Forum Forum inwestycyjneForex

Skalpowanie rynku forex.Czy oplaca sie?"2"

Skalpowanie rynku forex.Czy oplaca sie?"2"

mathias100 / 2008-03-05 17:11
Drodzy Forumicze!
Tak jak wspomnialem wczesniej, poprzedni artykul znajdziecie na mojej stronie w rozdziale artykuly.
Komentarz do sesji
Dzisiejsza sesja zaczela sie dosc "delikatnie". Zle dane z Japoni I sesja utrzymujaca sie na minusach,spowodowaly lekkie umocnienie sie jena.Samo wejscie bylo na wlosku, poniewaz nie mialo dalszego poparcia zestrony inwestorow swiatowych. Para dlugo "tanczyla" na poziomie 157.00-157.15. Do tego dosc plaski rynek I grymasny, nie dal mi duzo mozliwosci.Albo bawimy sie w takie sytuacji w STOP LOSS-y, albo zamykamy pozycje. Wybralem dzis to 1-sze I stracilem 200 pips. To jest smak skalpowania. Zarobic mozna duzo, ale strat nie unikniemy. Mam zasade, ze na takim rynku, nie trace wiecej jak 50 pips na jednej pozycji. Drugie podejscie tez nie udalo sie. Dane z godziny 16:00 zrobily swoje. Mam zasade ze nie wchodze na rynek wiecej niz 3 razy,nie trace wiecej niz okolo 300 pips I ostatnia zasada- po stracie wpierw odrabiam ja. Tz. Na przyszlej sesji otworze 4 pozyje I jezeli dojde do 50 pips,co na 4 daje 200 pips, bezwzglednie zamykam sesje.
Teraz chcialbym przejsc do Waszych pytan.
Otoz z gory przepraszam za szate graficzna mojej strony. Na wiecej nie mam czasu. Zreszta ta strona sluzy do przekazania Wam informacji na zywo. Mniej wazny jest wyglad strony.
Strona nie odnawia sie tez automatycznie I nawet jesli mialbym mozliwosc taka, nie zrobilbym tego I juz tlumacze dlaczego.
Otoz to, co Wam przekazuje ma nauczyc Was pewnych zachowan na rynku forex.
TO WY SAMI PATRZAC SIE NA GRAF, POWINNISCIE WIEDZIEC, KIEDY COS SIE DZIEJE I KIEDY TRZEBA ODNOWIC STRONE.
Jest to z mojej strony wymuszenie na Was pracy nad soba I opracowaniem wlasnej strategii. Zmusza to do nauki, a nie do automatycznego sledzenia wesc I wyjsc.
Co do reklam, no coz,chyba nie myslicie, ze potrzebuje pieniadze z reklam. Sa to naprawde groszowe sumy,rzedu 1$ -3$ dziennie, ktore pomnozone przez ….., przeznaczane sa na cele dobroczynne. Z drugiej strony, dodaja troche koloru na mojej stronie.
Pytaliscie sie tez ,po co mi potrzebny jest ten caly balagan na glowie I pisanina itp.
Odpowiem Wam krotka historia.
Calkiem niedawno spotkalem czlowieka, ktorego zwolnili z pracy. Dostal odpowiednia odprawe I pomijajac to, ze byl nieodpowiedzialny, stracil wszystko, majac na glowie rodzine pozyczki itp. Takich ludzi jak on, jes bardzo duzo, dlatego postanowilem zrobic ta strone. Jest jedno ale, niestety nie kazdy nadaje sie do tej pracy. Pamietajcie o tym.
Co do mojego stosunku do pieniedzy, to powiem krotko- nie lubie, a wrecz nie nawidze ich. Mysle ze sa powodem calego balaganu I zla na swiecie. Ludzie nie umieja poslugiwac sie nimi.
Podobnie jak wielu innych,kiedys ledwo co wiazalem koniec z koncem.
Pieniadze nie zmienily mnie I moze dlatego odnosze sukcesy na rynku forex.
Wszystkich tych, co pisza mi niegrzezne komentarze I pytania,informuje, ze one mnie "nie ruszaja". Osmieszacie sie tylko. Zamiast nielogicznie krytykowac mnie,doskonalcie samych siebie. Wyjdzie to nadobre Wam i tym, ktorzy Was otaczaja.
Na dzis to wszystko. Nastepnym razem bedzie o statystykach strony itp.
Serdecznie Pozdrawiam!
Mathias
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy