Forum Forum inwestycyjnePortfel

Skrytki depozytowe Poznań

Skrytki depozytowe Poznań

Marek254 / 212.7.215.* / 2021-03-23 09:13
Gdzie w Poznaniu prowadzone są obecnie skrytki depozytowe? Jak macie coś sprawdzonego w tym względzie i możecie polecić jakieś miejsce, gdzie skrytki są dostępne i jest gwarancja, że są dobrze zabezpieczone to chętnie skorzystam.
Wyświetlaj:
Renek22 / 91.145.156.* / 2022-07-26 22:37
Warto również bezpiecznie lokować oszczędności to mogę zdecydowanie polecić do sprawdzenia bardzo dobrą ofertę przygotowaną przez Mennica Skarbowa w której zestawień nie brakuje, licząc też na naprawdę dobre ceny i terminowość dostaw na czym również bardzo nam zależało. Pozdrawiam!
Arek54 / 77.111.246.* / 2021-04-13 09:59
Obecnie w Poznaniu jest chyba problem ze skrytkami, jedyna oferta jaką udało mi się pod tym kątem znaleźć to propozycje Centrum Depozytów Bankowych na Marcelińskiej wiec jeśli będziesz chciał z tej opcji skorzystać to musisz się z nimi skontaktować. Skrytki z sejfami Hartmann Tresore więc jakość na najwyższym poziomie. Poza tym wydaje mi się, że na rynku to obecnie jedna z lepszych opcji.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy