Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Skromne wzrosty na GPW

Skromne wzrosty na GPW

dropshot / .* / 2005-01-03 23:35
Komentarze do wiadomości: Skromne wzrosty na GPW.
Wyświetlaj:
Raczek / .* / 2005-01-04 11:43
W takim razie przykro mi...czyli nie ma co liczyć na UP alprasa...wlk szkoda.
Raczek / .* / 2005-01-04 07:03
ma szansę na "up" powyżej 11,00 zł?To kwestia osłabienie zł wobec USD (ich długi)?Napisz parę słów na mejl'u...Wiara czyni cuda!Wg mnie Kruk min do 25 zł.
orzeł / .* / 2005-01-04 07:45
dzis ruch w kirunku 10 jesli przeskoczy to moze wreszcie cos sie z tego wykluje!Jesli dzis spadek wyraznie ponizej 9 bede musiał pokornie przyznac sie do z*****!Jestem jednak dobrej mysli:)
dropshot / .* / 2005-01-03 23:35
Panowie, co tak zamilkliście w Nowym Roku???Ja stawiam na GETIN!!! Już od jutra... Pozdrawiam.
orzeł / .* / 2005-01-04 15:24
zobaczysz:)
orzeł w dobrym humorze choć ciężko orze / .* / 2005-01-03 23:49
wiesz że mam getin drogi dropsotku ale nie mam Twego optymizmu choć chciałbym oby tym razem stanęło na Twoim!!!:::)))boję się wysokich ruchów w ciągu sesji a niższego zakończenia niźli otwarcia jak to miało miejsce w przypadku dziesiejszego getina. Choć w tak gorących momentach może to się nie ziści!:)Jeśli tak czarno bym to widział to pewnie sprzedałbym w trakcie sesji wiara i nadzieja są we mnie!Cały czas impel, może ruszą jutro garby: ciekawy jestem mocnego ruchu na alprasie (oby raczku drogi);bardzo ciekawie na kruku- coby tylko obroty ruszyły,getin a jakże niech się dzieje jak dropshot prawi,tim ciekawie choć nie tak jak sobie to wyobrażałem :), comarch i nowa gala ,no i mój król pko pb niskie pokłony(pisałem że 28 do końca roku teraz czekam na 33)a tak w ogóle to kupujta ludziska bo jutro anglija rusza do boju i wam akcyji zbraknie.Koniec biadolenia!pa i życzę Wam takich sesji jak ta dla mnie była!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy