Forum Forum inwestycyjneFundusze

Skład portfela - prośba o radę.

Skład portfela - prośba o radę.

czestochowianin / 2008-03-28 08:44
Witam , chciałem skonwertować fundusze w Arce , z Ochrony Kapitału na fundusze akcyjne . Tylko mam problem z ustaleniem składu portfela . Biorę pod fundusze akcyjne czy: Akcji , Energii , Środkowo Wschodniej Europy oraz Rozwoju Nowej Europy, oraz fundusz zrównoważony .
Proszę Państwa o propozycję składu portfelu . Pozdrawiam .
Wyświetlaj:
weisse111 / 2008-03-28 09:33 / Bywalec forum
Lepiej będzie jak zapytasz się - w jaki sposób macie zbudowany portfel:)? wątpię aby ktoś na forum doradził Tobie najbardziej trafny dla Ciebie skład portfela inwestycyjnego, nie znając w ogóle Twoich założeń.
Ja mogę napisać, że moj portfel składa się z następujących TFI: Allianz, Union, SuperfundING - są to trzy TFI, w których mam największą część kapitału. Ogólnie dobrałem sobie następujący skład % - 60% akcje, 40% obligacje.
weisse111 / 2008-03-28 09:44 / Bywalec forum
Co do składu portfela mogę wysłać Tobie adres strony z UnionKlubu. Masz tam podane składy na 5, 10, 15 lat inwestowania. http://www.unionklub.pl/index.html?action=sai&ida=370. Im więcej się rozejrzysz po różnych forach tym łatwiej będzie Tobie zbudować coś samodzielnie.
czestochowianin / 2008-03-28 10:08 / Bywalec forum
Inwestycja ta ma być na okolo 3 lata może 4 lata , interesuja mnie fundusze jedynie z pakietu TFI Arka , ponieważ to jest kowersja . Prosze o propozycje składu portfela.

Czy to dobry okres na konwersje ? Czy to już czas na wejście ? Jakie macie na to zdanie .
Malaga2008 / 212.106.191.* / 2008-03-28 11:56
Coś się tak uparł na tę Arkę? Konwertując tracisz na Belce.
czestochowianin / 2008-03-28 13:50 / Bywalec forum
Nie tracę , bo nie mam zysków .
II zmiana / 83.4.26.* / 2008-03-28 18:13
Brak zysków to też strata.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy