Forum Forum inwestycyjneFundusze

Skarbiec- Subfundusz Nowa Europa

Skarbiec- Subfundusz Nowa Europa

lezak64 / 2008-06-06 09:32
Proszę o poradę. Mam zamiar kupić fundusze Skarbca. Wyszedłem z ING SMS ze stratą prawie 30% i zastanawiam się czy nie wejść w skarbiec może oni będą lepiej zarządzać. Wiadomo były spadki ale ING szedł na dół bardziej. Może mi ktoś doradzi.
Wyświetlaj:
Pilsener / 2008-06-06 15:12 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Zwracaj uwagę na prowizje, jakie pobierają. Nowe fundy radzą sobie zazwyczaj lepiej niż stare, ale zdarzają się też tragiczne niewypały. Inwestycje w gospodarki rozwijające się są jak najbardziej wskazane.
kwosch / 2008-06-06 10:15
jestem w SKARBCU juz dłuzszy czas. Uwazam ze jest dobrym funduszem tym bardziej ze jest pod "parasolem", jeszcze jedna zaleta nie pobiera oplat za nabycie jesli sie kupuje poprzez internet, wyniki rowniez ma zadawalajace, w Maju był na II miejscu. Skarbiec Nowa europa jest nowym produktem i jak narazie jest na plusie. Polecam i pozdrawiam
lezak64 / 2008-06-06 15:56 / Bywalec forum
jeżeli chciałbym kupić przez internet to mogę to z robić z konta PKOBP
zibi GO / 2008-06-06 10:28 / Bywalec forum
Część kasy inwestują za granicą.Fundusz jest ok.mam go .pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy