Forum Forum prawneCywilne

Sklep internetowy BASS

Sklep internetowy BASS

5jaro / 82.139.13.* / 2008-10-01 06:12
Witam.Chciałbym ostrzec przed zakupwami w tym sklepie.Zakupiont towar okazał się wadliwy.Reklamacja trwa od marca ,nie pomagają monity Biura Ochrony Konsumenta.Sklep to-Bass Sękocin k/Raszyna
Wyświetlaj:
danio- / 78.146.183.* / 2013-01-31 11:01
ja zmowilem towar w bassie-z racji ze mieszkam niedaleko myslalem ze dostawa dojdzie do mnie w terminie(dalem sobie nawet kilka dni zapasu)miala byc najpozniej do wtorku.w zwiazku z tym wyjazd zaplanowalem na piatek,wierzac ze bede sie rozkoszowal..tymczasem po mojej interwencji dowiedzialem sie,ze towar MOZE dostane w nastepnym tygodniu....zrezygnowalem z zakupow w tym sklepie,zamowilem ten sam towar w innym sklepie oddalonym o okolo 400km i?????byl nastepnego dnia u mnie-ufff udalo sie.inna sytuacja.kupilem"czerwone" w bassie(moja winaze nie sprawdzilem).dojechalem na miejsce,wyplynelem lodzia i...okazalo sie ze w pudelku nawt pol robaka nie ma.GORACO ODRADZAM ZAKUPY W BASSIE
danio78 / 78.146.183.* / 2013-01-31 11:00
ja zmowilem towar w bassie-z racji ze mieszkam niedaleko myslalem ze dostawa dojdzie do mnie w terminie(dalem sobie nawet kilka dni zapasu)miala byc najpozniej do wtorku.w zwiazku z tym wyjazd zaplanowalem na piatek,wierzac ze bede sie rozkoszowal..tymczasem po mojej interwencji dowiedzialem sie,ze towar MOZE dostane w nastepnym tygodniu....zrezygnowalem z zakupow w tym sklepie,zamowilem ten sam towar w innym sklepie oddalonym o okolo 400km i?????byl nastepnego dnia u mnie-ufff udalo sie.inna sytuacja.kupilem"czerwone" w bassie(moja winaze nie sprawdzilem).dojechalem na miejsce,wyplynelem lodzia i...okazalo sie ze w pudelku nawt pol robaka nie ma.GORACO ODRADZAM ZAKUPY W BASSIE
5jaro / 93.105.86.* / 2008-10-19 21:07
Witam.Wczoraj otrzymałem SMS z firmy BAAS o zweocie kwoty za wadliwy towar .Deklaracja to nie jeszcze pieniądze.
5jaro / 93.105.86.* / 2008-11-02 19:23
Witam.Dobrze myślałem to tylko bajer dla Federacji Konsumentów do dzisiaj pieniędzy nie ma.Nie dosyć .że wprowadzają na rynek wadliwy towae to jeszcze kpią z ludzi .Unikajcie Sklepu internetowego BASS z Sękocina pod Warszawą.
5jaro / 93.105.86.* / 2009-01-26 16:07
Do dnia dzisiejszego cisza pieniądze wzieli towar wzieli i siedzą cicho.Ponawiam skargę do Federacji Konsumentów.Pozdrowienia.
5jaro / 93.105.86.* / 2009-04-10 19:48
Uwaga na sklep BASS .Do dnia dzisiejszego nie zwrócono pieniędzy ani naprawionego sprzętu.Psują opinę innym sklepom internetowym.

Najnowsze wpisy