Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Sklep Internetowy jak się za to zabrać?

Sklep Internetowy jak się za to zabrać?

skomentuj
Hektor12 / 2012-04-24 14:10
Sprzedawanie moich obrazów zawsze było moim marzeniem. W przeciągu paru lat , trochę sie ich namalowało. Chciałem w raz z moim znajomym (również malarzem) otworzyć sklep internetowy na którym moglibyśmy wystawiać nasze dzieła. Rzecz jasna cena nie będzie wygórowana. Problem tylko w tym jak się za to zabrać ? I jak później wypromować taką stronkę internetową?
Wyświetlaj:
ZR / 87.105.190.* / 2012-06-08 13:46
Jeśli prowadzenie pełnej strony ze sklepem internetowym jest dla niektórych zbyt dużym wyzwaniem warto skorzystać z pomocy ekspertów, których znaleźć można na www.zaplanujreklame.pl, lub za pomocą samego serwisu prowadzić sprzedaż swoich produktów. Wejdź na www.zaplanujreklame.pl i sprawdź:) osobiście polecam!
Nenderen / 89.76.150.* / 2012-06-07 17:21
A nie taniej będzie normalnie DHL-em? Oni teraz mają ofertę premium dla firm i tam zeszli z kilku opłat, a i same ceny wysyłki również konkurencyjne, bo podawane brutto...
arkzawiercie / 2012-05-06 10:59 / Bywalec forum
My korzystamy z platformy iStore. Dużym plusem jest to, że klienci mogą logować się do nas danymi z Allegro.
http://ulinks.net/istoresklepyinternetowe
Sandra RC / 2012-04-24 15:22
W pierwszej kolejności należy zarejestrować firmę. Reszta niezbędnych działań nie powinna przysporzyć trudności. Są Panowie malarzami, a nie informatykami, zatem odpowiednim rozwiązaniem będzie skorzystać z gotowego i sprawdzonego oprogramowania sklepu internetowego. Jest ich na rynku wiele, w tym platforma RedCart.pl, która oferuje rozwojowe narzędzie do prowadzenia właśnie takiej działalności. Intuicyjny panel pozwoli szybko wprowadzić dzieła do sklepu, po czym pozostanie Wam czas na promocję. Ta z kolei wymaga działań wielotorowych - począwszy od odpowiedniego wyglądu strony, przez profesjonalną prezentację produktów, opisy, porady eksperckie, prowadzenie tematycznego bloga, skończywszy na obecności na portalach społecznościowych. Na początek można założyć bezpłatny sklep testowy na okres dwóch tygodni na np. stronie http://redcart.pl/
Wędlin / 89.76.150.* / 2012-05-03 16:24
Wypromować możesz sam w internecie. Znajdujesz serwer, szablon sklepu (istnieją darmowe), ogarniasz taniego brokera kurierskiego (apaczka czy coś) i do dzieła ;)
skomentuj

Najnowsze wpisy