skok stefczyka

slawekgdynia84 / 2008-03-02 17:28
Mam pytanie odnosnie Skoku.wystapilem u nich o pozyczke gdyz w normalnym banku nie chcieli mi jej udzielic.Bik-bo nigdy nie bralem kredytu i to ze mam odroczenie z woja jeszcze tylko na rok.W skoku zlozylem wniosek-zarabiam 3000netto i wzialem poreczyciela ktory po1)ma u nich pozyczke i splaca ja regularnie i po 2)zarobki tej osoby to 5400netto.W piatek juz dzwoniono do mojej firmy i szef wszystko potwierdzil.Myslicie ze jest szansa by uzyskac u nich pozyczke?Babka ktora tam pracuje byla prawie przekonana ze sie to uda gdyz ponoc Skok sprawdza Bik ale nie ma to wplywu na decyzje kredytowa lecz na oprocentowanie itp. czy to prawda?
Wyświetlaj:
dsdfasfdsafsda / 83.4.43.* / 2009-01-25 21:55
Lepiej omijać z daleka SKOK Stefczyk - dlaczego - wystarczy w google wpisać opinie na temat SKOK Stefczyk, to włos się wam na głowie zajerzy,
małyk / 78.30.90.* / 2010-02-04 20:45
omijaj jak najdalej skok stefczyka, oni są gorsi 100% od providenta, będziesz u nich przez całe życie spłacał,twoje dzieci i wnuki też. Jeżeli ci się podwinie noga, mają ,chyba fajną umowę z firmą asekuracja we wroclawiu, firma asekuracja kontaktuje sie z komornikami, z długu 1.250 nagle robi się 10.000,bo każdy musi się pożywić, spłacasz grzecznie te 10.000, po 5 latach okazuje się,że dalej masz do spłacenie ok.6000 pln, bo firma ,która pracuje razem ze skokiem żąda od ciebie 5 pln dziennie,wiadomo, muszą się dzielić-skok, firma windykacyjna i k.
inna / 83.17.157.* / 2009-10-30 14:46
internet bardzo wiarygodne zrodlo informacji- wypowiada sie tylko jedna strona niezadowoleni kliencii maja pretensje o to ze nikt nie zatroszczy sie o to o co sami powinni!!jak bierzecie kredyt to zainteresujcie sie czy nie ma opoznien, czy nie ma jakichs drobnych odsetek ktore po latach nie urosna do kolosalnych sum. nikt was nie bedzie informowal o niedoplaconym groszu to w waszym interesie, bo maja wielu zeby nie powiedziec tysiace takich osob. pisze to jako pracownik innego banku. ludzie zatroszczcie sie wreszcie o swoje sprawy bo zginiecie jak pokazuja przypadki na tym forum
YNES / 77.114.156.* / 2010-02-02 10:22
OMIJAJ SKOK DALEKIM LUKIEM.......................................
Janka MIkus / 83.5.79.* / 2008-12-10 21:35
Regulamin forum
członek skok / 212.2.115.* / 2009-01-26 10:55
Dlaczego takie głupoty wypisujesz.Należę do Skoku 15 lat.Nigdy nie miałam problemu a wręcz odwrotnie Przymierzam się właśnie do kredytu hipotecznego.Jedyna rzecz niezbyt dobra to trochę duża prowizja Ale to ty decydujesz nikt na siłe ci niczego nie wciska..
Adam M / 212.191.172.* / 2009-03-12 07:52
Przepraszam, ale ktoś tu jest nie do końca poinformowany. Moja teściowa, która umarła dwa lata temu pozostawiła po sobie niespłacony kredyt w SKOK. SKOK chciał wyciągnąć pieniądze od mojej żony i prawie mu się udało, ale znaleźliśmy polisę ubezpieczeniową na życie dla tego kredytu (PROMESA). W polisie zaznaczone jest, że do odciągania składek upoważniony jest SKOK, który otrzymał pisemną zgodę na obciążanie konta teściowej kwotą kredytu. Gdy wspomnieliśmy o tym w SKOK (nadmieniam, że w SKOK nikt o tym nas nie poinformował - zmowa milczenia?), dali nam spokój. Jednak teraz po około dwóch latach żądają natychmiastowej spłaty kredytu wraz z odsetkami. Pytam: "Kto to, co to, bądź czym jest SKOK Stefczyka? Skomentujcie proszę.
abababa / 77.255.135.* / 2009-12-08 23:47
mam pytanko--czy ta polisa ubezpieczeniowa była czescia umowy o kredyt---mój ojciec wzioł kredyt w 2004 roku na 3lata. Gdy zmarł to zostało 11 rat do spłacenia. Rodzice byli po rozwodzie i ja nic nie wiedziałam o tym kredycie. Teraz dostałam z kancelarii prawnej pismo że musze spłacic ten dług z odsetkami-moze jest jakis sposób zeby tego nie płacic--nikt mnie przez te 3 lata nie informował ze taki dług istnieje---tak własnie postepuje skok stefczyka- ---"tylko im pogratulowac sposobu zarabiania pieniedzy."
a fe / 89.76.112.* / 2009-11-21 18:53
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Józef Siwiński Klub "GP" / 87.96.57.* / 2009-11-17 18:43
W dniu dzisiejszym zjawił się u nas w domu około 18 pan który nie przedstawiając się zapytał o moją żonę. Pomyślałem że to zapewne ktoś ze szkoły w której uczy moja żona, wiec zaprosiłem go do domu (a wydaje mi się ze kultura waszego pracownika powinna zobowiązywać do po pierwsze przedstawienia się a następnie do wylegitymowania, pan który rozsiadł sie odpowiedział mi na moje żądanie okazania dokumentów stwierdził że on mi ich nie pokaże, miałem ochotę najnormalniej chwycenia go za kark i wyrzucenie z domu, wreszcie po interwencji żony raczył okazać jakiś dokument, na co ponownie poprosiłem go by swoją tożsamość potwierdził jakimś dokumentem tożsamości ów pan Aleksander Jakubowski raczył łaskawie dokument okazać. W końcu okazało się że członkini Waszego Skoku jest wam winna 60 (sześćdziesiąt złotych) i to tak więc ma wyglądać Wasz stosunek do potencjalnego klienta? I pomyśleć że ja stary już facet wraz z koleżanką z Gliwic zakładaliśmy Kluby Waszych przyjaciół!!! No cóż jestem małym dziennikarzynom i z takiego zachowania się Waszego przedstawiciela jestem zmuszony do wyciągnięcia wniosków.
ollo / 82.177.148.* / 2008-12-03 18:34
Złe zdanie o skoku mają tylko ci, którzy wzięli pożyczkę z myślą, że ich wyrolują, a, że to się im nie udało, to psioczą !!!
małyk / 78.30.90.* / 2010-02-04 21:03
podejrzewam,że jesteś pracownikiem skoku w wieku ok.60 lat.Przypominam_psioczyć!- to nie jest słowo zrozumiałe .dla większej części naszego społeczeństwa.Proponuję-skarżyć się, odwoływać,złożyć skargę itd....Zwracam też uwagę,że w krótkim zdaniu zostały popełnione błędy gramatyczne{niespójność czasu i osoby}Popraw ię, w końcu Ci za to płacą...
Mitch Hunter / 89.230.216.* / 2010-01-31 23:05
Mi niedługo kończy się lokata i zastanawiam się na d jakąś inwestycją, funduszem a może kolejna lokatą i ostatnio pomyślałem o skoku ciekawi mnie jakie oni warunki proponują i an jakich zasadach działają- może fundusz jakiś trzeba wszystko dobrze przekalkulować nie skreślająć żadnej możliwości. Trzeba samemu wszystko wybadać.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 188.33.175.* / 2010-01-23 11:45
a sprobujcie wycofac sie ze skoku - po latach to zrobilem - do dzis nie dostałem zwrotu całej kasy, na zwrot wpisowego trzeba czekac i rok, za kazdym razem jakies niedopowiedzenia - tylko ze w jedna strone - tj na niekorzysc klienta itp. złodzieje jakich mało w majestacie swojego statutu. gdy dajesz kase tez kłamią odnośnie opłat, a wycofać sie nie ma jak - tylko wystapienie z kasy i rok czekania.
wipi27 / 95.160.141.* / 2010-01-28 16:41
Potwierdzam! Dzisiaj zgłosiłem się do katowickiego oddziału SKOK przy ul. 3 Maja aby wycofać sie z kasy i poprosiłem o zwrot udziałów. Otrzymałem informację że pieniądze mogę otrzymać najwcześniej w czerwcu 2011 r czyli za PÓŁTORA roku.
Przestrzegam przed SKOK Stefczyka!!
Marekwp / 212.244.241.* / 2009-04-23 10:00
Niestety moje złe zdanie oparte jest na innych doswiadczeniach. Mój ciężko chory ojciec został w jakiś, bardzo sprytny sposób, nakłoniony do wpłacenia swoich wszystkich pieniędzy. Niedługo potem zmarł. W umowie był co prawda zapis, ze pieniadze należą sie spadkobiercy na podstawie postanowienia sadu o nabyciu spadku. Niestety, po przedłozeniu takiego wyroku Skok zaczął wymyślać dodatkowe formalności i dokumenty ( np akt zgonu itp) Generalnie nie chcieli za nic wypłacić tych pieniedzy. Sprawa trwała miesiacami i oparła sie w końcu o rzecznika praw konsumenta. Pieniadze w koncu wypłacono, oczywiscie bez odsetek i z wielka łaską. Samo przetrzymanie tych pieniedzy przez tak długi czas bez odsetek jest kradzieżą. Nie wspomnę już o tym że wszystkie naliczone wcześnie odsetki także SKOK sobie zabrał. Dla mnie Skok to banda zwykłych chohsztaplerów
zdegustowana / 80.51.86.* / 2009-11-15 23:06
czy akt zgonu jest aż taką formalnością!!!! jest to normalne a odsetki doliczyli bo tak jest w procedurach skoku i innych banków
ziomus / 89.77.37.* / 2008-09-23 16:48
a co oprocentowania w skoku,to u nich najbardziej liczy sie staz w skoku,jak jestes klientem z ulicy to bedziesz mial duzo wyzsze oprocentowanie,niz ktos kto splacil juz u nich pozyczke
gosc z BB / 83.5.8.* / 2008-09-21 01:57
Przestrzegam przed ta organizacja.
Po moich zlych doswiadczeniach ze splata kredytu zaciagnietego przez mojego ojca nie mam watpliwosci co do intencji SKOK.
Nie daj sie wkrecic w machine ktora bedzie wysysac Twoja kase po ostatni grosz.
złoty środek / 2009-02-02 21:00
Jeśli zaciąga się kredyt to logicznym jest, że trzeba go spłacić co do złotówki. Ratę wpłaca się co miesiąc nie wiem co w tym jest nie zrozumiałe. Czy w polbanku spłata pożyczki wygląda inaczej, kompletne bzdury. Skok nie jest instytucją harytatywną tylko finansową
karo22 / 2008-11-28 11:40
Ja też przestrzegam.Omijajcie ich lepiej dużym łukiem.Przynajmniej ja mam taki zamiar.Oskarżyli mnie ostatnio o kradzież pieniędzy,czego na monitoringu nie widać bo nic nie ukradłam.Nabawiłam się tylko nerwicy.Dla mnie to jakaś banda ,jak można oskarżyć kogoś bez dowodów.
złoty środek / 2009-02-02 21:05
dziecko, z pewnością nikt nie oskarża nikogo o kradzież bez dowodów. Jak za dużo się kombinuje, to ma się nerwice, ale z innego powodu.
Wszędzie są kamery, każdy krok w systemie jest monitorowany.
alleluja! / 94.42.32.* / 2010-03-21 17:02
każdy krok w systemie jest monitorowany

kolego, Ty chyba dzisiaj nie lales... hehe.
kazik 71 / 83.26.13.* / 2009-10-31 12:39
czemu tych ludzi czarujecie sprawdz skok w dębnie lubuskim tam pracują sami czarodzieje
dsadjhiwwifd / 94.42.47.* / 2009-07-24 19:42
zdziwilbys sie, jak wszystko jest monitorowane chlopczyku. niejedna osobe mozna wkopac na podstawie dziwnych dowodow. sam teraz to przechodze w banku, ale sprawa jest juz na finiszu. oskarzyc kogos latwo, udowodnic trudniej.
GOŚĆ WW / 80.50.238.* / 2008-11-11 17:26
TRZY RAZY KORZYSYAŁAM Z TEGO BANKU -ZAWSZE BYLI DLA MNIE WYROZUMIALI I DLA MOICH POTRZEB FINANSOWYCH,,W PRZYSZŁOŚĆI WIEM ŻE MOGĘ NA NICH POLEGAĆ ..POLECAM KAŻDEMU
rafic1 / 83.30.72.* / 2009-05-19 15:35
Ja pracuje od 3 lat poza granicami kraju ( jak wielu z nas ) . Teraz jestem na dłuższym urlopie i ubiegam się o kredyt . Niestety Polskie banki maja niezrozumiałą dla mnie politykę . Pomimo że mam udokumentowane przez swojego pracodawce dochody ( 2500 euro miesięcznie ) oraz umowę o pracę , stały meldunek w Polsce to i tak dla banków w tym kraju jestem osoba niewiarygodną i nie można mi dać kredytu . Nawet bank ,w którym od trzech lat mam konto i na to właśnie konto regularnie wpływa moja wypłata nie chce mi dać tego kredytu . Chodzi mi tylko o 10 000 . Zaznaczam że nie mam żadnych zobowiązań i nigdy nie zalegałem z żadnymi płatnościami .
Generalnie nie wiem co sądzić na temat Skoku Stefczyka , ale to jedyna firma , która wierzy w moje uczciwe intencje . A tak w ogóle ,to przenoszę całe swoje finanse do Holandii . Tam przynajmniej traktują człowieka normalnie , a nie jak potencjalnego oszusta.
ziomus / 89.77.37.* / 2008-09-23 16:44
ja u nich splacam pozyczke ,i zawsze bylo ok,zero problemow,bralem ja 3 lata temu i na bardzo ciekawych warunkach w porownaniu z bankami,teraz maja wyzsze oprecentowanie i troche sie pogorszyla jakosc uslug to fakt ale caly czas sa atrakcyjni dla klienta ,napewno jesli chodzi o pozyczki
waderpoland / 2009-01-26 11:23
jezeli dla ciebie oprocentowanie 25% w skali roku jest atrakcyjne, to juz tobie wspolczuje ;)
k1k9k8k5 / 77.253.172.* / 2009-02-10 22:18
no widze ze nawet sie z oferta nie zapoznaliście a komentujecie nie ma oprocentowania 25:)najpierw sprawdz potem pisz
waderpolandxx / 94.42.63.* / 2009-04-02 21:45
tak, to ile w skali roku przeplacamy w tej 'taniej' organiazacji? mhn? czekam...
mądry / 79.162.127.* / 2009-07-09 21:51
a kto człowieku da ci za darmo pieniądze...no czekam (oto nasza polska cała ale można w niej żyć
gostek12 / 79.185.55.* / 2009-09-11 17:16
Ja chcialem wziąsc pożyczkę w skoku i dostarczyłem wszystkie dokumenty,chociaż pisali że nie są potrzebne. Reklamują sie że decyzja jest w godzinę, a w mojej sprawie mija 5 dzien i pomimo moich maili o odpowiedz nikt nie raczył mnie poinformować jaka jest decyzja.
Nie szanują klijęta ,a to świadczy zle o calej instytucji!
gostek
Maciej W / 83.5.120.* / 2009-02-14 20:29
Proponuje zapoznac się ze stroną:

www.wolnykopernik.pl

I zobaczycie co to jest SKOK STEFCZYKA i jakiego rodzaju ludzie pracują w Stefczyku, jakie mają kompetencje i jak doprowadzili do zrujnowania kolejnego SKOK'u Kopernika. Ciekawe są fakty na temat kryminalncyh przeszłości niektórych z nich
lela / 87.205.140.* / 2009-12-27 23:37
co do skok kopernik to mam koszmarne doświadczenia. Po śmierci ojca nie chciano wypłacic należnych po nim pieniędzy. Częściowo odzyskałam je - ale i tak zostawili część, szczęśliwie niewielką. Uzależnili jej wypłatę od oryginału rachunku za usługi pogrzebowe. śmiech na sali. ZUS wydał potwierdzenie za zgodność z oryginałem (kto w sytuacji śmierci najbliższej osoby zajmuje się rachunkami - zrobiła to za mnie instytucja rozliczając się z ZUS i mną - nawiasem mówiąc uczciwie - aż dziw brał) ale SKOK KOPERNIK NIE - tylko oryginał. Czysta głupota i złodziejstwo. Dobrze im tak, że po palcach dostali. Ciekawe czy gdybym teraz jakimś cudem wydostała oryginał rachunku z ZUS (oczywiście to fikcja) czy zapłaciliby razem z odsetkami za obracanie tymi pieniędzmi przez 5 lat?
Blair James / 216.250.211.* / 2009-08-14 07:04
Dzień dobry moi drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie, jestem Pan Blair James, renomowanego, uzasadnione i akredytowanych pieniędzy kredytodawcy. I pożyczkę pieniędzy na chrześcijan i godnych zaufania osób potrzebujących pomocy finansowej na poziomie 3% stopy procentowej. Czy masz jakieś złe kredytu lub są w potrzebie pieniędzy zapłacić rachunki? Pozwól mi wziąć to średnio poinformować Pana, że mogę pomóc beneficjentowi wiarygodnych I'll be glad zaoferować Państwu loan.Please zapisu z informacji poniżej. Po odpowiedzi, zostanie wysłany pożyczkę do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. (Nie ma kredytowej sprawdzić, 100% Guaranteed!) Mam nadzieję, że pozwoli mi się z usługi. Z poważaniem. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (privateloaninvestment2@live.com) z wnioskodawcą Informacje poniżej:
Imię i nazwisko;
Kraj:
Potrzebnej kwoty;
Miesięcznego dochodu:
ofi / 46.112.145.* / 2011-09-25 20:05
To gdzie moge przenieść kredyt ze Stefczyka?
Jaki bank polecacie?
5 6 7 8 9 10
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: