Sklep Avans

JARO75 / 94.254.221.* / 2008-12-15 00:08
MAM PODOBNY PROBLEM Z AWANSEM W SPRAWIE TELEWIZORA PHILIPS29" KOLORY BLEDNĄ JAK WCHODZA BIAŁE NAPISY NA EKRANIE.ZAREKLAMOWAŁEM NA TOWAR NIEZGODNY Z UMOWĄ.PRZYSŁALI OPINIE Z SERWISU PHILIPS cytuje:"NOWE TELEWIZORY SĄ BARDZIEJ WRAŻLIWE NA ŻYŁY WODNE...POLA MAGNETYCZNE...NIE OGLĄDAC OSTRYCH I DYNAMICZNYCH OBRAZÓW..." TO PO CO KUPUJE SIE NOWY TELEWIZOR???JESTEM OD ROKU BEZ TELEWIZORA I BEZ PIENIEDZY ZA TELEWIZOR.ODDAŁEM SPRAWE DO SĄDU,PIERWSZĄ SPRAWE WYGRAŁEM,ALE SIE ODWOŁALI.NASTEPNA SPRAWA BEDZIE 02-12-2008.(ciężko będzie wygrać)KIEPSKA OBSŁUGA,TOWARY TRZECIEJ JAKOSCI,!!! NIGDY NIE KUPIE NIC W TYM SKLEPIE!!! ODRADZAM!!! KOLEJNA SPRAWA(CHYBA OSTATNIA) 19 GRUDNIA 2008.TEN SKLEP JEST W PIOTRKOWIE TRYB.ul.SIKORSKIEGO 7. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY WIECEJ AVANSU I PHILIPSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyświetlaj:
ania55 / 164.126.201.* / 2013-05-07 17:14
eee, dajcie sobie spokój z avansem. najpierw coś sprzedają-wtedy są mili i czarujący- ale gdy przychodzi do reklamacji traktują cię jak powietrze. kupiłem u nich tablet, po miesącu oddałem na gwarancji a oni go trzymali 2 miesiące. na wszelkie moje prośby ich odpowiedź była jedna: oni nic nie mogą, to sprawa producenta. jeśli macie ochotę na podobne przeboje i stratę czasu, nerwów i pieniędzy - zapraszam do avansu
Margaret 1006 / 83.9.224.* / 2014-06-23 17:59
Mam podobny problem z tabletem kupionym w sklepie AVANS.Tablet"mam" niecały rok,trzy razy oddawałam do reklamacji.Za każdym razem rozpatrzenie sprawy trwało po dwa miesiące!Zażądałam wymiany na nowy lub zwrotu pieniędzy.Niestety w chwili obecnej nie mam tabletu ani pieniędzy bo pan sprzedawca twierdzi że to wina serwisu,a do serwisu nie można się dodzwonić.Nigdy nie miałam takich problemów reklamacyjnych ze sprzętem np. RTV kupionym w innym sklepie.
grom285 / 83.7.180.* / 2012-06-06 22:04
04.czerwca 2012 złożyłem zamówienie w sklepie internetowym Avans, zamówienie nr.174271645, SAMSUNG CY-STC1100.
Zamówienie zostało przyjęte i potwierdzone.
Otrzymałem również informację że zostało skierowane do realizacji a więc towar był dostępny.
Niestety po 2 godzinach sklep anulował zamówienie bez podania przyczyny.
W odpowiedzi na prośbę o wyjaśnienie skierowane do Działu Skarg i Uwag otrzymałem numer telefonu pod który mogę sobie zadzwonić.
Bardzo sprytna taktyka zniechęcania do złożenia skargi.
Jak się chcesz poskarżyć to sobie zadzwoń i zapłać, a z rozmowy telefonicznej (skargi) i tak nie będzie żadnego śladu. Zdecydowanie odradzam, Cwaniacka firma.
zibi60 / 83.8.52.* / 2009-10-02 11:14
to pawda kupiłem w AWANSIE w BOGAYNI aparat fotograficzny mimo przegranej sprawy w sądzie trwającej rok do tej pory nie oddali mi pieniędzy dodam ,że pod tą nazwą ukrywa się firma DOMATOR z KONINA
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy