziła tylko dla tego że nie da się tego z dnia na dzień tak zatrzymać ale 2 lata zrobiły swoje i mamy to co jest teraz - dzięki ci McKwak
lolek000 / 2008-09-16 01:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Niby tacy wielcy dyplomaci, Tusk nawet udowodnił, że potrafiłby kupic sobie drożdżówkę w Stanach, a obaj są olewani na arenie nie tylko Europejskiej ale i Światowej. Tusk, żeby coś pokazać pojechał do Peru po tytuł Słońca Peru. Oto sukces tego tandemu! :D
marino68 / 80.50.63.* / 2009-07-27 17:21
SIKORSKI TO wielki filozof nadaje się do obory
Bies2 / 2008-09-16 09:29 / Bywalec forum
I co ty takiego odkrywczego powiedziałeś?. To samo mówił intelektualista z siekierą Brudziński, bełkocący Gosiewski, notoryczny łgarz Kurski. Potwierdzasz jedynie, że bolszewicka maxsyma jeden wódz,jedna partia, jedne program, te same argumenty chćby kretyńskie, nadal są twoim programem. Podpieranie się programem bolszewików weszło ci w krew. Szczęście, że nie udało się Wam , zrealizować do końca, pod pretekstem walki z korupcją innego hasła "Obserwować, prowokować, likwidować, bo Premier Tusk mógł niczym Trocki zostać potraktowany maczetą a nie najwyższym odznaczeniem Peru. Trzeba bć skończonym durniem by poniżać odznaczenie innego kraju .. Tacy dyplomaci jak tobie podobni, powinni być izolowani w zakładach opieki zdrowotnej.
lolek000 / 2008-09-16 18:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Szczęście, że się nie udało Kaczyńskim- prawda, ale dla kogo szczęście? Polska ma się od tego czasu lepiej? Chyba nie, prawda? A statystyki GUS-owskie? Chyba też nie-e. A gospodarka - rozwija się szybciej pod "rządem fachowców" (:D)?
Widzisz @bies, tyle pytań i wszystkie retoryczne.
Co do słońca Peru i durniów to durniem ten, kto dał się wpuścić w maliny takim cieniasom jak Tusk. Facet który jedzie na PR-e powinien wiedzieć, że jadąc do Peru dostanie odznaczenie o nazwie brzmiącej tak a nie inaczej.
Dla mnie całe dwa lata wyciskania afer z PiS-em w tle z każdego złamanego paznokcia przez WSI24, Polsat i całą resztę tych wspaniałych niezależnych (buchacha) mediów było liczeniem na debilizm Polaków. W życiu bym nie uwierzył, że az tylu to kupi, że aż tylu mamy niesamodzielnie myślących obywateli. To był dla mnie szok.
Poza tym jeżeli Kurski łgarz to kim jest Palikot, Niesiołowski i Bartoszewski zwany profesorem?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
Bies2 / 2008-09-16 21:05 / Bywalec forum
Tak niezależne, nie wyznaniowe i nie zdominowane przez aparatczyków PIS. W przeciwieństwie do ciebie , ja nie mam wizji państwa , w którym jest miejsce dla ciasnych umysłów narodowych polaków, katoprawicy i zwolenników ojca Rydzyka i przeciwników Uni Europejskiej. Dla mnie to ciemnogród, który dopuszczony do głosu wywoła waśnie i konflikt z sąsiadami i sprowadzi jak bywało w przeszłości, nieszczęście. Polska to mały kraj, bez perspektyw jeśli pozostanie sama. Szanse ucywilizowania oraz odsunięcia sił destrukcyjnych w tym KK daje Tusk z liberalnym skrzydłem PO jest szansą ucieczki z polskiego piekła. W nawiązaniu do twojej odpowiedzi powiem ci dowcip " mówi facet do drugiego Jest Pan świnią a on na to pyta "co chciał Pan przez to powiedzieć". Można jeśli się chce szukać porównania między Kurskim a Bartoszewskim, ale to tylko potwierdz mój pogloąd o ciasnocie umysłowej.
lolek000 / 2008-09-16 21:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Porównałem Bartoszewskiego z kurskim na płaszczyżnie słowa "łgarz" u zytego przez ciebie; niegdy nie zaprzeczył ani nie sprostował, że nie ma tytułu profesora.
Dla mnie Polska to nie polacy a Polacy. Niektórzy dali się oszukać Tuskowi - ich sprawa. Wcześniej przez 10 lat prezydentem był Kwasior niech przez następ[ne 10 lat będzie Tusior. Kolejny raz z ręką w nocniku i wstydem za cymbała który jedyne co potrafi to uśmiechac się błazeńsko i kradnąc mówić, że daje.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
Bies2 / 2008-09-16 22:19 / Bywalec forum
Jest Profesor tytularny, jak ktoś uprawniony go nada. Jest się profesorem i nie trzeba tego prostować. Inaczej jest z profesorem kontraktowym, tytuł ten nie przsługuje po zakończeniu pracy na tym stanowisku. Zwróć uwagę jednemu z liderów twojej frakcji, by go nie używał bo już nie jest Profesorem . Kto tu kłamie?
lolek000 / 2008-09-16 22:46 / portfel / Tysiącznik na forum
A gdzie pan Bartoszewski ma kontrakt, bo ten w Niemczech skończył mu się ze 20 lat temu ? No i który profesor z PiS-u nie jest profesorem a za takiego sie uważa?
Przy okazji: PiS nie jest moją partią - to swego czasu była nią PO. ale ja jestem mądrzejszy po szkodzie. Zapytaj lapiej siebie gdzie są te niższe rachuki, Irlandia i cała reszta. Moze obudzisz się w przyszłym roku jak kolejne rachunki pójda w górę, za piwo zaplacisz w sklepie 4zł a za męskie w kiosku 12zł. Tusk obniży to za 2 lata chwilę przed wyborami prezydenckimi a cymbalstwo będzie się cieszyc nie p[amietając, kto to podnosił przez 3 lata.
Oto elektorat PO.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
Bies2 / 2008-09-17 08:30 / Bywalec forum
Czy sugerujsz, że jedynym rozwiązaniem jest budowanie państwa socjalistycznego. Państwa, w którym Premier i jego przyboczni kierują gospodarką i wysokością cen artykułów rynkowych. Dajesz pod wątpliwość sens gospodarki rynkowej, przynależność do Unii państw bogatych i kapitalistycznych. Krzyczysz może "precz z komuną"a z lubością , bezgraniczną wiarą w wodza wsłuchujesz się się w jego narodowpatriotyczane trele. Jego wizje Polska "postrachem" Rosj, Niemiec i Unii. Głosisz, że KK katolicki to siła, której wolno więcej. Balansujesz przyjacielu między socjalizmem a faszyzmem. A ja chcę Polski liberalnej zarówno gospodarczo jak i światopoglądowo. Chcę by z życia publicznego zniknęli ludzie typu Maciarewicz, Olszewski, Kurski ale także Gowin. Chcę by Polska przestała stawać się państwem wyznaniowym a doganiała Europę wolną od antysmitów i ksenofobów.
lolek000 / 2008-09-17 13:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie ma kolego liberalnej Unii Europejskiej jest natomiast unia bogatych krajów. W UE reguluje sie ceny i dziwię się, że o tym nie wiesz; dobrym przykładem jest narzucanie wysokości VAT-u oraz zrównanie ceny etyliny z ropą na stacjach a takich przykładów jest mnóstwo. Gospodarkę rynkową masz nie w UE a w Stanach.
Nie wiem gdzie wyczytałeś, że coś głoszę i krzyczę, ale jedno moge potwierdzić: jestem Katolikiem i jestem z tego dumny. Pieniądze i posiadanie nigdy nie są dla mnie celem a środkiem. Ty natomiast chcesz być ślepy i głuchy ale bogaty; dlaczego jeszcze nie wyjechałeś?
Co do Europy bez antysemitów i ksenofobów to takiego tworu nie ma. Antysemici są na całym świecie o czym możesz sobie poczytać i pooglądać gdziekolwiek, bo taka jest polityka niektórych żydów, że gdzie się pojawią i czegoś nie udaje się załatwić to krzycza o antysemityźmie ale to nie moja sprawa. A ksenofobia to trend spotykany w każdym przeciętnym kraju. Poczytaj o pobiciach obcokrajowców z GB, USA, Fracji czy Niemczech. W tej materii jesteśmy daleko z tyłu za tymi potęgami.
Bies2 / 2008-09-17 18:36 / Bywalec forum
Nie lubię zbytnio prowadzić rozmów z ludzmi, którzy do wnioskowania nie stosują podstawowej techniki jaką jest obserwacja otzczającej rzeczywistości . Nie ma antysemityzmu, ksenofobi, podziemia aborcyjnego, prostytucji, pedofilii szczególnie wśród duchownych katolickich. Tego nie ma. Nie ma też zachłanności na wszelkie dobra przez tych co to są "pasterzami", pewnie z tąd potrzeba tysięcy hektaró na wypas osłów i baranów. Nigdy nie byłeś na paradach i wiecach .Ty jesteś dumnyz tego , że jesteś katolikiem. Tz z czego jesteś dumny? Masz pewne miejsce po prawicy Boga Ojca, czy może z wypraw krzyżowych, czy może z wymordowania Indian, może z wymordowania Prusów, może pogromów Żydów, czarownic i tych, którzy mieli kontakty6 z diabłem. Może za to, że długiczas ziemia była , dzięki katolicyzmowi centrum wszechyświata, a ci którz myśleli inaczej płoneli . Może ze stanu poziomu szkolnictwa zdominowanego przez kler. Z czego jesteś dumny bo tychy zdobyczy katolicyzmu jest więcej . Nie którzy już uowadniają, że ewolucja jest wymysłem szatana. Chciałbym być też dumny, daj mi przykład płaszczyzny działania, dzięki której liberalna Europa wejdzie na ścieszkę zbawienia.
lolek000 / 2008-09-18 09:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Nikogo nie gromiłem, ani nikogo nie paliłem, w tym zapomnianych przez ciebie Palestyńczyków. Ups, to nie Katolicy.
Płaszczyzna? Nie ma sprawy. Wychowuj swoje wolnomyślące, liberalne słopeczeństwa europejskie bez dekalogu i chrześcijańskiej nauki i zobaczysz, co ci wyjdzie.
Ty chyba nie przeżyłeś polskiej wersji socjalizmu, co?
pzdr.
Bies2 / 2008-09-18 09:41 / Bywalec forum
Katolicyzm, podobnie jak inne religie jest potrzebny do regulowania stosunków interpersonalnych jak i grupowych. Staje się niebezpieczny , kiedy tzw pasterze przejmują rolę tego w którego nakazują wierzyć. Tak się też dzieje w katolicyzmie. Mamy kilku bożków, którym przypisuje się boską moc sprawczą. Przeżyłem siermiężny socjalizm, w którym liderzy nie wierzyli w to co robią , podobnie jest z pasterzami nie tylko zresztą w katolicyzmie.` Obecnie boję się przeżywać narodowego socjalizmu. Zagrożenie tą ideologią jest znaczne. Stąd oddzielenie kościoła od władzy, oświaty i majątku narodowego jest potrzebą chwili. Aby tak się stało trzeba walczyć z tymi , którzy swoją działalność polityczną podpierają małymi kompetencjami politycznym i organizacyjnymi ale cechuje ich wielka świętoszkowatość.
lolek000 / 2008-09-18 12:38 / portfel / Tysiącznik na forum
No to już było, że Bóg to opium dla ludu, więc może tego typu zdewaluowaną retoryke sobie darujmu @Bies@-ie.
Ale zaraz zaraz, przecież liczba wiernych Kosioła Katolickiego spada, wiec gdzie to zagrożenie? Rosnie za to liczba wyznawców tory i koranu, jak również ajątki tych religii. Może tam trzeba bic na alarm? Ja widze coś innego, tak a propose: majątekgmin żydowskich oddana w kilka lat po'89 natomiast majatek Kresowiaków oraz pokrzywdzonych przez nacjonalizacje bierutowską i KK zwraca sie nadal i trwać to bedzie jeszcze długo. Zobacz co Bartoszewski z PO chcą dać ŚKŻ - i za co? Przecież to haracz za siedzenie cicho.
Bies2 / 2008-09-18 13:27 / Bywalec forum
Podpierasz się Leninem jak zaprzeproszeniem Jarek Kaczyński. Na myśl by mi nie przyszło mieszać religię jakąkolwiek , z działalności kleru . Imputowanie mi tego jest nadużyciem i przekłamaniem jakie stosuje się dla ochrony interesów hierarchów KK. Nie sądź, że na dłuższą metę uda się forsować hasło "jeśli mówisz partia myślisz Gierek i odwrotnie". Bóg , Kościół powszechny, to nie to samo co kler, majątki i samochody. Interesem Polski, jej dalsze funkcjonowanie w UE jest walka z klerykalizacją i nie jest to walka z wyznaniem ale jego wypaczeniami. No dodam, że sam wskazujesz żródła antysemityzmu. Trzeba oddać to co się zabrało ale ci wzieli już więcej, no i grabią mienie protestantckie.
lolek000 / 2008-09-18 14:55 / portfel / Tysiącznik na forum
I tu mamy pewną płaszczyznę porozumienia: Kościół to nie kler. Ja równiez dostrzegam tę częąść Kościoło, która jest tam dla mamony i wiesz co robię? Ide do franciszkanów; porządny zakon, nie afiszuje się aksa a pomocą.
Co do antysemityzmu to jestem zdania, że Polacy to nie żadni antysemici a antysyjoniści. Ale to jest nie mój problem a ludzi wywołujących to zjawisko do których zaliczyłbym m.i. GW i jej środowisko i to bez dwóch zdań.
A co do klerykalizacji to nie rozumiem skąd strach przed tym zjawiskiem skoro liczba powołań spada?

pzdr.
Bies2 / 2008-09-18 17:25 / Bywalec forum
Ja nie idę do franciszkanów do których nic nie mam, ja atakuję rozpasany kler, który swym działaniem doprowadził do zaprzeczenia ideii, które głosi. pozdrawiam.
zgred 2 / 153.19.47.* / 2008-09-15 06:33
Trafna ocena Kaczyńskich
Bura s. / 89.25.142.* / 2008-09-14 16:14
Nareszcie trafna ocena Kaczyńskiego J.
true troll / 83.29.92.* / 2008-09-12 21:01
Ostatnio nawet już nikt sie nad wrzeszczącym bobasem nie pochyla, lecz obchodzi jak śmierdzące jajo.
Gall# / 213.158.197.* / 2008-09-12 15:52
Widzimy rezyltaty twojej "poltyki" Sikorka - dumny jesteś ze swojego słynnego sukcecy mięsnego - pajacu? Innych twoich sukcesów sobie nie przypominam - no może głupawe wyścigi w uznaniu niepolległości Kosowa duplo-głuuPOlu
wilQ z Kraka / 193.110.80.* / 2008-09-12 17:22
Komentarze tego typu tylko potwierdzaja panujaca wszedzie zasade 80/40 - w tym przypadku 80% kazdego spoleczenstwa to kretyni (lapiacy sie na kretynskie, grajace na najnizszych instynktach haselka Kaczrów). Tylko 20% cokolwiek lapie... dobre i to ze jest owe 20%...
moherek / 82.210.137.* / 2008-09-13 09:25
Masz racę,
Pisanie i rozmowa na temat jarosława.k w środowiskach powyżej podstawowego wykształcenia jest jak to się mówi kolokwialnie OBCIACHEM.
milcząca mniejszość / 83.142.178.* / 2008-09-12 23:12
20 % to właśnie poparcie PiS -u a reszta to bezmyślny tłum, nie zważający na argumenty, tylko podatny na pyskowanie i chamskie złośliwości, któremu to tłumowi telewizja z wielką starannością wyprała mózgi. Metody stosowane w telewizji (jednej i drugiej, każdej na swój sposób) godne Białorusi; za komuny przynajmniej było oczywiste, że tv kłamie, a teraz takich jak ty bezmyślnych typków łatwo brać na różne triki.
JX / 212.191.170.* / 2008-09-12 13:06
Jak w powiedzeniu: "Cyryl, jak Cyryl, ale Metody..." Wszyscy politycy powinni tłumaczyć, jak ich działanie przekłada się na polityczne i gospodarcze wzmocnienie kraju. Póki co, zdaje się, że wzmacniamy innych. Tworzymy przy tym pozory, odgrywając przed społeczeństwem "dobrego i złego policjanta".
PoloniaSempreFidelis / 79.188.238.* / 2008-09-12 10:09
zięc rabina znowu ma coś do powiedzenia Polakom ?!
Po tym jak publicznie nawoływał do "wyrzynania Watahy" , ten zwykły cham uważa, że może pouczać innych.

Polityk , który nawołuje do niszczenia Polaków mających inne poglądy od niego ! To kreatura.
Fr.Skwarnicki / 194.181.106.* / 2008-09-12 15:04
Polonia Sempre Fidelis? W jakim to języku? Bo jeśli uważa Pan (-i), że po łacinie, to nie. Zaciekawiła mnie też ta wzmianka o teściu-rabinie. No,no nigdy bym nie przypuszczał, że stary A. tak dobrze potrafi ukrywać swoją profesję.
KAP / 2008-09-12 12:54 / Tysiącznik na forum
no piekny poziom ma kultura z pod znaku Polonia Sempre Fidelis.
Igor Trociński / 195.238.227.* / 2008-09-12 12:00
Aha, teraz rozumiem co autor miał na myśli. widać, że cywilizacja nie do wszystkich dotarłą, niektórzy wciąż kulturowo to na stepie są.
PoloniaSempreFidelis / 79.188.238.* / 2008-09-12 13:06
jak spotkamy sie w Filharmonii to podyskutujemy o tym, jednak nie sądzę abyś tam kiedykolwiek trafił trefnisiu tuskowy !

Piwo i pub to jest tój styl zycia z twoim lachonem, czy jak to tam nazywacie, leć po kolejnego mixa szybko
totu / 83.24.152.* / 2008-09-12 23:09
nikt sie z toba tam nie spotka. Radź sobie sam przy zmywaku w bufecie
ChrisPIN / 89.78.156.* / 2008-09-12 15:21
Myślę gościu nie-szanowny - PoloniaSempreFidelis, że ze swoim knajackim językiem to się do Filharmonii nie nadajesz.
W bramie - przy bełcie, owszem.
Tam jest twoje miejsce.
Nie bezcześć Filharmonii...
igor trociński / 195.238.227.* / 2008-09-12 13:34
filharmonię to Ty zobaczysz jak zawali się tobie na głowę na tym Twoim stepie gdzieś w azji.....
szerokie oczy / 83.23.28.* / 2008-09-12 16:41
PoloniaSempreFidelis poruszył bardzo drażniący temat co widac po komentarzach. Prawda jest taka i nie ma się co oszukiwać,że dzisiejszy rząd jest totalnie antypolski.Szcyci się PO ,że jest demokratycznym i liberalnym ugrupowaniem ale nic bardziej mylnego.Nooo liberalnym może i tak ale dla gejów,lesbijek,komunistów etc,etc.Zdrowo myślący Polak,dbający o dobry wizerunek swojego kraju obrzucany jest obelgami jako prostak,antysemita,katol,nazista i kto wie jeszcze jak.Mówiać krótko my Polacy nie możemy krytykować i nie lubieć ŻYDÓW ale oni owszem ,mogą obrzucac nas obelgami i pisac książki typowo antypolskie i wtedy jest wszystko dobrze i w porządku bo nie ma antysemityzmu a antypolonizm właściwie nigy nie miał miejsca.Pozdrawiam zdrowo myślących.

PS.Jeszcze nadejdzie czas kiedy komuniści i ich pobratymcy zostaną solidnie rozliczeni za krzywdy jakie wyrządzili naszemu narodowi.
marl57 / 80.55.233.* / 2008-09-12 20:51
DO :szerokie oczy.
-jakie posiadasz propozycje wystąpieniu lub przeciwdziałaniu antypolskości semitów?
Same relacje cz też coś konkretnego?. Chęnie przeczytam.
Swoją drogą - co do poprzedniej częsci dyskusji - chamieje obyczaj wypowiedzi.
Elendir / 2008-09-12 17:08 / Łowca czarownic
Kto jest tym zdrowo myślącym Polakiem dbającym o wizerunek swojego kraju który jest wyzywany? Na czym polega antypolskość rządu?
Pajchiw / 78.30.82.* / 2008-09-12 17:06
Heh - nie zgadzam się z szerokie oczy.
Akurat ten Rząd jest wyjątkowo "Polski" - dba tylko o własny interes (jakim niewątpliwie jest utrzymanie się przy władzy).
Jest również zdecydowany wyrwać dla siebie jak najwięcej "sukna" (tak jak zresztą wszystkie poprzednie ekipy.
Czysta "polskość u władzy - nic dodać nic ująć.
Powiem więcej - w kolejnych wyborach też wybierzemy godnych przeciętnego Polaka reprezentantów...
wilQ z Kraka / 193.110.80.* / 2008-09-12 17:27
Pajchiw - z tym godnym Polaka reprezentantem to bardzo sie boje, ze bedzie to niestety reprezentatnt pokroju Leppera. Przykre, ale przecietny plebejusz wybierze plebejusza, bo nie rozumie tych co maja naprawde cos madrego do powiedzenia...

Najnowsze wpisy