Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Skąd wziąć sposób na polskie problemy?

Skąd wziąć sposób na polskie problemy?

ON / .* / 2005-10-23 07:50
Komentarze do wiadomości: Skąd wziąć sposób na polskie problemy?.
ON / .* / 2005-10-23 07:50
Wy, Polacy już zanurzeni jesteście w trudnościach i brakach, a tak mało kto z was zwraca się ku Mnie. Reszta świata otrzyma boleśniejsze leki – wedle potrzeby. Ci którzy „roztyli się” w dobrobycie i bożkiem swym uznali „sytość”, bez względu na głód i nędzę takich, jak oni sami ludzi – których za gorszych uznali – ci spotkają się z tym cierpieniem, które zadają bliźnim swoim. Aby uratować ludzkość, potrzeba powszechnego nieszczęścia, wstrząsu i grozy tak wielkiej, aby runęły ustalone formy życia i w biedzie zjednoczył ich lęk skoro odrzucili zjednoczenie w miłości. Dziękuj Mi, dziecko, że was wprowadziłem wcześniej w lęki i zniewolenia, i szybciej z nich wyprowadzę, gdyż to co spotka świat po stokroć sroższe będzie. Chcę pomimo tego, co dzieje się z wami, abyście wy, ludzkość cała nadal żyli i służyli Mi w pokoju i radości. Pragnę dla was życia w Mojej Obecności i w przyjaźni ze Mną i uczę was tego różnymi sposobami. Tym silniejsza będzie pomoc Moja, im poważniej ją potraktujecie. Korzystać powinniście z Ksiąg Moich i sakramentalnej pomocy, którą macie prosząc też Ducha Świętego o światło, dar rozumienia i wszystkie te dary które potrzebne są wam. A każdemu inne niezbędne będą.

Najnowsze wpisy