Skandal w Open

trew / 85.232.233.* / 2009-09-18 14:27
Poczytajcie sobie wątek, żenada...

http://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=1607923&strona=1
Wyświetlaj:
krystian_net / 2009-09-20 22:31
w pełni zgadzam się z ww opiniami :) . "Weszłem!!!" Byłem...pytałem ...usłyszałem.... i Żenada... "Wyszłem"

PS. Pisownia dopasowana do poziomu obsługi.

najgorsi doradcy chyba z biur we Wrocławiu w Rynku. Jak zobaczą, że nie mogą dostać wysokiej prowizji (nie opisuję już sytuacji ponieważ nie bardzo ona odbiega od wypowiedzi w linku powyżej) to lekceważą klienta. Pozdrawiam
cosmo / 89.75.128.* / 2009-09-22 11:16
Powiem wam, że jako doradca na co dzień się z czymś takim spotykam i wcale mnie to nie dziwi. Jak od tego ile doradca ma w głowie ważniejsza jest teczka, spinka i ilość żelu na włosach, to bym się nie dziwił, że ludzie nie mają dla takiego kogoś znaczenia. Poradzić mogę tyle, żeby dać sobie spokój z "darmowymi" sieciówkami, które zrobią dla was "wszystko". Dobre doradztwo albo musi być tanie w utrzymaniu (0 bzdurnego marketingu, z aktywnym pozyskiwaniem klienta przez doradcę) albo płatne (np jak u lekarza 200 PLN za spotkanie). Ja pracuję w miejscu gdzie to fajnie połączyliśmy i bardzo dobrze działa.
blackowl / 212.75.100.* / 2009-10-04 15:14
Byłem u nich umówiony na spotkanie. Kazali czekać pół godziny. Wnerwiłem się trochę, ale dobra poczekam. Po tych bredniach jakie usłyszałem o tzw. "doradcy" o wyglądzie takim jaki podał cosmo to mnie więcej nie zobaczą.
Pytanie dlaczego tak wciskają kredyt Metrobanku?
cosmo / 87.206.243.* / 2009-10-04 16:55
Poczytaj moje inne posty, jest tam dokładnie wytłumaczone. Głównie plany i chytrość (kredyt ze 3 do 9 razy korzystniejszy finansowo dla doradcy od zwykłego). Jeżeli szukasz kredytu to zapraszam, odezwij się na cosmo-pl@o2.pl chętnie się z Tobą skontaktuje i coś podpowiem. Może uda nam się nawiązać współpracę.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: