skok stefczyka

slawekgdynia84 / 2008-03-02 17:28
Mam pytanie odnosnie Skoku.wystapilem u nich o pozyczke gdyz w normalnym banku nie chcieli mi jej udzielic.Bik-bo nigdy nie bralem kredytu i to ze mam odroczenie z woja jeszcze tylko na rok.W skoku zlozylem wniosek-zarabiam 3000netto i wzialem poreczyciela ktory po1)ma u nich pozyczke i splaca ja regularnie i po 2)zarobki tej osoby to 5400netto.W piatek juz dzwoniono do mojej firmy i szef wszystko potwierdzil.Myslicie ze jest szansa by uzyskac u nich pozyczke?Babka ktora tam pracuje byla prawie przekonana ze sie to uda gdyz ponoc Skok sprawdza Bik ale nie ma to wplywu na decyzje kredytowa lecz na oprocentowanie itp. czy to prawda?
Wyświetlaj:
DK / 87.207.121.* / 2013-10-02 13:48
TYDZIEN TEMU STARAŁEM SIE O KREDYT W KASIE STEFCZYKA POWIEDZIAŁEM NA WSTĘPIE ŻE MIAŁEM KIEDYS PROBLEM ZE SPŁATĄ KREDYTU WIAZAŁO SIE TO Z URTATA PRACY ZŁOŻYŁEM DOKUMENTY UMOWE O PRACE PASKI Z 3 OSTATNICH MIESIĘCY NAPISAŁEM OŚWIADCZENIE NASTEPNEGO DNIA PANI Z BANKU ZADZWONIŁA ŻE POTRZEBNE JJEST ZAŚWIADCZENIE OD KSIĘGOWEJ ZAWIOZŁEM DRUK DO KSIEGOWEJ KTÓRA MA BIURO W INNYM MIEŚCIE 15 KM DALEJ
PRZYJECHAŁEM Z DRUKIEM DO ZAKŁADU PRACY KTÓRY MIEŚCI SIĘ NA DRUGIM KOŃCU INNEGO MIASTA ŻEBY SZEF PODBIŁ MI PIECZĄTKĘ POJECHAŁEM Z TYM DOKUMENTEM DO SKOKU STEFCZYKA JUŻ BYŁO WSZYSTKO OK PANI PRÓBOWAŁA MNIE USPOKOIĆ PYTAJAC DO KIEDY CHCE SPŁACAC RATE KAŻDEGO MIESIĄCA PONOC KREDYT BĘDZIE PRZYZNANY PRZY OKAZJI JESZCZE COS PODPISAŁEM DOKUMENTÓW DO PODPISU BYŁO KILKANASCIE KREDYT W WYSOKOŚCI 4 TYS TO NIE ŻART CZEKAŁEM NERWOWO NA DECYZJE NASTEPNEGO DNIA OKAZAŁO SIĘ ŻE MUSZĘ SIĘ JESZCZE UZBROIĆ W CIERPLIWOŚĆ PO CZYM 7 DNI OD ZŁOZENIE PIERWSZEGO WNIOSKU ZOSTAŁ ODŻUCONY WYPALIŁEM PACZKĘ KARTON PAPIEROSÓW WIADRO KAWY KROPLKI USPAKAJAJĄCE 3 RAZY TAXI DO KSIĘGOWEJ I ZAKŁADU PRACY BO ZALEZAŁO MI NA CZASIE 2 ZWOLNIENIA Z PRACY ZEBY WSZYSTKO POZAŁATWIAĆ I NA KONCU WIELKIE GÓW....POWIEM SZCZERZE DZIEKUJE SKOKOWI STEFCZYKA NIE LUBIE SIĘ STRESOWAĆ A 7 DNI TO DOŚĆ DUŻA CENA ZA 4 TYS ZŁ BIORĄC POD UWAGE ZWOLNIENIA Z PRACY PROŚBY O SZYBKIEJ ZAŁATWIENIA SPRAWY JAZDY OD ZAKŁADU DO KSIĘGOWEJ POTEM SKOK I TAK W KÓŁKO ŻEBY ODDAC 52 % WIECEJ OD TEJ SUMY WIEM JEDNO NIGDY WIĘCEJ "SKOKU" NA MOJE NERWY SIEDZIBA TEJ FIRMY POWINNA ZAJĄĆ SIĘ SZYDEŁKOWANIEM A NIE FINANSAMI
domin33 / 87.207.121.* / 2013-10-01 12:31
CZEKAM NA DECYZJE KREDYTU GOTÓWKOWEGO 5 DZIEŃ 4 TYŚ ZŁ TO NIE ŻART ZANIOSŁEM MULTUM DOKUMENTÓW ZAROBKI 3 OSTATNIE MIESIĄCE UMOWA O PRACE ZAŚWIADCZENIE Z ZAKŁADU PRACY I ZAŚWIADCZENIE OD KSIĘGOWEJ 4 PIECZĄTKI 3 4 PODPISY PÓKI CO NIE CHCE MI SIĘ OPISYWAĆ CAŁEJ SYTUACJI ALE CHYBA NIKT BY NIE UWIERZY CZEKAM DALEJ NA DECYZJE JAK BYM WIEDZIAŁ ŻE TO TAK WYGLADA POZYCZYŁBYM PIENIADZE OD RODZICÓW
Ja i już / 83.25.157.* / 2014-01-03 19:47
To pożycz od rodziców, a nie takie głupoty wypisujesz
domin33 / 87.207.121.* / 2013-10-01 12:30
CZEKAM NA DECYZJE KREDYTU GOTÓWKOWEGO 5 DZIEŃ 4 TYŚ ZŁ TO NIE ŻART ZANIOSŁEM MULTUM DOKUMENTÓW ZAROBKI 3 OSTATNIE MIESIĄCE UMOWA O PRACE ZAŚWIADCZENIE Z ZAKŁADU PRACY I ZAŚWIADCZENIE OD KSIĘGOWEJ 4 PIECZĄTKI 3 4 PODPISY PÓKI CO NIE CHCE MI SIĘ OPISYWAĆ CAŁEJ SYTUACJI ALE CHYBA NIKT BY NIE UWIERZY CZEKAM DALEJ NA DECYZJE JAK BYM WIEDZIAŁ ŻE TO TAK WYGLADA POZYCZYŁBYM PIENIADZE OD RODZICÓW
Gonisz / 83.22.238.* / 2013-08-28 12:09
SKOK Ziem. Rybnickiej robi dokładnie tak samo, zadnej propozycji pomocy w rozwiązaniu problemu - za wyjątkiem płać - nie możesz ty to zapłaci żyrant
I tyle w temacie
Karolina200 / 87.207.192.* / 2013-08-15 00:48
NIE BIERZCIE POŻYCZEK W STEFCZYKU
,to są oszuści ,naciągacze i szantażyści!!!!
Doschak Genowefa / 79.184.29.* / 2014-04-05 11:42
To jest święta prawda. skok stewczyka to typowa złodziejska firma , żyrująca na ludzkiej niewiedzy. Omijajcie ich szerkim łukiem.
G30 / 171.25.197.* / 2013-12-10 19:35
A banki to może nie to dobiero są oszuści naciągacze teraz lepiej zostać w skoku mam u nich konto i tak pozostanie bo bankom to ja nie ufam padnie taki i szukaj swojej wypłaty.
Karolina200 / 87.207.192.* / 2013-08-15 00:47
NIE BIERZCIE POŻYCZEK W STEFCZYKU
,to są oszuści ,naciągacze i szantażyści!!!!
Jezry / 88.156.251.* / 2013-08-02 18:20
Potwierdzam -kto jest zdrowy na umyśle to nigdy tam nie pójdzie po pieniądze , sam miałem pieniądze tam pożyczone-wolałem spłacić kredyt o wiele szybciej .teraz mam spokój bo nawet sobie nie życzę od tych ludzi tel. Ale każdy ma rozum niech bierze nawet Parabanków tylko potem nie mówcie ze nie mówiłem....
ULA 324 / 109.231.55.* / 2013-07-22 12:26
Cytam te wpisy i niestety-to wszystko prawda! I ja sie dalam nabrac(emerytka,wyksztalcona) na konsolodacje,lekka,jak piorko.! Kiedy pojawily sie problemy z dochodami z malej dzialalnosci gospodarczej-sama zwrocilam sie do SKOKU z prosba o restrukturyzacje. No.i zaczelo sie! Ctery razy wysylalam wniosek!! Nic nie pomoglo-zadne prosby,opisywanie sytuacji,zaswiadczenia. Z 700zl zeszli na 600!! Na 9lat! Dlaczego? Zadnych wyliczen,konkretnych informacji,propozycji,uzasadnien.Bez zadnego powiadomienia sprawa trafila do kancelarii prawniczej,do komornika-mimo,ze caly czas z pracownikami SKOKU bylam w osobistym kontakcie i telef.rowniez. Czekam na ugode (5 raz wyslalam wniosek),a teraz otrzymalam pismo,ze za restrukturyzacje tez trzeba zaplacic-od 150 zl do 5000tys.! Nie spie po nocach,caly czas mysle,jak z tego bagna wyjsc!Tylko w gazecie CZAS STEFCZYKA panowie pisza,jacy sa wspaniali,jak wyciagaja reke do drugiego czlowieka,zeby mu pomoc. Jak odnawiaja swiete obrazy itd.itp. Falsz,falsz i obluda! Czekam na nastepne pomniki.Bedzie sie do kogo modlic o jeszcze lepsze polskie banki i tylko z polskim kapitalem! Szczesc Boze!! Polak potafi!
czytelnik747 / 95.49.62.* / 2013-11-20 00:18
1) Proszę napisać skargę do Komisji Nadzoru Finansowego (Departament Ochrony Klientów), jeżeli Pani zdaniem działania tego SKOK-u wymagają skontrolowania.
2) Proszę też zwrócić się do miejskiego/powiatowego rzecznika konsumentów.
3) Po kontakcie z biurem rzecznika konsumentów proszę skorzystać z pomocy prawnika w punkcie nieodpłatnych porad prawnych (np. w ośrodku pomocy społecznej). Proszę także nie zrażać się, jeżeli opinia prawnika Pani nie usatysfakcjonuje. Prawnicy też mogą się mylić. Radziłbym unikać porad Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej - to element sektora SKOK.
4)Dobrze, że jest Pani świadoma wykorzystywania - jak się zdaje - religii i uczuć patriotycznych do celów marketingowych. Co do polskiego kapitału, to podobno SKOK-i miały dostać jakieś wsparcie z USA, więc nie byłby to już "wyłącznie polski kapitał".
mark 476 / 79.188.226.* / 2014-01-16 17:50
Komisja Nadzoru Finansowego nie ma nadzoru nad Skokami.
Monka / 178.36.93.* / 2014-03-10 22:47
Obecnie Skoki im. F. Stefczyka są pod KNF'em jak i pod BFG.
kapitan_marchewa / 83.4.93.* / 2013-07-23 14:57
To jest mafia pt SKOK Stefczyka. Wszystkim serdecznie odradzam. Pożyczyłem 12 tys zł w 2010 roku na 3 lata. Spłacić miałem 18 tys zł. Spłaciłem. Pozostały "drobnostki", np nie mam pojęcia do dziś za co wzięto setki złotych na początku. Taka tzw linia kredytowa, czy też pożyczkowa... Normalny człowiek wie, że pożycza 12 tys, ma oddać w 3 lata 18 tys (czyli 50% więcej, zgadza się z pełną świadomością na taką lichwę, i wszyscy rozchodzą się zadowoleni). Ale mnie kazano wnieść dodatkowe opłaty, mniejsze i większe, od 20 zł, poprzez 200 zł, aż do 500 zł. To 500 zł miało być za "linię kredytową" i ichnią kartę kredytową. Mówiłem, ze jest mi to niepotrzebne. Powiedzieli, że dostanę ich kartę i będę mógł mieć ekstra kasę, a te 500 zł oddadzą mi kiedy skończę spłacać kredyt. No to OK. Kartę przysłali i PIN tajny, czyli wszystko OK. Nie potrzebowałem żadnej ekstra kasy, nigdy z tej karty nie korzystałem, aż raz się zdarzyło, że chciałem wypłacić ze 100-200 zł.. Karta nie działała. W SKOK-u miła pani mi powiedziała, że jeśli coś WPŁACĘ no to konto, to będę sobie mógł wypłacić ile wpłaciłem. Poczułem się jakbym był przedszkolakiem, przecież skoro mam konto w banku i tam są jakieś wpływy, to mogę stamtąd wypłacać, a nie wpłacać coś tam do SKOK-a, żeby akurat ze SKOK-a wypłacać.. no ale co tam. Upewniłem
się tylko co do tych 500 zł za otwarcie "wonder" skokowej linii kredytowej pt. sam se wpłać i sam se wypłać = jaki tu kredyt.
Miła pani potwierdziła, ze 500 zł do mnie wróci kiedy tylko kredyt w całości spłacę.
I CO? Spłaciłem i nie oddali.
Co powiedzieli? Że się musiałem pomylić i źle zrozumieć. I nie ma na nich żadnej ludzkiej siły. Śmieją się w twarz..
Ala182 / 194.152.50.* / 2014-05-28 09:44
Masakra. A ja chciałam iść do nich po kredyt na auto. Teraz nie pójdę. Nie chcę mieć problemów.
Ono / 83.25.157.* / 2014-01-03 19:50
SkoK Stefczyka nie ma kart kredytowych, po co takie bzdury opowiadać!!!
emilia350 / 89.76.57.* / 2013-10-20 11:52
Normalny czlowieku ktory wie ze jezeli pozycza 12 tys. A oddaje 18 po trzech latach to nie 50% tylko 16 % na rok ... 50 wychodzi przez okres 3 lat... a wiadomym jest fakt ze czym dluzszy omres tym wieksze odsetki! Wiec jak juz pisac to prawde a nie klamstwa.... ja mam kredyt w nordea hipoteczny 105 tys. Oddaje 150 tys? I co tez mam oproce.towanie 50% gamonie? Zastanowcie sie ...a tak na marginesie jest zawsze jest zle tam gdzie nam nie dadza kredytu lub tam gdzie przestaniemy placic ... a nie o skok tu chodzi tylko o ludzi jakcy pracuja...
M26 / 46.77.31.* / 2013-07-12 09:46
popieram poniższe informacje!
STRZEŻCIE SIĘ SKOKÓW jak ognia.
leciwa naiwna / 213.158.217.* / 2013-07-27 10:34
oczywiście,że to mafia, w której obowiązują dziwne zasady księgowania i tak od kwoty pożyczki 40 000zl, to według ich księgowości wplacone w ciągu roku 14 000zl stanowią odsetki? od tej kwoty i przy umowie ugody nie istnieją.Innymi słowy; aby uzyskać umowę ugody, to SKOK pobiera sobie haracz w kwocie częściowo spłaconej pożyczki, a nowa umowa ugody jest znowu na pierwotną kwotę, tak jakby nic nie zostalo wpłacone. UWAGA STRZEŻCIE SIĘ LUDZIE TEJ ZŁODZIEJSKIEJ INSTYTUCJI.SZCZERZE ODRADZAM
ilo / 141.6.11.* / 2013-07-02 15:39
Witam,
ostrzegam kogokolwiek przed SKOKiem w ogole, to złodzieje oszuści i wyłudzacze, czekaja jak najdluzej zeby czlowieka odsetkami dobic, mam sprawe spadkowa w ktorej musze oddawac dlugi po zmarlym ktory dostal kredyt na dowod mimo ze byl scigany przez komornika, a oni z pozyczka ujawnili sie 3 lata po smierci i naliczyli sobie lichwe 40% odestek!!!!!!!! ludzie zastanowice sie 10 razy zanim cos wezmiecie od nich albo tym podobnych, lepiej miec debet na koncie za ktory splacasz 20% niz u tego zlodziejstwa oddawac po 300%
uczciwy / 89.229.43.* / 2013-07-04 19:52
ciesz sie czlowieku ja za wejscie do nich zarobilem wyrok w zawiasach i grezywne tam kierowniczka wspolpraca z policja zaraz masz nieprzyjemnosci trzeba omijac ten bank szerokim lukiem w toruniu rozpocznie sie informacje nie tylko w internecie o tym banku
ale na uklicach torunia wszedzie gdzie to mozliwe
lukas620 / 37.109.78.* / 2013-07-31 23:37
jestem z Torunia.Powiedz ktory oddzial na Micka?.Ostrzez innych.
www510 / 94.191.170.* / 2013-04-27 15:02
ratuj się przed złdziejami
norbert221 / 94.191.170.* / 2013-04-27 14:59
Strzeżcie się SKOK-U. Pożyczyłem w skoku 40000 tyś zł.Te pieniądze potrzebowała moja mama ,podałem skokowi jej adres korespondencyjny, mój adres zameldowania i mój tel. Mama spłacała raty zgodnie z umową po pewnym czasie okazało się, że ma moja mama ma raka, leczyła się w szpitalach a po trzech miesiącach zmarła i nie zapłaciła trzech rat. Zgodnie z polskim prawem i bankowym oraz umową, skok wysyłał wszystkie wiadomości na adres korespondencyjny do mamy ja nic nie wiedziałem bo w tej trudnej sytuacji nikt z nas nie myślał o banku. Po śmierci mamy przeglądałem pocztę i dokumenty matki i zobaczyłem brak wpłaty trzech rat. Wiedziałem, że teraz muszę ja spłacać pożyczkę więc przy kolejnej racie wpłaciłem dwie, potem półtora itd. Nie miałem żadnej informacji o jakim kolwiek problemie więc myślałem, że jest wszystko ok spłacając dalej raty. Po pół roku okazało się, że komornik zablokował moje konto z powodu długu wobec skok-u. Ze skoku nie otrzymałem żadnego telefonu o problemie, żadnej poczty na adres zameldowania (na adresie korespondencyjnym do mamy po jej śmierci nikt nie mieszkał)żadnego sms-a, z sądu e-lublin gdzie skok skierował sprawę,że nie spłacam pożyczki od lipca poprzedniego roku, od komornika o podjętym postępowaniu komorniczym żadnej wiadomości o problemie przez pół roku. Mimo wpłacania normalnych rat i nadpłacenia zaległych skok skierował sprawę do sądu, twierdząc, że uchylam się od płacenia pożyczki, e-sąd w lublinie nie zweryfikował tych informacji i wydał postanowienie polecenia zapłaty z którym skok udał się do komornika, który nie informując mnie o wszczętym postępowaniu komorniczym wobec mojej osoby po około pół roku zablokował moje konto wspólne z żoną zostawiając czteroosobową rodzinę bez środków do życi, komornik zarządał też oddania samochodu oraz motocykla. O całej sytuacji mimo, że posiadam dowody wpłat rat i nadpłacenia zaległych rat dowiedziałem się gdy zostało zablokowane konto przez komornika w tedy też zadzwoniłem do niego w celu wyjaśnienia sprawy i uzyskałem informacje, stwierdził, że działa on na podstawie tzw. wyroku sądu najjaśniejszej rp z polecenia skoku. Dzwoniłem do e-sądu w lublinie prosząc o wyjaśnienie sprawy i otrzymałem odpowiedz, że skok twierdzi, iż uchylam się od spłacania pożyczki więc wydano taki wyrok od którego mogę się odwołać w ciągu 14 dni lecz gdy dowiedziałem się o problemia mineło 46dni termi odwołania przepadł, mimo to opisałem całą sytuację dołączyłem dokumenty potwierdzające spłatę rat i zaległości i wysłałem do sądu i skoku (z informacji odnośnie daty złożenia pozwu do sądu wynika, że byłem winny pół raty przed złożeniem przez skok pozwu, a mimo to skok nie udzielił takiej informacji najjaśniejszemu wymiarowi sprawiedliwości rp, a ten nie poczuł się do odpowiedzialności weryfikacji tego wniosku). Do skoku wysłałem taką samą dokumętację, wykonałem mnóstwo telefonów i nie otrzymałem pisemnej odpowiedzi, przez tel powiedziano mi, że skok ma 30 dni na odpowiedż gdy minęło 35 dni wykonałem kolejny tel. do banku i powiedziano mi, że 30 dni roboczych i nie interesuje ich za co mam żyć z dwójką dzieci skoro jestem oszustem. Uważam, że jeżeli pożyczyłeś pieniądze to musisz je oddać nie unikam tego, spłacam raty oddałem zaległości, a mimo to mam wypowiedziany kredyt, wyrok sądu i komornika zgodnie z polskim prawem nabiłem kasę sądowi i złodziejowi komornikowi (po spłatach rat z 40 tyś zł. powinienem mieć około 34tyś zł. a komornik znalazł mój adres i żąda spłaty po machlojkach skoku z zadłużenim sądu i komornika 48 tyś plus odsedki)W dalszym ciągu nie mam wyroku sądu, zadłużenia na piśmie od skoku, odpowiedzi na pismo od skoku ani potwierdzenia od komornika o tym, że skok przekazał mu moje spłaty mimo, że bank ma obowiązek informować komornika o wszystkich wpłatach zadłużenia ja takie potwierdzenia wysłałem do skoku, sądu i komornika. Tak działa tzw. wymiar sprawiedliwości najjaśniejszej rp, sądy i banki itp. instytucje, które zgodnie z polskim prawem okradają, nabijają kasę nierobom itp złodziejom. Jednocześnie informuję, że jest w tym wszystkim też moja wina ale odrobina chęci ze stony pracowników skoku mogla zapobiec temu, że normalnemu obywatelowi można było nie niszczyć życia. Nie można każdego uważać za wyłudzacza i złodzieja mimo,że ci u góry okradają nas zgodnie z prawem, sądy miały chronić obywateli, a nie nabijać kasę komornikom i podnosić swoje statystyki i budżety. Chcę ostrzec wszystkich przed skokiem i nie ważne jakim. Weżcie kredyt w banku skok nie ma honoru i liczy się dla niego tylko zysk tak jak dla ludzi reklamujących jego usługi, dla nich ważne są cyfry po przecinku. W tym kraju sąd pijakowi nie zabierze prawka bo rodziny nie wyżywi, politykowi daruje karę bo on ma kasę i prestiż, a obywatelowi, który jest prawie ok odbierze wszystko, nabije kasę instytucji praworządnej i pozwoli byś zdechł z głodu. Jeszcze raz twierdzę, że jest też moja wina lecz gdy nie ma chęci wyjaśnienia sprawy ze strony banku ale uznanie nas wszystkich za złodziei to
czytelnik747 / 95.49.62.* / 2013-11-20 00:29
1) Gdy minie termin wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty wydanego przez tzw. sąd elektroniczny w Lublinie, proszę pisać do tego sądu WNIOSEK O PRZYWRÓCENIE TERMINU SPRZECIWU, przedstawiając wszystkie okoliczności faktyczne (jeśli zaistniały np. choroba, niemożność odebrania korespondencji itp.).
2) Proszę pisać SKARGI do KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO !!!, jeżeli są Państwo przekonani, że dany SKOK w sposób nienależyty z Państwem postępuje.
3) Proszę zgłosić się do MIEJSKIEGO/POWIATOWEGO RZECZNIKA KONSUMENTÓW z Państwa sprawą i nie dać się zbyć.
Karolina200 / 87.207.192.* / 2013-08-15 01:07
Ja jestem w podobnej sytuacji,też mnie podali do Sądu w Lublinie ale poszłam do prawnika i mi napisał odwołanie co sprawiło,że sprawę będe miała w miejscu zamieszkania. Zastraszają mnie,szantażują mnie pismami ,aż znowu skorzystałam z usług prawnika i czekam co dalej.Aż się boje tych kosztów sądowych .Tyle ludzi jest pokrzywdzonych przez ten Bank nie to nie jest bank ,ponieważ nie podlegają Komisji Nadzoru Finansowego.Uważam ,że powinniśmy się zjednoczyć i nagłośnić nasze sprawy ,tak nie może być dalej...
monna615 / 95.50.224.* / 2013-09-05 17:13
Chętnie dołączę się do zjednoczenia przeciwko Skokowi, w ciągu 2 lat tak zaszczuli moją mamę, że w końcu przy kolejnym piśmie od tych cholernych złodziei i naciągaczy dostała wylewu, Zrobię wszystko żeby te szuje zniszczyć. Zaczynam nie mieć żadnych skrupułów.
czytelnik747 / 79.191.178.* / 2013-11-23 13:14
Pani Monno, tu nie chodzi o skrupuły, tylko o wykorzystanie wszystkich możliwych instrumentów prawnych, tak aby wykazać nieprawidłowości - jeżeli takie są - w działaniach SKOK-u i bronić się przed tą firmą. Nie dajmy się ponosić negatywnym emocjom, tylko działajmy w sposób przemyślany i skuteczny.
Zachęcam napisanie skargi do KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO. Nawet jeżeli Komisja odmówiłaby wszczęcia postępowania wyjaśniającego w tej sprawie, to i tak dla urzędników będzie znak, że wokół SKOK-u są jakieś zastrzeżenia wysuwane przez klientów i że trzeba się tej firmie baczniej przyglądać.
nie odpuszcze im tego oszustwa / 5.173.247.* / 2013-09-11 23:35
Bardzo chętnie dołączę. Moją zmarłą ciocię wpędzili w spiralę - pożyczając w ciągu 1,5 roku - pierwsza pożyczka 1850 złotych a 29000!!! ostatnia!!! Po 5tys opłat za ubezpieczenia!!! Pomijając wszystkie boje z nimi - uznałam ze święty spokój tez ma cenę i dobrowolnie spłacę kapitał pożyczki czyli 29 tys, jeśli umorzą kary, dziwne dodatkowe opłaty, koszty komornicze itp. Po wielu przejściach dostałam pismo od windykacji, że się zgadzają, ale muszę w ciągu dwóch tygodni wpłacić całość. To było nierealne - zwłaszcza, że nie sprawa spadkowa jeszcze się nie zakończyła. Napisałam pismo, że do dwoch tygodni wpłacę 10 000, a reszte do końca roku w równych 7 ratach. Nie zgodzili się na raty (ja 10 tys wpłaciłam), ale przesunęli mi termin wymagalny wpłaty całości kapitału o trzy miesiące + odsetki za te trzy miesiące. Wpłaciłam trzy dni wcześniej niż upływał termin cala żądaną ode mnie kwotę i poprosiłam o pismo, że jesteśmy rozliczeni i nie mają już żadnych roszczeń. Dostałam pismo z windykacji od Andrzeja Sucharzewskiego, że nie może przesłać takiego pisma, chyba że zapłacę to co mi umorzyli wraz z odsetkami!!!! ZŁODZIEJE, OSZUŚCI i NACIĄGACZE - cala ta banda ze Stefczyków!!!!! Ale nei zostawię tej sprawy tak i spróbuje z nimi zawalczyć przez adwokata. Dołączę się do każdej sprawy przeciwko Stefczykowi!!! Mam kilka argumentów przeciwko Stefczykowi np. oświadczenie podpisane i opieczętowane przez jedna z pracownic, że wg niej inna pracownica (która wcześniej udzielała mi informacji) wprowadziła mnie w błąd.
lis895 / 89.167.88.* / 2013-07-11 07:47
To prawda !!!SKOK TO KRETACZE I NACIAGACZE !!!
leciwa naiwna / 178.180.205.* / 2013-06-27 06:50
To co jest opisywane to szczera prawda, ja niestety też dołączam do tej grupy ludzi oszukanych przez SKOK, ale jaki SKOK to teraz Towarzystwo Zarządzające- rzeczywiście dobre towarzystwo, które w ordynarny sposób żeruje na pożyczkobiorcachWzięłam pożyczkę 40 000zł, mąż gwarantem, w ciągu roku spłaciłam kwotę 14 000zl, ponieważ wystąpiły opóżnienia w ratach ( 1 miesiąc) szybciutko wypowiedziano mi umowę - tu szczególne gratulackie dla pań z win dykacji potem sprawa sądowa w parodii sądu e- sądu w Lublinie, komornik i teraz zaczyna sie dopiero najważniejsze jak się łupi ostatnią koszulę z naiwnego klienta który zaufał tej parabankowej instytucji i wziął od nich pożyczkę. a więc - komornik czyni swoją powinność i ściąga z konta kwotę wartości pożyczki tj 4000zl, w międzyczasie Towarzystwo proponuje umowę ugody na lichwiarskich warunkach, a wpłacone poprzednio pieniądze w kwocie 14 000zł na poczet pobranej pożyczki z realnych stałysię urojonymi.Były i nie ma.Zostaje tylko sprawa sądowa, bo nawet Komisja Nadzoru Finansowego umywa ręce, ten przypadek nie jest w jej gestii, Towarzystwo może robić co tylko mu się podoba.Więc przestrzegam ludzie daleko od SKOKU A RACZEJ TOWARZYSTWA
leciwa naiwna / 37.31.51.* / 2013-06-23 07:26
rzeczywiście to złodzieje, swoje pieniądze potrafią odzyskać nawet po trupie, ale czemu się dziwić, jeśli prawo zezwala na dzialalność takiego sądu jak e-sąd w Lublinie, jak sądy zasądzają wyroki na korzyść tak zwanych pożyczkodawców jak np Kryspin Czuryłowicz jeżeli Komisja Naszoru Finansowego nie zajmuje stanowiska w obronie pożyczkobiorcy, to co można na to powiedzieć.
Jeżeli daleś się zlapać w sidła tego parabanku to płacz i płać i płać bez końca, bo w tej instytucji finansowej' wpłacone kwoty stają się liczbami urojonymi, nie yuch wplaconych pieniędzy, rozmyły się jak mgła.Korzystajcie jeśli chcecie z usług tej przyjaznej instytucji'mówię o SKOKU STEFCZYKA,tylko pożniej będzie płacz, zgrzytanie zębów oraz przecieranie oczu ze zdziwienia jak można dostosować królową polskich nauk - matematykę do księgowania wplat z pożyczki w sposób nie budzący zastrzeżen nawet dla KNF,przywlaszczyć sobie wplacone pieniądze, a dłużnikowi w drodze łaski zaproponować nową umowę ugody ha drakońskich warunkach
leciwa naiwna / 37.31.51.* / 2013-06-23 07:23
rzeczywiście to złodzieje, swoje pieniądze potrafią odzyskać nawet po trupie, ale czemu się dziwić, jeśli prawo zezwala na dzialalność takiego sądu jak e-sąd w Lublinie, jak sądy zasądzają wyroki na korzyść tak zwanych pożyczkodawców jak np Kryspin Czuryłowicz jeżeli Komisja Naszoru Finansowego nie zajmuje stanowiska w obronie pożyczkobiorcy, to co można na to powiedzieć.
Jeżeli daleś się zlapać w sidła tego parabanku to płacz i płać i płać bez końca, bo w tej instytucji finansowej' wpłacone kwoty stają się liczbami urojonymi, nie yuch wplaconych pieniędzy, rozmyły się jak mgła.Korzystajcie jeśli chcecie z usług tej przyjaznej instytucji'mówię o SKOKU STEFCZYKA,tylko pożniej będzie płacz, zgrzytanie zębów oraz przecieranie oczu ze zdziwienia jak można dostosować królową polskich nauk - matematykę do księgowania wplat z pożyczki w sposób nie budzący zastrzeżen nawet dla KNF,przywlaszczyć sobie wplacone pieniądze, a dłużnikowi w drodze łaski zaproponować nową umowę ugody ha drakońskich warunkach
dfsdaf / 89.68.22.* / 2013-05-18 10:40
Chory na drobnoziarnistego raka płuc ojciec (jeden z najgorszych) na dowód osobisty, z emeryturą 1200 zł w ciągu 1,5 roku dostał 45 tys pożyczki!!!! Ja mający umowę na stałe i pensję 2400 zł nie mogłem w sklepie kupić tv na raty bo banki odmawiały kredytu. Pieniądze ojciec dał kuzynowi swemu, który mu ich nie oddał. Ojciec zmarł i teraz ja będę musiał spłacać zadłużenie ponieważ pożyczki były ubezpieczone na zawał serca np czy udar mózgu ale nie na wypadek śmierci. Polska to cudowny kraj gdzie normalny człowiek żyjący uczciwie płaci za grzechy innych. Ojciec w ostatnich miesiącach wymagał opieki 24 h na dobę i pieniędzy na leki. Oczywiście owy kuzyn w niczym nie pomógł,nie oddał ani zł i nawet nie odwiedził ojca. Jedynym rozwiązaniem jest radca prawny ponoć, notariusz i założenie sprawy w sądzie o zrzeczeniu się spadku itd. Tylko czy zanim to wszystko uda mi się zrobić nie uruchomi się machina naszego kochanego polskiego prawa. Słyszałem bowiem o jakimś elektronicznym banku(???) w Lublinie odnośnie zadłużenia,który działa bardzo szybko i jeśli stefczyk zgłosi tam sprawę to jest już "po mnie". Czy ktoś coś może poradzić?
magda153 / 83.6.33.* / 2013-06-07 19:01
strzezcie sie Stefczyka , pozyczylam dwa miesiace temu 3000 pln , splacilam dwie raty po ponad 200 pln , dzisiaj chcialam splacic calosc i okazlao sie ,ze mimo splacnych rat mam do oddania ponad 3000 pln , zlodzieje !!!!
balety / 109.243.196.* / 2013-04-04 23:28
z tego co widać to nowy proejkty ustawy o skokach ma mocno zwiększyć uprawnienia KNF wobec skoków. Poza tym zadłożone skoki będą mogłby być przejmowane przez banki...to co najmniej dziwne. Bo jest kilka skoków o bardzo dobrej kondycji finansowej jak skok wołomin a tu się je naraża na przejęcie..
pawelinkhhhh / 91.231.116.* / 2013-03-29 16:21
Uwaga na kasę stefczyka, skok stefczyka na przelew można czekać nawet tydzień czasu jakieś wewnętrzne machlojki dające im zarobić na setkach tysięcy zł klientów które przetrzymują jak najdłużej się da . masakra nie polecam
oooola / 193.107.11.* / 2013-10-15 16:39
Zgadzam się to badna oszustów!! Sama miałam z nimi przyjemnośc się spotkać a właściwie moja babcia, za którą ja chodzę spłacać raty. Jakieś 2 lata temu wzięła u nich kredyt na jakieś 11 tyś, dostała do ręki około 2 tyś( kwota była tak duża ponieważ spłacone zostały przez nich inne kredty w innych bankach).Po jakimś roku babcia dobra kolejne 2 tyś złotych rata za to wyniosła 370zł, do dziś dnia nie było z nimi żadnych problemów chodzilam płaciłam i nie narzekałam, aż w tamtym miesiący poszłam zapłacić (jak co miesiac) ratę tam babka w kasie powiedziała mi,że babcia musi w tym miesiącu zapłacić jeszcze 300zł za co nie wiem, babcia oczywiście się zdenerwowała, ale mało tego, kilka dni temu babcia zrobiła w innym banku konsolidacje, w której znalazł się rownież krety ze Skoka, niby wszystko ładnie i pieknie, po 3 dniach od konsolidacji poszłam zapytać sie jak sprawa wygląda czy kredyt się zamknął i o to co usłyszłam od pani w kasie,ze do zapłaty zeby zamknąć krety trzeba dopłacić jeszcze 180zł, mało tego wyskoczyła jakaś linia kredtyowa w wywskości 3000 zł która nie wiem skąd się wziela i którą trzeba spłacać co miesiąc. Myslałam,ze spadne z krzesła kiedy mi to powiedziała.Najlepsze jest to,że od poczatku nic nie wiedziałysmy o tej lini kredytowej nikt w Skoku nas o tym nie poinformował ze coś takiego istnieje, teraz tylko zastanawiam się jak to załatwić, jakby ktoś wiedział to byłabym wdzięczna za odpowiedź, może ktoś miał podobną sytuacje.
klient 20 / 46.151.223.* / 2013-03-25 19:34
nie wiem w ogóle skąd się biorą takie komentarze, Skok sprawdza w Biku i zdolność kredytową i nie chce mi się wierzyć że dają dla bezrobotnych chyba że byliście w para skoku

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: