Forum Polityka, aktualnościKraj

Sikorski spotkał się z Łukaszenką

Sikorski spotkał się z Łukaszenką

Money.pl / 2010-02-25 14:50
Komentarze do wiadomości: Sikorski spotkał się z Łukaszenką.
Wyświetlaj:
m-53 / 83.24.23.* / 2010-02-25 17:59

Zapewnię go o polskim poparciu dla niepodległości Białorusi,


Czy ktoś potrafi mi przetłumaczyć to zdanie.
Bo mi się wydaje, że Sikorski p.... jak potłuczony.
bolesław1 / 91.203.16.* / 2010-02-25 15:53
Trzeba odsunąć borys , która jest pazerna władzy , i przestrzegać praw białorusi .Jeśli ktoś nie wie to borys i jej ferajna nie walczy o prawa polaków , a po prostu zajmuje się polityką i jej celem jest obalenie łukaszenki , a w perspektywie władza .Takie cele realizuje z niejakim milinkiewiczem ,ponoć największym białoruskim opozycjonistą .
JanuszPOlikot / 2010-02-25 14:50 / Tysiącznik na forum
Radek dobrze wiesz że nie będziesz kandydował na prezydenta......
Tusk nie chce ugiąć się pod presją Kaczyńskiego i oficjalnie odwołać twojej kandydatury
bo to by wskazywało że jest coś na rzeczy ..dlatego jedynym sposobem odsunięcia twojej kandydatury i wyjście z twarzą z niezręcznej sytuacji jest szopka z prawyborami które są już dawno ustawione .
Sadzę że Kaczyński wygra prezydenturę z Komorowskim a Tuskowi jest to na rękę gdyż będzie miał alibi że prezydent mu ciągle przeszkadza w" rządzeniu"
Jeśli chodzi o Cimoszewicza to jest spalony i mam nadzieję że przypomni sobie kiedyś debatę w której nie miał pojęcia o stopniu uzależnienia Polski od dostaw gazu z Rosji
Według pana Włodka to uzależnienie wynosiło ok 50 %.......Kompromitacja!!!!!!! .

Najnowsze wpisy