Forum Forum inwestycyjneFundusze

Skandia - coś dziwnego się dzieje...

Skandia - coś dziwnego się dzieje...

turberor / 217.153.175.* / 2008-03-26 10:51
Od wczoraj wieczór wchodząc na www.skandia.pl na wyniki funduszy nie ma pokazanych żadnych zmian w funduszach. Wszystko jest wyzerowane i jakby zastopowane. Dziwna sytuacja. Wiecie dlaczego tak jest?
Wyświetlaj:
wasyl81 / 156.17.202.* / 2008-03-27 08:37
Swoją drogą...Skandia konsekwentnie wprowadza swoich klientów, obecnych a tym bardziej potencjalnych w błąd. Mam tu na myśli informacje o funduszu Templeton BRIC.

Od paru miesięcy wciąż figuruje informacja, że fundusz blisko 35% swoich aktywów inwestuje w spółki w Brazylii. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie. Na pierwszym miejscu są Chiny, 36% (od kilku miesięcy index leci na łeb na szyje), zaś Brazylia na 2 miejscu (22% aktywów).
Zeus52 / 2008-03-27 01:14 / 10-sięciotysiącznik na forum
Spoko!Skandia ku ogólnemu zaskoczeniu pracowała w Wielki Piątek,podali wtedy ostatnie wyniki funduszy za ubiegły tydzień.Później były święta,a we wtorek nie mieli co robić,bo jeszcze nie dostali nowych wyników z fundów.
max1224 / 2008-03-27 00:05 / Tysiącznik na forum
przerwa świąteczna też musiała byc gdybyś w tym czasie miał fundy zagraniczne to widoczna była zmiana wartości portfela wynikająca ze zmiany kursu walut spoko wszystko OK
Zeus52 / 2008-03-27 01:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
Popatrz Maxsiu! Mam wyniki ML5 podane dzisiaj i nadal nic nie wiem,czy to na pewno za wczoraj? Jest +2,87%,a w PLN to będzie +1,99%.Liczyłem na większy wzrost.Zobaczymy jutrzejszy wynik,może da się coś wydedukować.Dzisiaj spółki złota wypadły równie dobrze,jak wczoraj.Teraz by się przydało,żeby jutro wszystkie były na minusach.Gdyby wtedy ML5 podał jutro wynik na ładnym plusie,to było by jasne,że mają jadnodniowe opóźnienie(tfu!lepiej wypluję te słowa!).Ale i tak jutro plusy,nie ma innej opcjiDobranoc. I znowu gaszę światło!?
pchelek / 2008-03-27 08:52 / Tysiącznik na forum
nie dojdziesz jak oni to przeliczaja
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy