Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

skąd wziąć pieniądze na pierwsze inwestycje?

skąd wziąć pieniądze na pierwsze inwestycje?

wickedman / 2010-11-09 11:12
Jak w temacie – skąd wziąć te pierwsze kilka(naście?dziesiąt?) tysięcy złotych, potrzebnych do rozpoczęcia inwestowania. Od roku szukam jakichś możliwości inwestowania mojego pomysłu na firmę (sprowadzenie nowego typu żaglówek do Polski, popularnego na rynkach zachodnich i w Australii). Dotacje unijne nie obejmują tego typu działalności, niestety. Co pozostaje? Kredyty, szukanie znajomości? Jakoś niewielu moich znajomych byłoby w stanie od ręki pożyczyć mi tyle pieniędzy, mimo całej wzajemnej sympatii. Odkładanie takiej sumy to droga przez mękę... Jakie macie pomysły? Albo co pomogło Wam zacząć?
Wyświetlaj:
Ciułacz / 2010-11-09 13:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Małe szanse bez gwarancji .
Na produkcję to możne by było łatwiej.
Bywa że handlowiec już ma spory portfel zamówień na produkt i szuka finansowania to jest łatwiej ale jak dopiero chcesz szukać klientów na żaglówki to małe szanse.
Powodzenia.
pwaski / 2010-11-10 09:58
wygrałem w Lotto. serio. w zasadzie to w Multi Multi, lekko ponad 20 tysięcy. mając wiedzę odnośnie inwestowania, obróciłem te pieniądze i dzisiaj mój budżet wynosi sporo więcej. można też próbować Keno albo po prostu Lotto. zadziwiające jest, ilu ludzi nie bierze tej niby nierealnej możliwości pod uwagę – że hazard, że cośtam... a tymczasem to może być początek wielkich inwestycji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy