Forum Forum prawneBankowe

Skradziony dowód - kredyty co robić ?

Skradziony dowód - kredyty co robić ?

zrubo / 2008-11-04 17:24
Witam !
Mniej więcej 16-17 sierpnia tego roku mój Tata zgubił bądz skradziono mu dowód osobisty, 24 wrzesnia zgłosił to w gminie aby wydano mu nowy , NIE ZGŁOSIŁ TEGO NA POLICJE (Tata jest po wypadku i nie jest do konca sprawny psychicznie tzn rozumi wszystko ale zapomina sie nie wie co robił wczoraj itd) przyszły trzy kredyty (w tamtym tygodniu) na pokazne sumy zgłosiłem to dzisiaj na policji.
Najgorsze ze nikt w domu nie wiedział o tym ze zgubił ten dowód (Tata miesza tylko z bratem który i tak pracuje)

Co zrobić prosze o pomoc!
Wyświetlaj:
KamilaKowalczyk / 2020-03-06 08:46
Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
olgierd / 2008-11-14 11:37 / Bywalec forum
Zgubienia dokumentów nie zgłasza się na policję. Wystąpienie po nowy dokument tożsamości 'anuluje' poprzedni. Z tego co kojarzę jest to w jakimś centralnym systemie informatycznym (PESEL?)

Ale jeszcze jedno: jak można dziś przerobić WSPÓŁCZESNY, PLASTIKOWY dowód osobisty?
zrubo / 2008-11-04 17:53
Jeszcze jedno jest taka strona http://dokumentyzastrzezone.pl/ jest to system zabezpieczenie przed ową sytuacją, zgłosiłem sytuacje w oddziale AIG bank polski (należą do systemu) spytałem sie czy wyslą informacje do innych banków powiedziano mi ze nie, z innych zrodeł powiedziano mi ze jest to ich obowiązek
... zresztą pózniej okazało sie ze w tym banku tez jest kredyt zaciągniety na skradziony dowód (27 pazdziernik).
Pytając czy uda sie uniewarznic ten kredyt powiedziano mi ze raczej nie mam szans.
zrubo / 2008-11-04 17:27
Aha... to były kredyty na towary,brane w sklepach (Plazma laptop i cos jeszcze)

Najnowsze wpisy