Forum W wolnym czasieHobby

sklep internetowy inbook.pl oszukuje

sklep internetowy inbook.pl oszukuje

LM100 / 77.253.56.* / 2009-01-08 13:11
księgarnia internetowa www.inbook.pl, która zdobyła nagrody m.in. portalu Money, wyłudza pieniądze od klientów. W połowie grudnia złożylam zamówienie z myślą o prezencie, od razu otrzymaałam potwierdzenie zamówienia. Jednak po wpłaceniu pieniędzy kontakt się urwał. Oczywiście paczka nie dotarła. Dopiero po wyslaniu kilku maili z prośbą o zwrot pieniędzy otrzymałam przeprosiny za zaistniała sytuację, ale pieniędzy niestety nie otrzymałam. Nie polecam i nie mam pojęcia w jaki sposób utrzymują się tak długo na rynku. Dodam jescze, że na numer inforlinii, w oóle nie można się dodzwonić, mimo prób oo różnych porach dnia i tygodnia. prosze uważać na ten sklep.
Wyświetlaj:
krycha 1952 / 46.205.163.* / 2014-08-17 15:44
dlaczego piszecie takie bzbury. korzystalam kilka razy z tego i nie mialam zadnych problemow- szbko i sprawnie
Madzia10000 / 77.254.29.* / 2013-01-05 18:32
Też miałam podobną sytuację z nimi i o mały włos, a zgłosiłabym sprawę na policji. Wtedy dopiero się opamiętali i oddali kasę. Jednakże nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tego sklepu! Że też ich jeszcze nikt nie dopadł i nie zlikwidował tego sklepu....???!!!
Malook / 79.191.253.* / 2012-01-03 23:23
A ja jestem bardzo zadowolony z obsługi tego sklepu. Dostarczyli mi kilka książek których nigdzie indziej nie byłem w stanie znależć. Szybko i bezproblemu zrealizowali moje zamówienie. Jestem pewiem, że następne ksiązki kupię także w inbook.pl
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy